ALKEEMIA TAROSKOOP MAIKUUKS: Mis ootab sind lehekuul ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile maiks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ning milline saab olema tervis?

Maikuu toob kaasa kergust, helgust ja uut hingamist. Nüüd saabuvad ellu uued valikud, mis pakuvad võimalust oma argiellu vaheldust tuua või lausa uuel suunal liikuma asuda. Õhus on palju värskeid ideid ja inspiratsiooni. Soovi korral leiad kergesti enese jaoks võimaluse proovida midagi enda jaoks senitundmatut.

Paljud tunnevad nüüd soovi vabaneda kõigest sellest, mis on juba pikalt olnud koormaks. Segased suhted, ebaselged tunded, halvad harjumused – kõik need saavad nüüd eriliselt selgelt välja toodud ning kõik see, mis sinuga ei harmoneeru, hakkab häirima ning tundub lausa talumatu. Inimesed tunnevad soovi liikuda uute ja selgete sihtide poole, mis ei ole koormatud vana ja oma aja ära elanud energia taagast.

Paljud suhted satuvad nüüd nö murrangupunkti. Võid avastada, et suhe, mis senini on vindunud, saab nüüd selge ja konkreetse lõpu. Samuti võid kogeda seda, et mõni inimene, kes sinu elus aegajalt figureerinud on ning oma olemasoluga sulle rõõmu toonud, saab nüüd sagedasemaks kaaslaseks ning nii võib alata ka uus armastus.

Kõik need, kes tegelevad loominguga, tunnevad nüüd jõulist inspiratsioonipuhangut ja häid ideid voogab juurde igal sammul. Ka need, kes on oodanud universumilt mõnda märguannet, saavad nüüd lõpuks kinnitust oma ootustele ja lootustele.

Kui sind ootab ees mõni oluline valik, siis pea meeles, et sul on kaks võimalust, kas lähtuda armastusest või hirmust. Hirm hoiab tagasi ja takistab oma unistusteni jõudmast. Armastus aga juhatab sind alati õigele teele. Sinu süda teeb alati neid valikuid, mis on sulle suures plaanis parimad. Usalda iseenast ja universumit.

Kaunist ja viljakat maikuud!

Loe maikuu taroskoopi igale sodiaagimärgile!

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Armastus.Oled sel kuul pisut melanhoolne ja vajad üle kõige toetust, turvatunnet ja teadmist, et mis ka ei juhtuks, sinu kõrval on alati need inimesed, kes sind hoiavad ja armastavad. Kui oled suhtes, siis anna oma kallimale teada, et vajad nüüd rohkem hoolt ja poputamist. See ei ole nõrkuse ilming, vaid vastupidi, sinu avatus ja oma tunnete näitamine on tõelise julguse ja tugevuse märk. Kui oled vallaline, siis anna endale hetkel aega ning ära liigu suhtesse vaid selle tõttu, et tunned üksindust.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas on sul üldiselt küll viljakas aeg, kuid ometi pead ka igapäevaselt paljude pisiasjade ja ootamatute takistustega tegelema. Need ei tekita sulle küll kahju, vaid lihtsalt peavalu ja kohati ka ülemõtlemist. Kui suudad hoida oma tööelu tööl ning ei võta seda koju kaasa, ei otseses ega ülekantud tähenduses, siis suudad ka stressi tekkimist vältida.

Tervis. Sulle mõjub kõige paremini, kui väldid igasuguseid ekstreemsusi ning annad oma kehale mõõdukalt koormust ja puhkust. Menüü võiks olla kerge ning magusat võiksid pigem vältida. Luba endale palju värskeid vilju ja vitamiine, tervislik toitumine on hetkel sinu tervise seisukohast väga oluline.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Oled koos kevadega õide puhkenud ning tunned, kuidas januned armastuse ja möllavate emotsioonide järele. Sinu soov kogeda naudinguid võib sind viia aga üsna riskantsetele radadele. Enne kui mõne hetkeemotsioonist ajendatud sammu kavatsed astuda, mõtle hoolega jäele, mida see sulle pikemas plaanis kaasa toob. Kui oled vaba ja vallaline ning sinu ainus soov on peadpööritavatesse armuseiklustesse viskuda, siis seda võimalust pakub maikuu sulle lahkesti.

Küllus. Raha osas tunned sel kuul end veidi kitsikuses olevat. Sinu sissetulekud ei ole küll oluliselt vähenenud, kuid väljaminekud kasvavad kuidagi pidevalt. Katsu oma kulutused kontrolli alla saada, see annab sulle parema ülevaate oma üldisest finantsolukorrast ja teadmise, millele saad kulutada ja millele mitte.

