Aluseline veri aitab seljatada kõik meele ja keha hädad

Peaaegu igal inimesel on vajadus anda hinnanguid olukordadele, millega nad tihtilugu silmitsi seisavad – kas öeldes, et miski on oluline või mitte oluline. Üks asi on anda hinnang, kuid teine asi on jääda selle hinnangu juurde tulevikus. Kuna olukorra, ka teise kaaslooja, hindamine kirjeldab ainuüksi hetkel toimuvat, mitte tulevikku ega minevikku.

Kaastunne tuleb mõistmisest, et teine olend on võimeline muutuma ja teda ei iseloomusta hetkel domineeriv omadus, vaid hoopis tähtsaim iseloomujoon on temas olev sisu.

Mäda puu kannab harva vilja, kuid teda ei pea võtma maha sel põhjusel enneaegselt, talle võib anda ruumi, et elada elu uhkelt lõpuni. Andes teisele ruumi kasvada võib mädanik temast välja suubuda ja sisemine kvaliteet drastiliselt muutuda. Nagu helilained, mis loovad vereringlusesse kooskõla, mil kuhjunud verelibled hakkavad vabalt voolama ning eluringlus kehas jõustub. Lümfivereringluses toimub patogeenide hävitamine ja keha saab lõdvestuda nagu maailmaookean, mis katab kusagil 70-80% Maa pinnast – on inimkeha vedelike poolest võrreldav.

Tundes rõõmu teistest olenditest ja õppides sügavalt hingama puhtas looduses õpib keha tundma end tervena ehk veri muutub taas aluseliseks. Rikastades vereliblesid elavate hapnikumolekulidega juhtub sama, mis tervendavaid helisid kuulates või süües elavat toitu. Veri on struktuurilt sarnane klorofülliga, kuid magneesiumi asemel sisaldab endas rauda. Veres ja klorofüllis toimuvad reaktsioonid on omavahel väga sarnased. Eluterves organismis olev molekulaarne struktuur loob püramiidjaid moodustisi nagu on näha peale tervendavate helide seansse.

Võib öelda, et Maa baasfunktsioon on pakkuda eluaset hingavatele organismidele. Maailm muutub tasa ja targu paremaks paigaks läbi meie sisemiste valikute – süües rohkem elavat toitu, ujudes külmas vees, käies paljajalu (vähendades kehas paistetust), mängides loodusega ja luues harmoonilisi helilaineid terveneb kogu planeet.

Sufide tants loob elukestva vorteksi hinge ja keha vahel, mis aitab neil tulla kokku sõpruses. Keha eest hoolitsemine aitab tal alati püsida terve ning mõista, et haiguste põhiline põhjus on liiga happeline sisekliima. Muutes verd aluseliseks on võimalik seljatada ükskõik milline tervisehäda, kuid olukorra parandamine võib alati võtta aega, kuna me oleme osavalt kaugenenud tervikust.

Allikas: Puhas mehelikkus kannab endas uut elu loovat alget

Tähelaste saladused: meie maailma on kehastunud palju erinevaid olendeid

Mees annab naisele elu

Seotud