ALKEEMIA TAROSKOOP MAIKUUKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile lehekuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Mai toob kaasa vajaduse lasta lahti minevikust, et hakata õppima elamist koos teistsuguse reaalsusega. On asju, mis lähevad tasapisi tagasi nö normaalsetele rööbastele, kuid on ka palju selliseid teemasid, millega kohanemiseks vajad aega.

Kõige olulisem on leida endas piisav paindlikkus, teadlikkus ja sisemine rahu, millega muutunud oludele vaadata. Ära nuta taga seda, mis oli, vaid keskendu sellele, mis on. Leia viise, kuidas saad just nüüd ja praegu igapäevaselt enda heaks midagi teha. Ära ela justkui ootereziimil. See aeg, mis meile on hetkel antud, see on oluline, et oskaksid selles näha uusi võimalusi. Tee iga päev midagi enda ja teiste heaks!

Suhete osas toob maikuu kaasa põnevaid arenguid. Sinu ellu võivad ilmuda uued huvitavad inimesed. Suhtlus võib ka aktiveeruda mõne nö põgusa tuttavaga, samuti võib välja ilmuda mõni vana sõber. Pööra tähelepanu sellele, kes ja miks sinu teele on sattunud. See kõik on tähtis sinu arengu ja õppetundide seisukohalt.

Töö- ja rahaasjad toovad kaasa muutusi. Nii mõnigi peab kokku puutuma täiesti uute tingimuste ja olukordadega. Kõige sellega hakkama saamine ei pruugi olla lihtne, kuid tasub hoida meeles, et lõpuks laabuvad asjad ikkagi sinu jaoks võimalikul parimal viisil. Sa võid kogeda küll hetkel ebakindlust, rahulolematust, hirmu või teadmatust, kuid kuu lõpupoole on ootamas ees selgem pilt, kus sa hetkel seisad ja mis lähikuudel saama hakkab.

Tervise osas on oluline leida endale aega. Praegune olukord on kõigi jaoks segane ja rahutu. Ometi ei saa unustada igapäevast enda eest hoolitsemist. Isegi kui see tundub keeruline, siis lülita oma päevakavasse alati liikumine, korralik toitumine ja meelerahu eest hoolitsemine. Praegu võivad väga lihtsalt ligi hiilida stress, masendus ja hirmumõtted, seega on oluline neid ennetada ja tegeleda optimismi üleval hoidmisega.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Armastus.Suhete alal on veidi pingeline periood. Pead nüüd olema oma käitumises ja väljaütlemistes väga sirgjooneline. Sinu sõnu ja tegusid võidakse kergesti valesti mõista ning praegu võib väga kergesti tühjast tüli tekkida. Katsu jääda rahulikuks ka keerukates olukordades. Vajadusel loe mõttes kümneni ja reageeri alles siis.
Küllus.Tööasjades oled jõudnud faasi, kus koged suuri kõhklusi selles osas, kuidas edasi toimida. Püüded olla ratsionaalne ei vii sind praegu sugugi edasi. Usaldada tasub eelkõige oma intuitsiooni ja sisetunnet. Lastes end nendest juhtida, mõistad üsna pea, mis on sinu jaoks õige tee ja mille võid heaga kõrvale jätta.
Tervis.Sinu heaolu sõltub praegu eelkõige sinu enda mõtetest ja enesetundest. Kui oled rõõmsas tujus ja optimistlik, siis ei tule sind ka tervisehädad kimbutama. Luba oma ellu palju vaheldust, armsaid inimesi ja häid emotsioone, see on parim teraapia, mis hetkel sinu jaoks olemas on.
Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Armastus.Armastuse osas tunned, et kõik on justkui hästi aga sinu hing vajaks siiski veel midagi enamat. Sel kuul otsid eelkõige turvalisust ja ootad kallimalt märke, mis näitavad, kui palju ta sinust hoolib. Võid kohati kippuda ka tühiseid seiku üle dramatiseerima ja tunned põhjendamatut armukadedust. Proovi oma emotsioone analüüsida ja mõista, miks sa antud tundeid koged.
Küllus. Töö- ja rahaasjade osas seisad nüüd silmitsi oluliste valikutega. Kohati tunned liigset välist survet oma otsuste tegemisel ja see muudab sind närviliseks. Katsu olla realist ja mõelda rahulikult läbi, mida sa saad või tahad teha. Kuna praegused olud on toonud paljudele kaasa muutusi, siis leia võimalus, kuidas võimalikult väikest (nii emotsionaalset kui majanduslikku) kahju kannatada.

