ALKEEMIA TAROSKOOP APRILLIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile jürikuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Aprill toob endaga kaasa nii muret kui rõõmu. Keerulised ajad jätkuvad ning nõuavad toimetulekuks oma elu ja harjumuste ülevaatamist. Muutused on suured ja seega nõuavad need kohanemiseks ka suuri ümberkorraldusi. Selleks, et säilitada meelerahu, tuleks keskenduda sellele, mis on elus tõeliselt oluline – oma lähedastele ja armastusle.

Kuu energiad soosivad andestamist, vabaks laskmist ja uusi algusi. Kasuta praegust aega, et teha inventuur oma elus ja suhetes. Keerulised ajad toovad pinnale kõik selle, mis on tõeliselt tähtis. Õpi taas märkama ka elu väikseid positiivseid üllatusi, igapäevaseid õnnistusi ja leia rõõmu kasvõi lihtsalt ilusast ilmast või heast raamatust.

Suhete osas annab praegune aeg sinu kätte võimaluse, et tunnetada läbi oma südame, kes on sulle oluline ja keda sa armastad tõeliselt. Sellistel aegadel nagu praegu julgevad inimesed tavalisest enam oma südant avada ning lasta valla oma tõelised tunded. Võta julgus kokku ja ütle välja need sõnad, mida oled endas hoidnud. Ütle, et hoolid ja mõtled oma kallite peale. Kui koos olla ei saa, siis helista või kirjuta.

Töö- ja rahaasjade osas ei ole näha edasiliikumist. Pigem tuleb sul leppida, et toimub seisak. Parim, mida selles olukorras teha saad, on säilitada rahulik meel ja tegeleda sellega, millega on võimalik. Näiteks omanda lisateadmisi läbi interneti tasuta koolituste, loe mõni praktiline raamat läbi, tee midagi oma kätega. Leia endale tegevust, mis laseks sul hoida oma mõte erk ja optimistlik.

Tervise osas peaksid jälgima kõige elementaarsemaid soovitusi, mida igal kevadel jagatakse – luba endale päiksesvalgust, söö vitamiinirikast toitu ja puhka piisavalt. Kasuta praegust aeg, et liikuda võimalikult palju. Kui sa ei saa õues sportida, siis võimle kasvõi kodus. Viirushaiguste vältimiseks on parim, mida teha saad, hoida oma tervis ja immuunsüsteem tugev. Viirused võivad küll ringi liikuda, kuid kui sa oled terve ja korraliku vastupanuvõimega, siis oled omalt poolt vähemalt teinud kõik, et vältida nakatumist. Viirus ei kao veel niipea kusagile, seetõttu tuleks sul hoolitseda ka oma meele tervise eest. Et isolatsioonis ja teadmatuses meelerahu säilitada, loe raamatuid, mediteeri, tee hingamisharjutusi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Armastus.Suhete osas on sul praegu käsil oluline õppetund, mis peaks sind inimesena ja partnerina paremaks ja avatumaks muutma. Sa pead suutma vaadata oma praegust või siis tulevast kallimat südamega, sest ainult nii suudad sa kogeda tõelist armastust, rahu ja hoolimist. Olulisel kohal sinu elus on ka enesearmastusega ja -väärtustamisega seotud teemat.
Küllus.Töö osas pead silmitsi seisma keerukate olukordadega ja võtma vastu otsuseid, mis ei ole sulle lihtsad. Ka inimsuhted kipuvad kergelt pingestuma, seega enne kui midagi välja ütled, mõtle järele, kuidas seda võimalikult neutraalselt teha. Ka sissetulekute osas ei ole tulevik just helge. Katsu hoida kulutuste osas madalat profiili.
Tervis.Võid märgata, et koged vaimset ülepinget. Sa oled pidanud palju muretsema, lahendusi välja mõtlema ning leidma viise, kuidas erinevatest olukordadest võitjana välja tulla. Kõik see aga kurnab sind ning nüüd vajad sa kõige ehedamat lõõgastust, mis turgutaks taas sinu keha ja vaimu.
Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Armastus.Suhete osas on kätte jõudnud eriline aeg. Sinu elus on emotsioonidel praegu tähtis roll mängida. Tunded on intensiivsemad kui tavaliselt, suhted on kirglikumad, samas ka plahvatusohtlikumad. Soovi korral võid praegu targa käitumise abil oma ammuseid unistusi mängleva kergusega täide viia. Sa valdad inimestega suhtlemise kunsti kõrgtasemel, seega kasuta praegust aega, et oma suhteid vajaduse korral parandada või veelgi tugevdada.
Küllus.Tööalaselt on sind ees ootamas aeg, kus pead lahendama keerukaid ülesandeid ning võtma vastu tuleviku seisukohalt olulisi otsuseid. Ära lase masendusel ja meeleolulangusel üle pea kasvada, proovi leida enda jaoks midagi, mis annaks sulle pisut kindlustunnet. Raha kulutamise osas peaksid olema hetkel äärmiselt mõistlik, praktiline ja vältima emotsioonioste.
Tervis.Sinu enesetunne pole küll halb, kuid oled ise rahulolematu ja tahad midagi muuta. Ära lase meeleolul langeda ning keskendu sellele, mis on hästi. Positiivse meelestatusega suudad ka vaimsest madalseisust, füüsilisest nõrkusest ja mõnest kimbutama kippuvast tervisehädast paremini lahti saada.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Suhete osas kipud end sel kuul tundma pigem ebastabiilselt. Sa tunned, et sinu ümber toimuvad muutused, mis tekitavad vastakaid emotsioone. Selleks, et säilitada näilist turvalisust, proovid jäikade käitumismallidega vältida kiireid muutusi ja uuendusi. Kui sa ei tea, mis sind on ees ootamas ja see tekitab hirmu, siis võta parem endale aega ja liigu edasi sammhaaval, kuid siiski avatud meelega.

