Alkeemia lugemisnurk: Mari Metsalliku nõuanded naistele, kuidas suurendada oma sensuaalsust ja külgetõmmet

Mida tundlikumalt suudab naine nautida maitsetes, puudutustes, lõhnades ja pilgus sisalduvat ilu, seda sensuaalsemaks ta muutub, sest nii tõuseb tema naiselikkuse energia. Mis on need toimingud ja tegevused, mis aitavad arendada naise sensuaalsust, sellest kirjutab Mari Metsallik oma raamatus”Naiselikkuse saladused”.

Tehisliku maailma reostus nüristab naise sensuaalsust. Linnade tihe liiklus, ummikud, ehitusobjektid, tõuklemine, kiirtoit, sagin ja kiirustamise energia – kõik see tuimestab meie sensuaalsust ja tunnetusmeelt. Igasugune kiirustamine tuimestab meid, sest naine on loodud rahulikuks elutempoks. Modernsest maailmast ülestimuleerituna kaotame oma magusa ja vaikse kehatunnetuse.

Kas on paremat tunnet kui jõuda linnakärast välja vaiksesse, rahulikku ja malbesse maakohta. Kõik meeled oleks nagu järsku uuenenud, kogu tunnetus värskenenud.

Mida rohkem ebavajalikku kära enda ümbert eemaldame, seda enam areneb meie võime tunda lihtsaid igapäevaseid naudinguid. Mida vähem ümbritsevat informatiivset saastet, seda parem iseenda sisemaailma tunnetus.

Esimesed 30 minutit peale ärkamist ning viimased 30 minutit enne uinumist on aeg, mil meie alateadvus ja keha on kõige lihtsamini programmeeritav. Pühenda see aeg armastamiseks. Tee armastamisest oma hommiku ja õhtu rutiin, alustades ja lõpetades iga päev naudingutes, puudutustes, suudlustes. Mine läbi päeva, lastes hommikuse armastuse järelvalgusel olla oma igapäevane ilu ja sära. Igal naisel on kerge olla terve päeva vältel sensuaalne, kui ta on oma hommikut alustanud armastades. Nii on ta imeilus.

Proovi nii, et iseendast naudingu tundmine oleks kõige esimene asi, mida iga päev teed. Väga lihtne: alusta sügava, mõnusa ja pika ringutamisega. Lase universumil näha, kui mõnus on täielikult väljapuhanuna ärgata selles kehas ning end korralikult välja sirutada. Hoidu äratuskelladest ning kiiresti voodist tõusmisest, hommikud võiksid olla aeglased ja sisaldada endas palju naudinguid.

Sensuaalsuse arendamiseks tuleb hoolitseda oma tundemeele eest, pakkudes endale iga päev elu poeetilisust.

Kasvata kodus lilli ning hoia vaasis lõhnavaid lõikelilli. Proovi igal nädalal tuua koju uued värsked lilled. Nuusuta lilli, hoolitse nende eest ja pane tähele nende ilu.

Tee endale igal hommikul enne voodist tõusmist naturaalsete lõhnavate õlidega rinnamassaaži.

Vaata imetlusega tähistaevast. See on miski, mis südant avades toob meid täielikult tunnetusse. Taevatähtede vahel on täpselt sama palju ruumi kui meie keharakkude elektronide vahel. Vaadates tähistaevasse ilma ootusteta, saavutame tugeva kontakti iseenda ja kõiksusega, see võimaldab meil paremini mõista iseennast.

Kreemita keha pärast duši all käimist.

Ära muretse mitte millegi pärast.

Joo veiste-südamerohuteed.

Söö värskeid, mahlaseid ja magusaid puuvilju.

Nuusuta luksuslikke parfüüme ja eeterlikke õlisid.

Armatse tundide kaupa küünlavalguses.

Valmista ja söö lemmiktoite parimatest toorainetest.

Kõnni paljajalu metsades.

Tunne naudinguid oma keha puudutades ja silitades.

Kasuta kvaliteetseid hurmava lõhnaga juuksehooldustooteid, hoia juuksed siidised ja voogavad, kutsu armsamat neid puudutama ja oma nina neisse peitma.

Jaga kallimaga puudutusi ja silitusi.

Poe voodisse värskelt pestud linade vahele, maga alasti.

Naudi vanni lavendliõli ja magneesiumisooladega.

Lase endale maniküüri ja pediküüri teha.

Suudle ennastunustavalt.

Väljenda oma armastust ja sügavaid hingelisi tundeid.

Kata keha siidi ja imepehme kašmiiriga.

Pea tüdrukuteõhtuid ja tegele seal ainult ülinaiselike tegevuste ja jututeemadega.

Lase pisaratel voolata.

Kanna pärleid.

Tantsi.

Loe poeesiat.

Kammi juukseid, seistes paljajalu maapinnal.

Katkend on pärit kirjastuselt Pilgrim ilmunud Tiina Tiitus: kuidas leida üles oma naiselikkus?

7 tegevust, millest ammutada naiselikku väge

Müstiline naiselikkus: mis see on ja kuidas lapsepõlv seda mõjutab?

Seotud