Tervis. Sa peaksid praegu eelkõige praktiseerima tänulikkust. Just see tunne toob sinu hinge soojust, rahulolu ja rõõmu. Kui sinu meel on tasakaalus ja rahulik, siis on ka sinu füüsiline tervis hea. Oluline on ka jälgida, mida sa sööd ning kui palju sa sööd. Võiksid läbi viia ka mõne keha ja meelt puhastava kuuri.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Sinuni jõuavad väljakutsed, mis aitavad sul end paremini tundma õppida ja küpseda. Sinu vaatenurgad uuenevad ja avarduvad, oled paindlikum ja empaatiavõimelisem kui tavaliselt. See laseb sul kogeda enda jaoks uudseid emotsioone ja leida ladusamaid suhtlemisviise oma lähedastega.

Küllus. Tööasjad tuleks hästi realistliku pilguga üle vaadata. On oht sattuda illusioonide ja õhulosside petlikku lõksu. Et vältida sekeldusi, püstita oma ootused vastavalt sellele, mida suudad saavutada. Samuti tasub olla hoolikas ja korrektne, väga lihtsalt võivad tekkida vead ning tänu sellele võivad nii mõnedki lootustandvad tehingud ära jääda.

Tervis. Võid kokku puutuda probleemidega, mille puhul peaksid pöörduma tagasi lausa lapsepõlve ja läbi mõtlema, millest üks või teine tervisemure on alguse saanud. Võid avastada, et mõni füüsiline probleem on tekkinud tänu ammu kogetud emotsionaalsele pingele või kogemustele, mis on jätnud oma jälje.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Armastus.Sul tasub nüüd olla tähelepanelik end ümbritsevate inimeste suhtes. Võid kokku puutuda kellegagi, kes pole oma kavatsustes ja plaanides täielikult aus ning soovib sind ära kasutada või halvale teele meelitada. Kui jääd iseendale truuks ja käid oma südame teed, siis suudad selliseid inimesi tuvastada juba enne, kui nad on suutnud oma plaane ellu viima hakata.
Küllus.Sul on unistused, mille täitumist oled juba mõnda aega soovinud. Nüüd söandad hakata aktiivselt tegutsema selle nimel, et jõuaksid oma eesmärkidele reaalselt lähemale. Praegune aeg soosib soovide täitumist ning kõrgemad jõud annavad omapoolse panuse, et jõuaksid oma unistustele lähemale. Ka sind ümbritsevad inimesed on praegu abivalmid ja aitavad sind meeleldi.
Tervis.Sinu praegune ülesanne on leida rahutust ümbrusest hoolimata sisemine harmoonia ja kooskõla. On oluline, et suudaksid hoida oma meele rahulikuna ning keha tervena. Tegele vajadusel vaimsete praktikatega ning viibi võimalikult palju looduses. See laseb sul paremini enda sisse vaadata ning saavutada kontakti oma minaga.
Neitsi (24. august – 23. september)
Armastus.Pead nüüd valmis olema muutusteks, mis viivad sind vastu uutele oludele. Jätad tuttava ümbruse seljataha ja liigud elus edasi. See võib tähendada nii elukohamuutust, mõnd lõpetatud suhet või lihtsalt liikumist ühelt vaimselt tasandilt teisele. Igal juhul on see sinu arenguprotsessis väga oluline aeg ning peaksid panema end valmis selleks, et nüüd algab sinu elus uus etapp. On võimalus, et kohtud just nüüd on elu armastusega.
Küllus.Töö- ja rahaasjad nõuavad nüüd paindlikku meelt. Pead suutma toime tulla muutunud oludega ning ebaselge tulevikuga. Katsu leida võimalusi, kuidas õppida juurde uusi töövõtteid ning ole avatud. Asjade paika loksumine võtab aega, kuid sul on olemas võimalus, kuidas keerulisest olukorrast väljuda.

