ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKUUKS: mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile jaanikuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Kaljukits

Armastus. Südameasjade osas ootavad sind ees keerukad ajad. Elu toob su teele palju erinevaid võimalusi, mille vahel oled sunnitud valima. On selge, et valides ühe tee, pead teisest loobuma, kuid loobuda ei soovi sa praegu küll millestki. Katsu oma valikutes kuulata südamehäält nii palju kui võimalik, sest kui armastuse osas ainult mõistusel rääkida lased, võid hiljem tunda kahetsust.

Küllus. Tööasjus puutud kokku uute ülesannete ja muutunud olukordadega. Pead olema paindlik ja vooluga kaasa minema, et kohanemisperiood võimalikult valutult üle elada. Võta päev korraga ja suhtu uuendustesse kui vajalikesse õppetundidesse.

Tervis. Enesetunne peaks olema hea ja energiatase kõrge. Sa naudid enda eest hoolitsemist ning oma keha ja meelega tegelemist. Nüüd on hea aeg teha algust uute praktikatega, mis sinu enesetunnet veelgi parandaksid.

Veevalaja

Armastus. Südameasjades on oodata üsnagi jõulisi muutusi, mis ei ole sinu poolt just oodatud. Sellest tulenevalt võid olla tõrjuv ja kaitseasendis. Katsu mõista oma tunnete tagamaid ja selgita enda nägemust rahulikult ka teistele. Suhted võivad väga kergelt minna teravaks ning nende klaarimine esimeses tundepuhangus ei pruugi olla just kõige parem mõte. Katsu vältida igapäevaste pisiasjade üledramatiseerimist.

Küllus. Töö toob kaasa värskeid tuuli ja põnevaid kontakte. Õpid uusi töövõtteid ja oled sunnitud mugavustsoonist väljuma. Kuigi ette tulevad olukorrad on sinu jaoks võõrad ja sa võid end kohati oskamatuna tunda, siis pikemas plaanis toovad need sulle majanduslikku kasu ja soodsaid arengud karjääris.

Tervis. Sind ootab ees positiivne areng. Loobud mõnest halvast harjumusest, mis aitab kaasa tervise paranemisele ja üldise heaolu suurendamisele. Kindlasti mõ-jutab hea enesetunde saavutamist ka igapäevaste ja n-ö iseenesestmõistetavate asjade üle tänulik olemine ning positiivne mõtlemine.

Kalad

Armastus. Südameasjade osas satud sel kuul olukordadesse, mis pakuvad sulle mõtteainet. Tunded on pigem ebastabiilsed ning kõiguvad üles-alla. Mis ühel päeval tundub kui unistuste täitumine, võib mõned päevad hiljem sind täiesti külmaks jätta. Proovi jääda rahulikuks ja mitte reageerida esimese emotsiooni ajel.

Küllus. Töö osas saabuvad muutused oodatust kiiremini. Pead olema valmis selleks, et sinu ootused ja vahel ka kartused täituvad lähiajal. Seega on hea vooluga kaasa liikuda. Ära muretse liigselt sellepärast, et ettevalmistusaeg kohanemiseks on väike, sa saad hakkama ka siis, kui sind tundmatus kohas vette visatakse.

Tervis. Vaimne ja füüsiline heaolu on kõik sinu kätes. Ole enda vastu aus ja vaata üle, mida saaksid paremini teha, et oma heaolu suurendada. Pead endale tunnistama, et sa ignoreerid vahel olulisi keha poolt saadetud märke. Paraku lõputult sa neid ignoreerida ei saa. Ole iseenda ravitseja.

Jäär

Armastus. Südameasjad saavad olema kindlasti suurema tähelepanu all kui tavaliselt. Kuu toob rohkelt emotsioone, tunded on tugevamad ja sügavamad kui tavaliselt. Periood on äärmiselt viljaka ja jõudsaid arenguid soosiva energiaga. Tõenäoline on peadpööritav armumine, tunnete sügavamaks muutumine ja plaanide tegemine pereasjade osas. Kõik ebakindlal pinnasel olnud suhted leiavad nüüd oma lahenduse.

Küllus. Töö osas on sel kuul rõõmsad ajad. Naudid meeldivat ja heatahtlikku töökeskkonda, suhted on pingevabad ja tunned end ise suurepäraselt. Kui oled soovinud töökohta vahetada, siis just nüüd on õige aeg seda teha. Sulle avanevad uued uksed, mis pakuvad huvitavaid ja loomingulisi võimalusi.

Tervis. Vaimne ja füüsiline heaolu võivad pisut muret valmistada. Kui vähegi võimalik, siis püüa aeg maha võtta ja endale puhkust anda. Sa ise tunned kõige paremini, mida sulle lõõgastumiseks vaja on. Ära eira oma tundeid ja keha poolt saadetavaid signaale.

