ALKEEMIA TAROSKOOP MAIKUUKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise valdkonnas?

Kätte on jõudnud mai ja on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile. Vaata järgi, kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad ning loe, mida on oodata tööelus ja tervise osas.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Selle kuu märksõnaks on „lase lahti“. Olgu selleks siis mõni muster, mõttemall, mittetoimiv suhe või armastusega seotud uskumus. Selleks et ellu saaks tulla midagi uut, pead olema nõus vabastama vana. Ära klammerdu vana, tuntud ja turvalise, kuid sinu jaoks oma aja ära elanud teema külge. Julge lasta muutused oma ellu.

Küllus. Sinu ego saab sel kuul tõsise hoobi. Sinu jaoks on väga oluline olla edukas, kuid pead endale aru andma, et töö ei ole maailmas kõige tähtsam asi. Ära lase negatiivsetel emotsioonidel oma muudesse eluvaldkondadesse kanduda. Tunnetega toimetulemisel võib aidata uus vaatenurk oma elu majanduslikule poolele.

Tervis. Väga oluline on leida endale sobivad partnerid tervise eest hoolitsemisel. Sulle ei sobi lihtsalt keegi, kes tegeleb teraapiaga või annab trenni, sinu jaoks peab energia selle inimesega suurepäraselt klappima. Siis saad sealt maksimaalse ja oma ootustele vastava tulemuse.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Sul on kõhklused ning sa vajad aega, et järele mõelda, mida sa suhtelt ja armastuselt vajad. Praegune aeg võib tuua lahkuminekuid, sest inimesed kipuvad olema üsna otsusekindlad. Hiljem võib aga tulla kahetsus, sest otsustati liigse pinge ajal. Katsu nüüd kõik teemad, mis üles kerkivad, enda jaoks kõigepealt selgeks mõelda ja anda neile aega settida ning tee oma elus suuri muutusi alles siis, kui oled lasknud oma meelel ja mõtetel täielikult rahuneda.

Küllus. Kui oled otsinud uut töökohta, siis see kuu toob häid uudiseid. Kui töökoht on juba olemas, siis ootab ees palju tegemist ja uusi ülesandeid. Suudad oma eesmärke väga hästi ellu viia, mis toob sulle nii teiste toetuse kui ka kadestavaid konkurente.

Tervis. Tasuks hakata järgima mõnd kindlat režiimi, mis annaks kehale ja meelele pidevalt positiivseid impulsse. Kui sul on olnud mure seoses oma tervisega, siis korrigeeri kõige lihtsamaid ja põhilisemaid asju –liikumist, toitumist, und ja stressitaset. Muutused ei tule üleöö ja seetõttu ongi oluline, et suudaksid kindlat kava jälgida pikemat aega.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Kui oled vallaline, on hea aeg uute tutvuste loomiseks, sest tunned end enesekindlalt, seksikalt ja ligitõmbavalt. Sa ei karda suurelt unistada ega ka oma soove julgelt välja öelda. Kui oled suhtes, siis peaks nüüd koos partneriga rohkem kvaliteetaega veetma. Ühised tegemised ja uued kogemused lähendavad ning toovad suhtesse sügavust ja vaheldust.

Küllus. Tööasjad ja suhted kaaslastega laabuvad. Sind võib ees oodata mõni tööga seotud sotsiaalne üritus, mis toob nii toredat suhtlemist kui ka uusi kasulikke kontakte. Raha peaks sel kuul samuti lihtsalt sinu juurde tee leidma. Kui sul on olnud probleeme seoses rahaasjadega, siis nüüd peaksid suutma leida lahendusi kõigele, mis on vaevanud.

Tervis. Võid tunda, et sul on vähe energiat ning pead patareisid laadima. Ära karda oma vajadusi esiplaanile seada. Sa pead enda eest hoolitsema ja lubama endale piisavalt puhkust ja lõõgastust. Sinu sisemine tarkus annab märku, mida keha vajab. Oska kuulata.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Su ellu võib ilmuda mõni vana kallim või austaja minevikust, kes lööb sinu elukorralduse ja plaanid pisut sassi. Enne kui hakkad vanu tundeid üles soojendama, mõtle hoolega järele. Ära loo ühtegi suhet valedel põhjustel. Kui tunned end lihtsalt meelitatuna või piinab sind üksindus, siis tee kõigepealt enda jaoks selgeks, kas sa tegelikult vajad ehk lihtsalt sõpra, kellega mõnusalt aeg veeta.

Küllus. Töö- ja rahaasjades võid sel kuul tunda end pisut ebakindlalt. Ees oodata suuremat sorti muutus, milleks sa pole valmis ning mis seetõttu toob endaga stressi ja muretsemist. Oma väljaminekute osas tasub olla väga tähelepanelik. Kui on vaja välja anda suurem summa raha, siis tasuks enne hoolega mõelda, kas see läheb ikka õigesse kohta ning kas saad sellist asja endale lubada.