Tervis. Võid kogeda väikseid tagasilööke ja tunda end aeg ajalt väsinuna ja nõrgana. Siinkohal tuleks lihtsalt meenutada, et tervislik toitumine, mõõdukas sport, kosutav uni ja positiivne mõtlemine on sulle väga vajalikud. Leia endas taas motivatsioon!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Nüüd on kätte jõudnud aeg, kus pead usaldama ennekõike oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Pööra tähelepanu oma unenägudele ja jälgi universumi saadetud märke. Sinu eksimatu sisemine tunnetus juhatab sind õigele teele. Ainus, mida pead tegema, on olla tähelepanelik ja avatud meelega, siis laabuvad nii armuasjad kui inimsuhted.

Küllus. Sulle avanevad uued uksed. Üks periood sinu elus on läbi saanud ning nüüd on aeg võtta vastu otsus, mida edasi teha. Sul on olemas erinevaid võimalusi, mille vahel kaalud. Ole otsustamisel tähelepanelik ja usalda oma südamehäält. Nii teed enda jaoks parima valiku.

Tervis. Nüüd on kõige tähtsam leida tasakaal ja harmoonia – seda nii töö ja puhkusega seoses kui ka keha ja meelega seoses. Kui suudad oma vajadusi julgelt ja otsustavalt esiplaanile seada ning ei suru alla oma soove ega emotsioone, siis tunned peagi, kuidas sinu meeleolu paraneb ning seoses sellega leevenduvad ka varasemalt muret valmistanud teemad.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Armastus.Sinu elus toimuvad nüüd muutused. Igas eluvaldkonnas on ootamas sind ees midagi, mis uueneb ning toob seega sinu ellu elevust ja avastamisrõõmu. Tõenäolised on ka uued suhted, mis panevad sinu südame helisema. Võid leida nii uusi sõpru, kellega sul tekib tugev emotsionaalne side ja lähedus, kui ka kallima, kellega sind ootab ees pikaajaline suhe.
Küllus.Sa oled väga ideeline ning juhid oma elu kindlal käel. Sul on kindlaksmääratud plaanid, mida asud ellu viima ning sa ei lase end takistustel eksitada. Võtad endale nii palju aega kui vaja ning sul on ka kannatlikkust, mis laseb sul lõppematu järjekindlusega tegutseda. Ükski illusioon ega meelepete ei eksita sind ning sinu terav mõistus näeb läbi ka osavaimad lõksud.
Tervis.Sinu enesetunne saab olema seda parem, mida rohkem sa endasse elurõõmu, teadmisi ja elamusi ammutad. Jäta muretsemine ning kui vaja veeda kasvõi terve päev voodis. Tee seda, mida tõeliselt naudid ja energiat tuleb juurde koos positiivsete emotsioonidega.
Lõvi (24. juuli – 23. – august)
Armastus.Armastuses on ootamas rahulik periood, millest ei puudu aga sujuvalt positiivne edasiliikumine oma unistuste suunas. Olles kannatlik ja lastes asjadel omasoodu areneda ja suhtel küpseda, jõuad rõõmustavate lõpptulemusteni. Just uues suhtes tasub praegu olla kannatlik ja tähelepanelik ning mitte tegutseda ülepeakaela ja ohustada suhte loomulikku arengut.
Küllus.Tegeled nüüd täie tõsidusega elu materiaalse poolega. Kindlustad oma sissetulekuid ja teed tööalaseid plaane tulevikuks. Oled hästi realistliku ja kriitilise meelega ning lähed kaasa ainult nende plaanidega, mis on sinu arust teostatavad. Sind inspireerib elutarkus ja kogemused, võid leida mõne mentori, kelle õpetused sind vaimustavad ning sellest kantuna suudad oma ideid kiiremini ja tõhusamalt ellu viia.

Tervis. Vaimse ja füüsilise heaolu seisukohalt on oodata positiivseid muutusi. Oled õppinud hindama seda, mis sul olemas on ning kuulama oma keha. See annab sulle hea ülevaate, mida sa tegelikult vajad ja mida mitte. Seda järgides on lihtne saavutada enda jaoks parim võimalik tulemus.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Sinu elus on esiplaanil head suhted. Sinu süda on valla ning see kiirgab välja positiivseid emotsioone ning võtab tänulikult vastu hellust, soojust ja õrnust. Sa ei karda oma tundeid välja näidata ning see toob sinu ellu palju rohkem mõistmist ja rõõmu. Praegu võib sinu ellu saabuda ka suure armastuse kogemus – võid kohtuda oma hingesugulasega.