Tervis. Sinu jaoks on praegu kõige olulisem leida taas sisemine rahu. Isegi kui pealtnäha on sul kõik kontrolli all, siis kusagil sisemas närib sind kahtlus, kas oled oma elus ikka õigel teel. Leia viise oma meelt rahustada ja tegeleda nende asjadega, mis sind õnnelikuks teevad.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind heitlik kuu. Kohati tunned, et oled just õigel ajal ja õiges kohas. Samas võid kogeda ka peataolekut ja tunnet, justkui tammuksid oma suhte osas paigal. Praegu ei ole hea aeg ette võtta suuri ja järske muutusi. Kui tunned rahulolematust, siis võta oma kallimaga ette üks selgitav vestlus. Kui oled vallaline, siis võib sinu teele sattuda austaja, kes ei tea päris täpselt isegi, mida ta tahab. Seega, ära lase end liiga kiirelt tunnetel kaasa haarata.

Küllus. Sinu jaoks on see kuu hea aeg uuteks algusteks. Kui tahad vahetada töökohta või otsid lihtsalt uusi võimalusi, kuidas ennast teostada, siis hoia silmad lahti. Võimalikud on põnevad pakkumised, mis tulevad just läbi sõprade või tuttavate. Anna oma soovidest kõva häälega teada ning üsna pea jõuavad sinuni head uudised.

Tervis. Võid tunda, et sinu tervis ei ole ehk nii hea kui sooviksid. Kipud ka ise veidi üleliia muretsema, isegi juhul kui mõni väiksem terviseprobleem kimbutab. See aga ei tee omakorda asju paremaks. Anna enda kehale ja vaimule puhkust. Ära võta kogu maailma muresid enda kanda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Armastus.Sel kuul tuleb sul oma süda avada ning olla paindlik, lahke ja andestav. Elu saadab su teele tolukordi, kus sul tuleb langetada tähtsaid ja tulevikku silmas pidades olulisi valikuid. Selleks, et teeksid enda jaoks ainuõige otsuse, pead sa suutma vaadata asju tavapärasest veidi erineva nurga alt ning suuremas pildis. Kõik ei ole nii nagu alguses näib. Lase esimestel tugevatel emotsioonidel settida ja langeta valikud siis, kui oled rahunenud meelega.

Küllus. Sinu teele satuvad huvitavad pakkumised. Need aga ei tule sealt, kust seda ootad, seega – ole avatud meelega. Kaalu ka selliseid variante, mille tavaliselt välistaksid. Praegu võiksid võtta ette ka veidi riskantsemaid pakkumisi, sest suudad suurepäraselt eristada õiget valest ja tunda ära potentsiaalset tulutoovad projektid.

Tervis. Kui tunned, et mõni tervisemure kimbutab, siis ära lükka spetsialisti poole pöördumist edasi. See kui peidad pea liiva alla, ei paranda midagi. Loomulikult võid ka ise end turgutada ja looduslike vahenditega tervist ja enesetunnet poputada, kuid paha ei tee ka oma ala eksperdil ennast üle vaadata laskmine.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Südameasjade osas pead sel kuul tegelema eelkõige sellega, et selgeks teha, mida sa õigupoolest oma armuelus saada tahad. Kui sa ei tea seda isegi, siis on seda ka keeruline oma partnerilt paluda. Kui oled vallaline, siis võiksid samuti selgeks mõelda selle, mida sul endal pakkuda on ja kas oled üldse valmis suhteks. Kui sinu elus ei ole tegelikult partnerile isegi kohta, siis ta ei saagi sinu ellu ilmuda.

Küllus. Nüüd on sinu töö-ja rahaasjade areng täielikult sinu enda kätes. Sul on võimalusi ja valikuid, kuid on sinu enda otsutada, kas soovid neid kasutada. Kaalu hoolikalt läbi, mida pead panustama ja mida vastu saad. Kui tunned, et asjad on sinu aega ja energiat väärt, siis kasuta julgesti juhust ja haara võimalustest kinni.

Tervis. Energiatase peaks olema praegu kõrge ning motivatsioon laes. Sa oled seoses kevade saabumisega tundnud end palju paremini kui varem. Tunned, et sinu vaime ja füüsiline heaolu paranevad juba seoses sellega, et viibid rohkem looduses ja värskes õhus. Naudi kevadet ja ammuta endasse looduse jõulist energiat.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Armuasjades tegeled sel kuul küsimustega, mis puudutavad sinu iseolemist, vabadust ja võimalust olla see, kes sa tõeliselt oled. Sa soovid, et saakid lasta valla oma ürgse olemuse ning tunda end ilma piiranguteta, ootusteta ja maskideta. Ootad oma partnerilt samuti eelkõige ausust ja oma hinge avamist. Kui oled vallaline, siis võid nüüd kohtuda huvitavate ja teistsuguste inimestega, kes avavad sulle ukse armastuse uude reaalsusesse.