Tervis. Võid tunda, et sinu tervis ei ole nii hea, kui võiks. Ära ignoreeri keha märguandeid, vaid märka seda, kuidas sa reageerid nii vaimsetele kui füüsilistele mõjutajatele. Kui sul on mõni kaebus, siis asu sellega kohe tegelema. Probleemid ei möödu iseenesest, vaid nõuavad teadlikku panustamist.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Armuelus toimuvad muutused, mis lasevad sul liikuda täiusliku suhte poole. Oled jõudnud oma teadlikkusega sinna, et sul on oma kindel nägemus, milline partnerlussuhe sind toetab, arendab ja rahuldab. Sa tunned tugevalt, kuidas vähemaga sa lihtsalt leppida ei saa. See paneb sind tegutsema ja oma unistuste poole liikuma.

Küllus. Tööalaselt hakkavad olud rahulikumaks muutuma. Liigud selgema ja kergema perioodi suunas. Asjad loksuvad paika ja see annab sulle teatud hingerahu ja kindlustunde. Ka raha osas toob kuu häid uudiseid. Võid saada kas palgalisa, mõne väärtusliku kingituse või pakutakse lisaraha teenimise võimalust, mis aitab sul end majanduslikult paremini tunda.

Tervis. Sa võid tunda, et mingid sinu tervisega seonduvad asjad takistavad sul elamast täiel rinnal ja tegemast kõike seda, mida sooviksid. Oluline on, et sa suudaksid oma vaatenurga keerata positiivsema poole ning näha neid asju, mida sa teha saad. Keegi pole täiuslik ja igaühel on omad teemad, millega tuleb elus hakkama saada. Seega ainus viis elust parim võtta on hoida enda positiivsena.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Kui oled vallaline, siis nüüd saabuvad sinu ellu uued algused. Praegu on suurepärane aeg selleks, et kohtuda uute inimestega. On oodata armumist ja romantikat. Kui oled suhtes, tuleb samuti midagi uut ja värsket. See on justkui raputus, mis laseb sul talveunest ärgata ja rutiinist välja tulla.

Küllus. Tööalaselt ootab ees mingit laadi jõukatsumine. Pead suutma oma vaatenurki ja seisukohti kaitsta. See omakorda pingestab suhteid, aga ära võta isiklikult. Püüa hoida meeles, et tegu on vaid tööga ning see ei tohiks ei sinu enesehinnangut ega meeleolu liigselt mõjutada.

Tervis. Sa vajad kindlat struktuuri enda eest hoolitsemisel. Kaootiline liikumine, toitumine ja unerežiim ei paku kehale ja meelele piisavalt rahu ega stabiilsust ning pikas plaanis see kurnab, tekitab ärevust ning võib tõsta kehakaalu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Suhetesse ja armuellu tuleb uus hingamine. Oled sa suhtes või vallaline, igal juhul tunned, et südameasjade osas toimuvad jõulised arengud, mis lasevad sul liikuda oma unistustele lähemale. Sa koged õnne ja naudinguid, avastad midagi täiesti uut ja lubad oma südamel avaneda ning vastu võtta ehedaid ja tugevaid tundeid.

Küllus. Suhted töökaaslastega peaksid olema suurepärased ja igasugune meeskonnatöö laabub väga sujuvalt. Suudad oma mõtteid ja ideid apetiitselt presenteerida ning see tagab selle, et sinu plaanidega tullakse kaasa ning sul on olemas vajalik toetus. Saad inspiratsiooni lausa lennult ning ammutad tegutsemisest uut energiat.

Tervis. Oled motiveeritud enda heaoluga tegelema. Isegi kui sul mingeid kaebusi ei ole, siis hea oleks, kui käiksid arstlikus kontrollis, laseksid end üle vaadata. See annab sulle vajaliku info, mida võiksid muuta või parandada.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Suhetes võib ette tulla pingeid ja arusaamatusi. Kui neid ettevaatlikult ja hoolivusega ei hallata, siis võivad need lahvatada suurteks konfliktideks, millest välja tulla on väga keeruline. Inimesed kipuvad oma tõelisi tundeid varjama ja sind võidakse kaasa tõmmata plaanidesse, mille osas sa pole kõige positiivsemalt meelestatud. Usalda otsuste tegemisel eelkõige oma sisetunnet.

Küllus. Tööalaselt ootab ees aeg, mil suudad lahendada pingeid tekitanud küsimused ja liikuda rahulikuma tempo ja töökeskkonna suunas. Saavutad selle eesmärgi, mille osas oled juba mõnda aega vaeva näinud ja tööd teinud. Rahaga käitud nüüd väga vastutustundlikult ja suudad teha häid finantsotsuseid.