Küllus. Töö osas tunned praegu soovi vastu seista muutustele ja arenguprotsessidele. Sulle tundub, et uuendused võivad ohustada sinu praeguse ametikoha turvalisust ja tekitada juurde rohkem tüli kui positiivset. Katsu mitte liigselt kaitseasendit sisse võtta, nii võid oma meele sulgeda ka headele ideedele. Raha osas kipud muretsema, kuid sellest pole kahjuks olukorra parandamisel kasu. Parem pane paika plaan ja katsu seda järgida.

Tervis. Enda eest hoolitsemisel on sul kõige mõistlikum panna paika kõigepealt lühiajalised plaanid. Kui hakkad oma heaolu eest hoolitsemist etappide kaupa jälgima, siis on sul lihtsam märgata ka muutusi ning mitte õigelt rajalt kalduda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Armastus.Suhete osas on saabunud pealtnäha rahulikum periood, kuid samas toimuvad siiski rõõmustavad arengud ja väikesed muutused paremuse poole. Oled sa suhtes või vallaline, sinu armuelu ootab lähiajal ees positiivne impulss, mis rõõmustab sinu südant ja hinge. Soovituseks oleks mitte protsesse tagant kiirustada, vaid rahulikus kulgemises edasi liikuda, nii jõuavad head uudised ise sinuni.
Küllus.Töö osas peaksid sel kuul olema avatud meelega ja paindlik. Mingis mõttes oled muutuste keskel ning sa kipud pisut pelgama, et saabuv ei pruugi sinu jaoks kaasa tuua midagi head. Katsu leida käesolevas olukorras midagigi, millega rahul olla. Hirm ja muretsemine toovad kaasa veelgi suuremaid pingeid. Raha osas ei ole kuu just lootustandev. Katsu läbi ajada võimalikult väikeste väljaminekutega ning leia viise kokkuhoidmiseks.
Tervis.Sinu jaoks on praegu kõige olulisem säilitada mõõdukus. Enamasti soovid sa enese eest hoolitsemise tulemusi näha kohe, kuid nii need asjad kahjuks ei käi. Ole kannatlik ja järjepidev, see toob lõpuks ka kõige paremaid tulemusi. Luba endale iga päev mõni hetk, kus teed meelt rahustavaid harjutusi ja luba endale vaimset lõõgastust.
Neitsi (24. august – 23. september)
Armastus.Suhete osas ootab sind ees aeg, kus tunnetad, et justkui juhiksid sinu otsuseid kõrgemad jõud. Praegu on tõenäoline, et nö puhtjuhuslikult satud suhtlema enda jaoks väga oluliste inimestega. Neid kohtumisi võib pidada lausa saatuslikeks ja sellest võib välja kasvada suur õnn ja elumuutev kogemus.
Küllus.Tööasjad põhjustavad sulle kohati meelehärmi. Sa ei ole oma hetkeolukorraga rahul, sest tööülesanded, ülemus või töökeskkond ei rõõmusta sind sugugi, vaid pigem tunned muret, kas suudad kõikide kohustustega või olukordadega toime tulla.
Tervis.Sinu vaimne ja füüsiline tervis vajavad pisut hoolt ja midagi ei hakka muutuma enne, kui sa võtad vastu otsuse, millega hakkad teadlikult ja regulaarselt enda eest hoolitsemisega tegelema. Kui sa loodad, et oled võitmatu, siis võid saada pettumuse osaliseks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Suhete osas ootab sind ees aeg, kus pead tegelema eelkõige oma tunnetega. Keskendu iseendale, pööra tähelepanu sellele, millised emotsioonid sinus üles kerkivad. Mõtle läbi, kas sinu käesolev suhe pakub sulle rõõmu ja rahulolu või saaksid midagi parandada.