Sõnn

Armastus. Südameasjades oled avatud uutele võimalustele. Kuna oled julge ja riskivalmis, võid sattuda ka pöörastesse armuseiklustesse. Tunded on intensiivsed ja oled veelgi kirglikum kui tavaliselt. Samas ei lase sa oma latti alla ning järgid enda seatud moraalinorme. Eelistad ausust ja avameelsust, isegi kui pettekujutelmades olemine oleks vahel mugavam.

Küllus. Töösse suhtud muretult ja rahulikult. Ka selliseid tööülesandeid, mis tavaliselt stressi tekitaks, suudad lahendada väga sihikindlalt ja efektiivselt. Kuna tunned end ise kindlalt ja pädevalt, siis lood sellist õhkkonda ka enda ümber. Hea aeg on oma rahaasjade korrastamiseks ja plaanide tegemiseks. Sul on hea nina tulutoovate ettevõtmiste peale.

Tervis. Nüüd on väga oluline, et seaksid iseennast ja oma vajadusi julgelt esiplaanile. Kui töö või teiste soovid on olnud sinu jaoks endast olulisemad, siis nüüd on kindlasti aeg muutusi teha. Eesmärgiks ei ole vaja seada täiuslikkust, vaid liikumist paremuse suunas. Juba see toob oodatud muutusi.

Kaksikud

Armastus. Südameasjade osas oled sel kuul ettevaatlik. Minevikus kogetud halvad emotsioonid ei lase sul liikuda oma unistuste suunas. Kuna kardad haiget saada, eelistad hoida pigem madalat profiili ega võta ette julgeid samme. Tegelikult ei peaks sa kartma, sest need hirmud on ainult sinu peas ja tõelises elus need ei realiseeru.

Küllus. Tööasjades saadab sind edu ja tunnustus. Oled näinud kõvasti vaeva ja töötanud selle nimel, et sind märgataks. Nüüd võid valmis olla huvitavateks tööpakkumisteks, tööalaseks edutamiseks ja kiireteks edusammudeks valitud erialal. Ka rahaasjad peaksid võtma suuna paremuse poole.

Tervis. Sinu enesetunne saab olema suhteliselt hea isegi siis, kui sa ise selleks midagi ei tee. Kuid see ei tähenda muidugi, et peaksidki end hooletusse jätma. Hoia ennast ja hoolitse oma keha eest ning su tervis on ka edaspidi suurepärane.

Vähk

Armastus. Südameasjades on saabunud tundeline ja intuitiivne periood. Mõistad paremini nii iseenda kui ka partneri soove ja igatsusi. Esiplaanil on romantikaga seotud teemad. Praegu armud kergemini kui tavaliselt, sest sinu meeleseisund paneb sind kaaslasi idealiseerima. Suhte alustamisel katsu pigem tasa ja targu tegutseda, et veenduda, kas kiirelt tärganud tunded ka püsima jäävad.

Küllus. Töö osas on ees ootamas mõningad muutused, mis panevad sind harjumuspärasest turvalisustsoonist väljuma. Tunned end esialgu veidi ebakindlalt, kuid samas on see ainus, mis paneb sind edasi liikuma ja arendab. Sinus on küllalt teotahet, et saavutada ka väga suuri eesmärke.

Tervis. Enese eest hoolitsemiseks otsid nüüd uusi tegevusi ja alasid, mis hoiaksid sinu keha ja meele tasakaalus. Leiad endale midagi sellist, mis toob kaasa reaalseid ja käegakatsutavaid tulemusi. Sa pead küll ise korralikult vaeva nägema, kuid sinu heaolu ja väljanägemine on ju seda väärt.

Lõvi

Armastus. Südameasjades toimuvad ootamatud muutused, mis toovad su ellu põnevust ja erutavaid elamusi. Vaimustud sellest, et sind tõmmatakse harjumuspärasest rutiinist välja, kuid proovi mitte liiga kergekäeliselt eralduda tuttavast ümbrusest. Tunned end enesekindlana ja kohati isegi eufoorilisena.

Küllus. Nüüd ootab sind ees otsustamise koht. Saad kas uut infot oma tööülesannete kohta või pakutakse lausa võimalust uude ametisse astuda. Mõtle hoolikalt läbi, mida sa pikas plaanis tööga seoses soovid. Praegu saad panna aluse oma pikaajalisemate eesmärkide täitumiseks.

Tervis. Oma heaoluga seoses tuleb sul nüüd pisut aeg maha võtta ja mõelda, mida soovid parandada ja mis on need reaalsed sammud, mida saad astuda ja millest suudad ka pikemas plaanis kinni pidada. Ära sea endale utoopilisi eesmärke, vaid alusta tasapisi ja oska nautida ka teekonda.

Neitsi

Armastus. Südameasjade osas on oodata positiivseid muutusi. Tunned end kindlalt ja rahulikult ning tead, et sinu õnn on suuresti sinu enda kätes. Teed valiku olla õnnelik ja otsustad hinnata seda, mis sul olemas on. Olgu selleks siis kindel suhe ja harmooniline pereelu või hoopis muutused ja elu poolt pakutavad õppetunde täis keerdkäigud.