Küllus. Oma töö- ja rahaasjadele pead nüüd korralikult tähelepanu pöörama. Võimalikud on suuremat sorti olulised muudatused, mis nõuavad sinult endalt paindlikkust ning võimet kohaneda uute oludega. Kui suhtud oma rahaasjadesse täie tõsidusega ning vastutusrikkalt, siis suudad oma olukorda mitte ainult stabiliseerida, vaid ka tublisti parandada.

Tervis. Kõige olulisem on sinu jaoks hetkel oma emotsioonidega tegelemine. Kui tunned kurbust, viha või pettumust, siis ära lase neil tunnetel endasse kuhjuda, vaid leia viis, kuidas neid endast vabastada. Mediteeri, jaluta looduses, tee sporti – luba endale lisaks oma meelega tegelemisele ka kehalist aktiivsust. Sinu jaoks peaks olema sel kuu motoks – terves kehas terve vaim.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Armastus.Südameasjade osas pead olema praegu valmis kompromissideks. Sinu ja su partneri soovid ei pruugi päris hästi kattuda ja see võib tekitada omavahelisi pingeid. Ole valmis paindlik olema ja vaata asju läbi armastuse prisma. Kellegi tundeid ei saa tagant sundida, anna vajadusel aega, et kõik tunded, mõtted ja ideed saaksid küpseda. Iga asi jõuab sinuni täpselt õigel ajal. Vallaliste jaoks on praegu hea aeg, sest tõenäosus oma teist poolt kohata on suur.

Küllus. Töö- ja rahaasjad peaksid sul olema kindlalt kontrolli all aja tasakaalus. Sel kuul on võimalik ka majandusliku olukorra paranemine ja stabiliseerumine. Tunned end kindlamalt kui varem ja selle pinnalt teed ka plaane tulevikuks.

Tervis. Sa pead kindlasti tempot maha võtma. Seoses kevade saabumisega oled motiveeritud ja täis tegutsemistahet, kuid selle juures kipud ka unustama, et nii sinu vaimsetel kui kehalistel võimetel on piirid. Anna endale puhkust ja ole oma tegemistes mõõdukas, vastasel juhul pingutad end lihtsalt üle ja nii ei jäta ka tervisemured välja ilmumata.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastus. Soovid, et sinu armuelu toimiks laitmatult, pakuks sulle rõõmu ja rahulolu. Aga selleks pead sel kuul ise pisut rohkem kui tavaliselt vaeva nägema. Sa ei peaks võtma midagi iseenesest mõistetavana, vaid peaksid väga selgelt iseenda jaoks välja tooma selle positiivse, mis sind õnnelikuks teeb. Vahel on selle märkamine, mille üle peaksid tänulik olema, raske. Aga selleks võtagi endale pisut aega ja pane kasvõi kirja kõik ilus ja hea, mis sinu elus olemas on.

Küllus. Töö- ja rahaasjades peaks sel kuul olema väga hea aeg. Sulle pakutakse häid võimalusi, oled ise motiveeritud ja leiad nii mõndagi sellist, mis sind inspireerib ja tegutsema sunnib. Ka raha peaks nüüd lihtsamini sinu juurde jõudma ning kui oled soovinud töökohta vahetada, siis tee just nüüd otsustavad sammud.

Tervis. Võid vajada väikest aja maha võtmist. Isegi kui sa seda iseendalegi ei tunnista, siis tegelikult vajad sa puhkust ja lõõgastust. Sa kipud unustama, et ka kõige tugevamad ja vastupidavamad vajavad puhkust ja aega, kus saab ennast koguda.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Tunned tugevat vajadust vahelduse ja seikluste järele. Kui oled suhtes, siis leia võimalus kogeda uusi asju koos partneriga. Vastasel juhul võid sa süütust flirdist jõuda väga kiiresti millegi sellise juurde, millega võid nii iseendale kui teistele haiget teha. Aga seda sa ju tegelikult ei taha. Kui oled vallaline, siis on sind ees ootamas üsna metsik ja pöördeline aeg.