Küllus. Töö osas pead sel kuul toime tulema keerukate probleemide ja pingeliste inimsuhetega. Õnneks suudad sa vältida emotsionaalseks minemist ning lähtud otsuste langetamisel eelkõige klaarist mõistusest ja mõtteselgusest. Suudad soovi korral vabaneda muredest, mis on eelnevalt ületamatutena näinud, just tänu oma tasakaalukale suhtumisele.

Tervis. Oled optimistlik ja leiad endale tegevusi ning keha eest hoolitsemise viise, mis panevad sind end hästi tundma. Võiksid vältida ainult petliku kevadtuule kätte jäämist, sest nohu kipub sind praegu väga kergesti kimbutama tulema.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Armastus.Suhete osas võivad sind sel kuul üllatada pisut jahenenud olud. Kipud südameasju võtma rohkem mõistusega ja hindama neid praktilisest küljest. Ühelt poolt on see, et oled roosad prillid peast heitnud, hea. Teisalt aga katsu vältida liiga küüniliseks ja kalkuleerivaks muutumist. Kumbki äärmus pole suures plaanis hea ning võib rikkuda sinu suhteid.
Küllus.Tööasjade osas suudad säilitada positiivsust ja praktilisust. Sa oled nutikas ja suudad ka keerukaimatest olukordadest puhtalt välja tulla. Hetkel ei ole sinu töö- ja rahaasjade olukord küll kõige parem, kuid ometi suudad hakkama saada ning vajadusel ka teistele tuge pakkuda.
Tervis.Füüsiliselt oled heas vormis ning pead ainult pisut tegelema sellega, et praegust heaolu säilitada. Praegu toob sulle kasu, kui tegeled oma meelele ja vaimule väljakutsete pakkumisega. Heaks teraapiaks ja stimulatsiooniks on meeleharjutused, visualiseerimised ja kõik see, mis toob positiivsust sinu hinge.
Lõvi (24. juuli – 23. – august)
Armastus.Armastuse osas ootab sind ees aeg, kus pead tegelema tasakaalu ja võrdse panustamise küsimustega. Selgeks rääkimist võivad vajada mõned olulised teemad ning see võib kaasa tuua ka pingelisemat atmosfääri. Katsu mitte teravaks minna ja austa ka ka teise osapoole tundeid ja mõtteid.
Küllus.Käimas on suured muutuse, mis toovad sinu jaoks kaasa mugavustsoonist väljumise. Võid kokku puutuda keerukate olukordadega ja takistustega, kuid sinu tahe ja leidlikkus viivad sind madalseisust välja.
Tervis.Pead oma heaolu eest hästi teadlikult ja tähelepanelikult hoolitsema. Leia võimalus, kuidas saada piisavat füüsilist koormust ja vaimset stimulatsiooni, et hoida end toonuses ja ärksana. Samuti tasub üle vaadata oma toidulaud, sest on oluline, et saaksid piisavalt endale vajalikke vitamiine.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Südameasjade osas on saabunud aeg, kus proovid läheneda suhetega seotud teemadele rahulikumalt, läbimõeldumalt ning kaalutletumalt. Sa võid proovida isegi oma tundeid ja sisehäält lämmatada, sest arvad, et tugevatest emotsioonidest juhitud käitumine võib praegu pigem kahju kui kasu tuua. Katsu oma emotsioone valitseda, kuid kuula siiski oma südame häält.

