ALKEEMIA TAROSKOOP 2015: Sõnn, Neitsi ja Kaljukits – mida toob uus aasta maamärkidele?

Katrin Oidra maagilised taro kaardid näitavad aastaks 2015 maamärkidele palju üllatusi ja põnevust ning suuri muudatusi nii eraelu kui ka töövaldkonnas.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastuse ja suhete osas pead sel aastal toime tulema erinevate väljakutsetega. Palju mõtteainet pakuvad inimsuhted ning pead toime tulema ka iseenda kohati ülekeevate emottioonidega. Aasta lõpuks (kulminatsioon on detsembris) jõuad enda jaoks ühe olulise teadmiseni, mis kõigutab su seni valitsenud vaateid alustaladeni. See on vajalik õppetund, mis ei tule küll kergelt, kuid mis on sinu edasise arengu seisukohalt ülioluline. Aasta keerukaimad kuud saavad olema jaanuar ja juuni, parim aeg aga august.

Tööasjades põrkud kohe aasta algul kokku intriigidega, kuid tuled sealt võitjana välja ning liigud edukalt edasi. Veebruarist aprillini on stabiilne, praktiline ja rahuliku, kuid kindla arengu periood. Juulist septembrini on kõige olulisem saada hea kontakt töökaaslaste ja võimalike koostööpartneritega, sellest olenevad sinu edasised saavutused. Oktoober toob kaasa suure muutuse, võid tunda soovi vahetada töökohta või lausa liikuda mõne uue ala peale. Novembris teed oma valiku ning asud juurde omandama uusi töövõtteid ja teadmisi.

Tervis on aasta alguse poole üldiselt hea, vaid veebruar toob stressirohkemat ja pingelisemat aega, kus pead end kokku võtma ja teadlikumalt enese eest hoolitsema. Järgmine kuu, kus peaksid oma tervisesse tähelepanelikumalt suhtuma, on juuli. Kuid ka siis ei ole ette näha midagi ületamatut, pigem väiksemad tervisehädad, mis mööduvad kiiresti. Suuremat tähelepanu peaksid iseendale pöörama novembris ja detsembris, siis on oht nii vanade probleemide üles kerkimiseks, kui ka selleks, et teed endale halba liigse muretsemisega.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastuse osas on sind ootamas ees aasta, kus on palju suhtlemist sugulaste ja perekonnaliikmete vahel. Aktiveeruvad ka sellised suhted, mis on vahepeal millegipärast soiku jäänud, see kehtib nii armusuhete osas kui suhtlemisel sugulaste ja lähedastega. Eriti hea aeg saab olema aasta algus, parimad kuud on jaanuar ja veebruar. Suhted võivad olla keerukamad mais, juuni ja juulis. Siis on oht üle mõelda, tühjast tüli tekitada ja liigselt muretseda. Kui suudad seda vältida, siis üldiselt laabuvad armuasjad sinu jaoks ladusalt.

Tööalaselt oleneb sinu edu ja käekäik ennekõike inimestest – olulised on suhted äripartnerite, töökaaslaste, ülemuste ja alluvatega. Mais ootab sind ees oluline muudatus, võid asuda ringi vaatama uute karjäärivõimaluste osas või juba ka reaalselt töökohta vahetada, mis toob kaasa uued algused ning õppimise ja tööks vajalike teadmiste omandamise. Juulist septembrini kulgeb tööelu stabiilselt ja edukalt, samas alates oktoobrist pead olema tähelepanelikum just selles osas, et sa suudaksid hoida oma sihti silme ees ning liiguksid ikkagi seatud eesmärkide suuna. Parimad kuud on märts, juuli ja november. Raskusi võid kohata aprillis ja detsembris.

Tervise osas ootab sind ees suurte suudatuste aasta. Elu annab sulle vaikselt märku, et pead oma tervise- ja toitumise reziimi korrigeerima ning asudki seda tegema. Eriti murranguliseks kujuneb sinu jaoks märts ja siis periood juulist septembrini. Siis teed suuri ümberkorraldusi ning tood oma ellu uuendusi, mis aitavad sul oma keha ja vaimu hoopis tõhusamalt hoida ja turgutada.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastuses on ees ootamas üldiselt hea aasta. Suuri tõuse ja mõõnu ei ole ette näha. Elumuutuseid võib küll tulla, kuid need on kõik enamasti sellised, mille saabumist on juba kas pikalt oodatud või siis vaikselt kardetud. See aasta toob teie ellu kohtumisi uute inimestega, kes panevad ka südame kiiremalt põksuma ning seega tasub olla oma valikutes hoolikas ning kuulata eelkõige oma südame häält. Parim aeg ootab ees juulis-augustis. Siis tugevnevad sidemed hingesugulaste vahel ning toimuvad alateadlikud ja maagilised protsessid. Keerukam aeg võib ees oodata aasta lõpupoole. Et seda vältida, tasuks olla oma suhetes ja tunnetes aus ning sirgjooneline.

Tööalaselt on ees ootamas üsnagi muutlik aasta. Juba aasta algus toob enda kaasa impulsse, mis hakkavad mõjutama kogu aasta kulgu. Veebruaris pead vastu võtma olulise otsuse, kuidas tööalaselt edasi liikuda. Väga suur rõhk on inimsuhetel, see saab määravaks nii ladusa meeskonnatöö puhul, kui üldise töökliima ja sinu enesetunde osas. Pead õppima väiksemaid tagasilööke mitte hinge võtma ning samuti mõistma, et töö ei mõjuta kogu su elu. Raha ja sissetulekute osas on hea aasta, suudad tulla heade ideede peale ning pinnas on soodne selleks, et sinu majanduslik heaolu suureneks.

Tervise osas pead olema olema eriti tähelepanelik märtsis, aprillis ja mais. Need kuud on sinu jaoks kõige keerukamad. Siis võib ette tulla nii kuhjuma hakanud stressist tekkivaid tervisehädasid, kui ka lihtsalt pisemaid külmetushaigusi. Suve algus toob sinu jaoks kaasa uue hingamise ning ka muutuse mõttelaadis, kuidas oma tervisesse ja kehalisse heaolusse suhtud. Asud oma tervise eest teadlikumalt ja järjekindlamalt hoolitsema ning see toob kaasa enesetunde paranemise.

Autor: Katrin Oidra

Täname mõnusa atmosfääri eest restoran/vinoteek Musi Tallinna vanalinnas, Niguliste 6

Seotud