Küllus. Töö paistab olevat sinu jaoks sel kuul rohkem teisejärguline valdkond. Kõik, mis vaja, teed küll ära, kuid samas oled oma mõtetega hoopis mujal. Kuigi sa väga põhjalikult ei süvene ülesannetesse, suudad sa siiski kõik vajaliku piisavalt hästi ära teha.

Tervis. Oma vaimse ja füüsilise heaolu eest kannad hästi hoolt – toitud tervislikult, lubad endale piisavalt puhkust ning liigud värskes õhus. Sellepärast ei ole ka suuremaid terviseprobleeme ees ootamas. Naudid kõike, mida teed.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Armastus.Pead nüüd hoolega jälgima universumi poolt saadetud märke. Praegu on sul võimalus ühelt poolt kohata oma hingesugulast või avastada see juba olemasolevas partneris, kuid teiselt poolt võid sa oma õnnest ka kergesti mööda kõndida. Kuula tähelepanelikult oma hinge- ja südamehäält, märka tähendusrikkaid kokkusattumusi ja ära karda ka pisut riskida. Kui astud avali südamega oma mugavustsoonist välja, siis võib sinu ellu saabuda imeline muutus.
Küllus.Pead leidma endas motivatsiooni ja tahte, mille abil enda jaoks keerulistest olukordadest edasi liikuda. Keskendu ja mõtle läbi, miks sa teed just seda, mida teed. Sinu ees olevad väljakutsed ei ole kerged, kuid tänu neile omandad väärtusliku kogemuse.
Tervis.Sinu enesetunne on parem kui eelnevatel kuudel. Oled enda füüsisega korralikult tegelenud, kui suudad nüüd ka oma hinge ja meele stabiliseerida, siis peaks olema saavutatud täielik harmoonia. Kui tunned, et vajad kellegi tuge, siis suru oma uhkus alla ja näed, et vahel piisab ka mõnest heast mõttest või toetavast sõnast, et jõuaksid taas edasi liikuda.
Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Armastus.Armastuse ja suhete osas on oodata värskeid tuuli. Suudad nüüd vaadata teise nurga alt neile teemadele, mis on sind varasemalt vaevanud. See laseb võtta uusi seisukohti ja leida ka lahendusi. Liigud edasi parema ja rahuldustpakkuvama tuleviku suunas.
Küllus.Töö- ja rahaasjad ei laabu sul sel kuul just kõige ladusamalt. Oled võtnud enda õlgadele suure koorma ning nüüd peaksid leidma viisi, kuidas oma elu pisut kergendada. Vaata oma majandusküsimused rahulikult üle ja tee plaan, mida saaksid oma rahaasjades muuta või paremini teha.

Tervis. Vaimse ja füüsilise heaolu osas ei tohiks suuremaid tagasilööke olla. Kipud aegajalt liigselt muretsema, mis võib sulle kerget ärevust ja stressinähte tekitada. Kui õpid end ise rohkem kontrollima ja oma mõtteid rahustama, siis suudad luua endale harmoonilise kulgemise, hoolimata sellest, mis sinu ümber toimumas on.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Sinu elus on armastuse ja tunnetega seotud teemad üsna esiplaanil. Oled juba mõnda aega hoidnud mõtetes ideed, mida soovid teostada, nüüd ongi selleks avanemas võimalus. Universum kingib sulle nüüd võimaluse oma südameasjadega süvitsi tegelemiseks.

Küllus. Sulle avanevad uued uksed. Leiad taas inspiratsiooni ja sul on ka piisavalt sisemist söakust, et oma plaane ellu viima asuda. Saad uusi ülesandeid, mis pakuvad vaheldust ja arenguvõimalusi. Majanduslikust seisukohast on samuti oodata positiivseid arenguid.

Tervis. Peaksid nüüd enda eest hoolitsemise käsile võtma. Aegajalt tegeled enesepettusega ning ignoreerid fakte, mis näitavad, et peaksid oma menüüs ja liikumisharjumustes väiksed ümberkorraldused tegema. Õige toitumine on sinu jaoks väga oluline ja pikas perspektiivis võib selle eiramine tuua halbu tagajärgi. Samuti liiga vähene liigutamine või hoopiski ületreening ei too kaasa midagi head.

Loe lisaks: Seekordne täiskuu on aasta võimsaim ja tähtsaim superkuu, mida saadab kaunis akvariidide tähesadu

Selgeltnägija Viktoria Raidos: pere esimene laps saab endale suure osa suguvõsa jõust

Seotud