Küllus. Töö toob kaasa keerukaid otsuseid ning pead valima erinevate võimaluste vahel. Uuri neid variante lähemalt, enne kui otsustava sammu astud. Püüa keskenduda ning vältida ebarealistlikke lootusi, mis võivad kergesti puruneda. Väldi liigset emotsionaalsust ja plahvatusohtlikkust ning lähene oma töö- ja rahaasjadele eelkõige ratsionaalselt ja mõistuslikult.

Tervis. Oma heaolule mõeldes peaksid võtma endale aja, kus saad puhata ning kehale ja meelele rahu anda. Paha ei tee ka tervisekontroll arsti juures. Hea oleks ka hambaarsti külastada. See ei tähenda, et sul peaks just mõni tervisehäda olema, pigem annab see kindlustunde, et kõik on korras.

Kaalud

Armastus. Südameasjades on saabunud väga hea aeg. Sinu ülesandeks on vaid enda jaoks välja selgitada oma tõeline tahe ja nägemus enda armuasjade tulevikust. Soovid täituvad nüüd lihtsamini ja kiiremini, kui oskad oodata, seepärast ole võimalikult konkreetne ja kindel selles, mida saada soovid. Tee ise algust sellega, et oled südamlik, avatud ja armastav ning näed, et sulle vastatakse samaga.

Küllus. Tööasjus oled innukas, täis uusi ja värskeid ideid. Kuna oled saanud pisut mõtteid koguda ja oled leidnud uuesti ka motivatsiooni, siis nüüd lausa ootad võimalust, et saaksid härjal sarvist haarata ja oma plaane teostama hakata. Vältida tasub laskumist konfliktidesse, sest see võib kaasa tuua nii ebaõnnestumist kui ka meeleolulangust.

Tervis. Sul on häid ideid, mida soovid katsetada. Leia endas kindlus ja tahtejõud ning proovi uusi asju. Mõõduka koormusega kehalised tegevused ja toetavad teraapiad tulevad tervisele ainult kasuks. Kui leiaksid veel midagi, mis suudaks su meelt lõõgastada ja tuua tõelise sisemise rahu, siis oleksid täiuslikus hingelises ja kehalises harmoonias.

Skorpion

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees võimalus uueks armumiseks või vahepeal jahenenud tunnete taaselustamiseks. On saabunud hetk peadpööritavateks seiklusteks! Vii ellu oma uudsed ideed ja teosta oma unistused. Kui oled soovinud, et sinu armuelus hakkaksid puhuma uued tuuled, siis nüüd on selleks just õige aeg. Haara härjal sarvist ja puhu kireleek taas lõkkele.

Küllus. Tööasjad panevad sind sel kuul muretsema. Tunned end nurkasurutuna ning sisemiselt rahulolema-tuna. Tööd on palju ja lisaks enda ülesannetele oled sunnitud ka teisi aitama ning nende probleeme lahendama. Et mitte liigselt pingesse minna, katsu töövälisel ajal täielikult teisele lainele lülituda. Enda jaoks tasub läbi mõelda, kas saadav tulu on võrdeline sinupoolse panusega.

Tervis. Pead enda heaolu silmas pidades olema hoolikas. Hoia ennast ja mõtle hästi järele, mida saaksid oma tervise parandamiseks teha. Spordivigastused on kerged tekkima, seega väldi ekstreemsusi ja liigset riski. Pead leidma aja üksi olla, vaikust nautida ja soovi korral ka mediteerida. Sisemine harmoonia ja rahulolu toovad sulle stabiilsuse.

Ambur

Armastus. Südameasjade osas tabab sind võimas valgustumine. Hiljutised sündmused on avanud su silmad ja seega viid nüüd ellu vajalikud muutused. Lähtud ainult enda soovidest ja vajadustest, mis võib kõlada küll pisut iseka ja egoistlikuna, kuid selleks et saaksid armastuses seda, mida sa tõeliselt vajad, peadki eelkõige iseendaga arvestama.

Küllus. Tööelus on hea aeg, seda just majandusliku kindlustatuse ja stabiilsuse mõttes. Rahaline edu toob rahulolu ja vabadustunde. Tunned ka töökaaslaste toetust. Saad häid uudiseid, mida oled juba mõnda aega oodanud. Kui oled soovinud töökohta vahetada, siis just nüüd võid saada mõne põneva pakkumise.

Tervis. Sel kuul pead enda eest hoolitsemise erilise tähelepanu alla võtma. Võid tunda mõningast motivatsioonipuudust või väsimust. Võimalda endale pisut puhkust ja võta aeg maha, et taastada oma jõud ja hea enesetunne. Ära piitsuta end tagant, vaid ole leebe ja hooliv, nii saavutad hoopis paremaid tulemusi.

Imelist juunikuud!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.