Tervis. Nüüd peaksid olema enda suhtes tähelepanelik ja hooliv, sest on oht end vigastada või äkitselt haigestuda. Jälgi, mida sa sööd ja jood, ning luba endale piisavalt puhkust. Ekstreemseid spordialasid võiks vältida ning tasuks meeles hoida, et mida iganes sa teed, ole oma mõtetega kohal ning märka, mis toimub sinu ümber ja sees.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Ees ootab põnev kuu, sest oled ligitõmbav ja vastupandamatu. On oodata kirglikku perioodi, mis toob endaga sensuaalseid naudinguid ja kirge. Kuna tunded on tugevad, siis võid kogeda ka tundeskaala teist poolt ehk armukadedust. Ära lase sel võimust võtta, vaid juhindu alati puhtast ja siirast armastusest. Siis ei pea sa hiljem kahetsust tundma.

Küllus. Majandusliku olukorra suhtes oled rahulolematu ja soovid muutusi. Kipud asju nägema mustades toonides ning kohati ka tugevalt üle mõtlema ja muretsema. Ära lase stressil võitu saada, vaid muuda oma uskumusi ja tee enda jaoks realistlik ülevaade selle kohta, mida saad muuta ja mida mitte. Kui tead enda võimalusi, suudad säilitada selge pea ja välja mõelda positiivseid lahendusi.

Tervis. Peaksid võtma aega, et puhata ja stressi vältida. Eriti tuleks hoolt kanda südame tervise eest. Luba endale armastust, mis su südant rõõmustaks. Samuti lisa menüüsse südamesõbralikke toite ning reguleeri oma füüsilist koormust vastavalt jõudlusele.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Kui oled vallaline, siis märkad, et tegelemist vajavad minevikust pärit armastuse ja suhetega seotud lahendamata teemad. Kui sul on kallim olemas, siis nüüd tasuks ette võtta midagi, mis teile mõlemale huvi pakub. Kohati võid tunda, et kipute vaimset ühendust kaotama ning pigem omaette aega nautima. Et vältida lahku kasvamist, tuleb teadlikult ühendust hoida ja lähedust suurendada.

Küllus. Tööalaselt oled kiiresti kohanev, võtad vastu uusi väljakutseid ja suhtud kohustustesse pigem mänguliselt ja vabalt. Ühelt poolt murrab see rutiini, kuid teisalt pead ikkagi jälgima, et sa üle piiri ei läheks, sest see võib kaasa tuua hilisemat suhete pingestumist töökaaslastega. Praegu on hea aeg selleks, et alustada midagi uut ja põnevat.

Tervis. Pea silmas mõõdukust ja tasakaalu. Mõtle järele, kas ehk oled mingile olulisele faktorile, mis mängib tervise osas suurt rolli, liiga vähe tähelepanu pööranud. Kui see on nii, siis katsu end parandada ja harmoonia taastada.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Jätad oma aja ära elanud tunded ja inimsuhted seljataha ja liigud edasi. Elad läbi sisemisi ja väliseid muutusi, millega kaasnevad täiesti uued elamused. Loobud senistest reservatsioonidest ning algatad intiimsuhte, mis toob su ellu kirge ja kuumi tundeid.

Küllus. Tööalaselt toimub tohutu edasiliikumine. See tähendab nii suurt arenguhüpet kui ka kohustuste ja vastutuse suurenemist. Ära löö kõhklema, et kas ettevõetud projektid on nii suurt pühendumist väärt. Oled õigel teel ja sinu tööd kroonib edu. Usalda, jälgi märke ja pühendu!

Tervis. Sinu vaimse ja füüsilise heaolu seisukohast on kõige olulisem positiivne mõtlemine. Usk on äärmiselt tõhus ravim ja sa tead, et sinu meeleolu mõjutab suuresti ka su füüsilise keha seisukorda. Luba endale küllaldaselt rõõmu, naudinguid, naeru ja suurepäraseid kogemusi – see hoiab tervise korras.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Aeg on nautida oma partneriga muretult iseennast ja oma suhet. Taaselusta esialgne kirg ja romantika, mis teid kokku tõi. Hea aeg on sensuaalseteks naudinguteks ja ühisteks läheduse praktikateks. Kui oled vallaline, siis käi ringi lahtiste silmadega. Sinu unistuste partner ootab sind seal, kus sa oodatagi ei oska – seega ole valmis üllatusteks.

Küllus. Ees ootab kuu, mis ei pruugi olla just lihtsate killast. Sul on palju ideid ja oma kindel nägemus elust. Kui teised sellega ei nõustu, siis asud julgelt oma seisukohti kaitsma ning seda tehes ei karda sa ka „üle laipade“ minna. See võib aga oodatud tulemuse asemel tuua kaasa pilkeid, konflikte ja tülisid. Et mitte oma suhteid rikkuda, katsu jääda siiski diplomaatiliseks ja säilita empaatiavõime. Järeleandmine ei näita nõrkust, vaid paindlikkust.

Tervis. Vaimset ja füüsilist heaolu silmas pidades on oluline lasta oma emotsioonidel vabalt voogata. Ära hoia endas negatiivseid tundeid, pettumusi ega hingevalu. Leia võimalus neil minna lasta. Pead leidma võimaluse kogeda kergust ja vabadust. Head teeb looduses viibimine, reisimine ja aktiivne liikumine.

Kaunist maikuud!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.