Küllus. Kui sa vähegi suudad ennast kokku võtta, siis nüüd suudad sa suurendada lihtsa vaevaga oma sissetulekuid ning alustada uusi ettevõtmisi, mis pakuvad sulle nii põnevust kui ka head majanduslikku kasu. Sinu intuitsioon on väga tugev, ning sa suudad lausa lennult mõista, millega tasub tegeleda ja millega mitte.

Tervis. Sel kuul võivad sind kimbutada probleemid igemete ja hammastega. Isegi kui sa ei tunne, et sul oleks mõni mure, siis tasub siiski hambaarsti juurde aeg kirja panna ning lasta end üle vaadata.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Armastus.Südameasjade osas on oodata väga head ja üllatusi täis aega. Sinu elust ei puudu austajad, kirg ja romantika. Kui hoiad oma meele avatuna ja silmad lahti, siis ristuvad sinu teega imelised kogemused. Sinu otsustada on, kas lased imedel juhtuda ja lubad need oma ellu. Kui oled suhtes, siis tasuks partneriga selgeks rääkida vabaduse teema ning küsimus – kas annate üksteisele piisavalt aeg, et omaette või oma sõpradega olla.

Küllus. Sel kuul ootavad sind ees tööga seotud toimetused ja ettevõtmised, mis pakuvad tõelisi väljakutseid. Ja seda kahjuks mitte alati positiivses mõttes. Sa pead suutma tegeleda ka intriigide, rahulolematuse ja inimestevaheliste pingetega. See ei mõjuta küll sinu sissetulekuid, kuid see mõjub sulle stressi tekitavalt.

Tervis. Tunned end üldiselt kenasti ja oled motiveeritud ka nö suveks vormi saamise ideest. See paneb sind tervislikumalt sööma ning rohkem liigutama. Isegi kui see suuri väliseid muutusi kaasa ei too, siis ikkagi mõjub see kõik sinu enesetundele väga positiivselt ja toniseerivalt.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Võid tunda, et sinu armuelu rahulikku rütmi ohustavad konkurendid. See ei tähenda, et sinu suhe ohus oleks, kuid ometi härib see sinu meelerahu. Kui keegi tõesti vägisi sinu ja su partneri vahele tulla püüab, siis pea oma kallimaga maha üks selgitav vestlus. Kui te mõlemad teate, mida te tahate ja olete oma suhtes kindlad, siis ei suuda teie liitu kõigutada ükski kõrvaline jõud. Kui oled vallaline, siis võid märgata, et pakud huvi lausa mitmele inimesele korraga või siis oled sina ise see, kes ei suuda erinevate võimaluste vahel valida.

Küllus. Töö-ja rahaasjade osas tunned end hetkel üsna kindlalt. Oled lähiminevikus nii mõnegi õige otsuse teinud, mis on sind viinud olukorda, milles oled üsnagi rahul. Ära ainult loorberitele puhkama jää, vaid tegutse sama tarmukalt edasi.

Tervis. Nüüd pead vältima külmetumist, sest see võib tuua päevakorda taas vanad tervisemured. Hoia eelkõige jalad ja selg soojas. Kui võimalik käi palju jala ning tegele mõne treeninguga, mis tugevdaks lihaseid ja suurendaks võhma.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Oled romantiliselt ja kohati isegi lausa melanhoolselt meelestatud. Kipud unistama ning suhte osas on sul hetkel roosad prillid peas. See võib sul takistada nägemast tõelisust ning oma armuelu reaalset olukorda. Vallalistel on oht hetkel oma latt liiga madalale seada, sest inimestes ei nähta mitte seda, millised nad on, vaid pigem seda, milline on nende potentsiaal ja millised need inimesed võiksid olla.

Küllus. Praegu on hea aeg tegeleda eelkõige paraktiliste asjadega. Vii ellu oma plaane, ehita ise midagi oma kätega, alusta projekte ja ettevõtmisi, rakenda oma oskusi reaalsesse ellu. Ka investeeringud ja ostud-müügid edenevad nüüd suurepäraselt ning toovad kaasa oodatud kasu.

Tervis. Sulle sobivad hetkel suurepäraselt jooga, meditatsioon ja vaimsed praktikad, mis haaravad su keha ja meele kaasa ning pakuvad lõõgastust ja tasakaalustust. Leia enda jaoks sobiv ja võta enda eest hoolitsemine tõsiselt aga samas armastavalt käsile.

Loe lisaks: Kasuta külgetõmbeseadust, et luua oma unistuste elu

Pane tähele! Kui sa näed neid asju unes, siis on see märk eesootavast ohust

Sõnumid inglitelt: taevased kaitsjad hoiavad ja armastavad sind

Mai-Agate Väljataga: surmast, teispoolsusest ja inglite olemasolust

Seotud