Küllus. Tööasjades on sind ees ootamas pingelisemad ajad. Puutud kokku konkurentsiga ning inimestega, kes kipuvad olema hoolimatud või ebaõiglased. Ära lase end intriigidesse kaasa tõmmata, vaid jää igas olukorras ausaks ja sirgjooneliseks. Nii väldid ebameeldivusi, mida konfliktsed situatsioonid kaasa tuua võivad.

Tervis. Sel kuul pead end hoidma. Ei saa küll öelda, et sind on ees ootamas ebasoodsad ajad, kuid peaksid olema tähelepanelik ja vaatama, et sa endale liiga ei tee. Soovid tulemusi saavutada kiiresti, kuid pead siiski kannatlik olema. Mõõdukas edasiminek on parem kui ülepingest tingitud aja maha võtmise vajadus, mis toob seisaku.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Armastus.Südameasjade osas ootavad sind sel kuul keerukamad ajad. Pead lahendama probleeme, mis on juba mõnda aega õhus olnud ja nüüd lõpuks täielikult aktiveerunud. See pole sinu jaoks kerge aeg, kuid kui võtad end kokku ja lähed probleemide algpõhjuseni, siis aitab see välistada tulevikus tekkida võivad arusaamatusi.
Küllus.Tööasjadega saad hakkama hästi, sest sind ümbritsevad inimesed, kellele saad loota ning kes aitavad sind vajadusel nõu ja jõuga. Raha osas võib olla olukord keerukam kui tavaliselt, kuid kui oled kokkuhoidlik, praktiline ja usaldad ka universumit, siis laabuvad keerulised olukorrad pikapeale.
Tervis.Nüüd pead järgima, et suudaksid hoida elu erinevad valdkonnad tasakaalus. Kipud endale aegajalt liiga tegema, kuna tahad olla tubli ja jõuda kõike. Katsu rohkem oma keha kuulata ja vajadusel rohkem hingamisruumi võtta.
Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Armastus.Nüüd on aeg selleks, et keskenduda täielikult suhetele. Pööra tähelepanu enda ja teiste vajadustele, soovidele ja ootustele ning katsu leida kuldne kesktee, millega oleks kõik rahul. Sul on praegu suurepärased võimalused, et siluda suhteid ja lahendada arusaamatusi.
Küllus.Töö- ja rahaasjade seis paneb sind sel kuul muretsema. Kipud asju nägema tumedamates värvides, kui kõik tegelikut on. Väldi ennatlike järelduste tegemist ja oma peas mustade tsenaariumite välja töötamist. Kuu lõpupoole ilmnevad uued asjaolud, mis saavad oluliseks teguriks sinu edasist tööelu silmas pidades.
Tervis.Nüüd pead enda heaolule rohkem tähelepanu pöörama, kuid ära muretse, piisav kogus puhkust ja rahu on juba pool võitu. Paljud terviseprobleemid saab lahendatud õige mõtlemise abil. Leia endas sisemine tasakaal ja praktiseeri positiivset enesesisendust.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Suhete osas ootavad sind sel kuul ees kerged lõbustused ja rõõmsad uudised. Sinu ellu saabub midagi, mis sind tõeliselt rõõmustab. Luba endal unistada suurelt ja usalda oma südame juhatust. Nii jõuad sa lõpuks lähemale tõeliselt suurele armastusele. .

Küllus. Tööalaselt puutud nüüd kokku võistlusmomendiga. Tunnetad, et konkurendid hakkavad järjest tugevamalt pead tõstma ning endast märku andma. Ära lase sellel end häirida, vaid jätka ausate võtetega. Kui jätkad oma sirjoonelise suhtumisega, siis suudad ka hetkel valitsevast keerulisest olukorrast väljuda.

Tervis. Enda heaolu seisukohast tasub sel kuul eriliselt silma peal hoida seedimisega seotud teemadel. Katsu end eemale hoida stressist, tee tervislikke toiduvalikuid ja ära liialda söömisega. Pigem proovi paastumist ja liigu rohkelt värskes õhus.

Loe lisaks: Käes on urbenädal: valmistu kevadpühadeks vanarahva traditsioonide kohaselt

Aprillikuu energiad: nähtavale tulevad tõelised väärtused inimestes ja suhetes

KARANTIINIHOROSKOOP: kuidas erinevate päikesemärkide esindajad kodusistumisele reageerivad?

Seotud