Alkeemia lugemisnurk | “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” võitja, šamaan Anu Pahka maagianipid soovide täitumiseks ja tervise parandamiseks

Äsja ilmus šamaan Anu Pahka ehk Anubise raamat”Nõiakatla tarkuseterad”, mis juhatab lugeja põnevasse ja maagilisse šamaanimaailma. Anubis õpetab tegema lihtsaid rituaale, mis tõstavad energiataset, aitavad soovidel täituda ja hoiavad eemale halba energiat.

Linnastumise käigus oleme kaotanud oma teadmised tervendamisest ja usust headusesse ning imedesse. Vanasti veel teati, millist abi loodusest saada. Õpetan sulle mõned rituaalid, kuidas tunnetada täielikku ühtsust emakese loodusega ning saada temalt tugevust ja energiat.

Tiibeti veemaagia

Iidne veemaagia aitab sul looduse jõudu appi võttes täita oma salajasemaid soove ja unistusi. On olemas kahte sorti vett: see, mis on meie sees, ja see teine, mis on väljaspool meid. Selleks et ühendada kahte maailma, oleks rituaali vaja teha vähemalt 21 päeva.

Rituaali tegemiseks vajad sa klaasi vett ja paberilehte. Kõige parem on lumesulamis- või allikavesi. Kirjuta paberilehekesele mõte või mõttekujund, mida sa soovid,või see, millist lahendust sa mingile asjale soovid. Lahenduse võib oma mõtteis ka valmis mõelda. Näiteks:”Mul on suurepärane tervis.” “Olen õnnelik inimene ja tõmban ligi edu, positiivset energiat. Iga päevaga muutun üha ilusamaks.” NB! Mõttekujundis ei tohi kasutada negatiivset vormi ega sõna “ei”. Soov peaks olema konkreetne ja loogiline.

Aseta paberileht veeklaasi alla. Soovi võib ka mõttes mõelda, aga paberile kirjutatuna saab see suurema jõu ehk tugevama energia. Hõõru nüüd peopesasid üksteise vastu, kuni tunned pihkude vahel soojust. Liiguta peopesad teineteisest natuke eemale ja kujutle pihkude vahel tihedat õhupallikujulist energiapalli. Pane peod ümber klaasi, kuid ära klaasi puuduta. Loo endale paberile kirjutatud soovi olek ehk seisund. Tunneta seda, mis seal kirjas on.

Nüüd ütle kuuldava ja veendunud häälega oma enne kirja pandud mõte või soov välja, kujutledes soovi võimalikult täpselt juba täitunud olevana. Joo klaas tühjaks. Seda kõike tuleb teha õhtul enne magama minekut ja samakorrata hommikul enne muid päevatoimetusi. Võib ka nõnda, et nii õhtul kui hommikul jood korraga pool klaasi.

Vanga energiakogumise rituaal

Kasutan ise tihti Bulgaaria selgeltnägija Vanga loitsu ja rituaali edu ja võimsa energia saavutamiseks. Seda loetakse päikesetõusuajal. Pead päikest nägema ning tema poole pöörduma. Sa nagu kallistaksid päikest. Ava oma käed ja tõmba päikese energiat endasse. Vasakus käes on punane riidetükk ja paremas käes on mingi väike metallese, mis võib olla ka rist.

Nüüd ütle loitsu: “Päike, kingi minule edu, nii nagu sa kingid Maale valgust. Kiired, tooge minule õnne, nii nagu te toote Maale soojust. Olgu igavesti igaveseks ajaks õnn minuga. Aamen!” Peale seda pannakse käed palveasendisse ja tänatakse päikest, öeldes: “Ma tänan sind, päike! Ma tänan sind, taevas! Tänan tugevuse ja energia eest!”

“Eesti selgeltnägijate tuleproovi” võitja, šamaan Anu Pahka

Energia taastamise rituaal

Seda rituaali oleks hea teha kuskil kõrgemas kohas, milleks sobivad mägi või küngas. Seisa näoga vastu päikest ja tõsta oma käed üles. Tunneta, et sa oled väga suur ja võimas roheline puu. Käed on nagu oksad ja jalad on nagu puujuured. Jalgadega toetu tihedalt vastu maad. Sa hakkad elama puu elu. Sa hakkad jalataldadega võtma emakese maa võimsat energiat. Keha täitub selle energiaga täielikult. Voog tuleb alt üles ja läheb läbi käte välja universumisse. See on võimas rituaal, millega saab koguda endasse energiat.

Hinga rahulikult ja rütmiliselt. Mõtted on suunatud kogemisele. Tunneta, kuidas oled justkui ise see tugev ja jõuline puu. Oled võimas puu. Ilmapuu. Sinus voogavad kõik stiihiad. Maa stiihia juurtes, õhu stiihia lehtede liigutustes ja tule stiihia läbi armastuse. Sinus voogab ka vee stiihia,kuna su tüvest voolab maa seest ülespoole vesi ja toidab sind.

Enese tasakaalustamise harjutus

Selleks pole vaja mingit muud ettevalmistust, kui otsida välja muusika igale harjutusele. Harjutus koosneb viiest osast ning neid tuleb teha üksteise järel. Kahte esimest harjutust tuleb teha kümme minutit ja kolme järgmist 15 minutit. Seega kulub aega kokku 20 minutit + 45 minutit.

Esimene harjutus (10 minutit): seisa võimalikult sirge seljaga ja lõdvesta keha maksimaalselt. Hinga sügavalt läbi nina. Hingamine peab olema kiire, tähelepanu on suunatud ainult hingamisele. Kui keha hakkab liikuma, jätka rahulikult hingamist ja hoia keskendumist hingamisel. See on lihtsalt keha, mis liigub, mõte on paigal.

Teine harjutus (10 minutit): mine hulluks, tee, mida tahad – võid karjuda, tantsida, väristada, hüpata, naerda, nutta. Ära kontrolli ennast. Tee seda, mida tahad, aga tee kõik liigutused energiliselt, nii et ise muutud energiakeraks.

Kolmas harjutus (15 minutit): seisa sirgelt, tõsta käed üles. Hakka hüppama üles-alla ja hõika HU. Peab tekkima tunne, et see heli kukub järsult kuhugi alla kõhtu. Hõike ajal vii kehast välja kogu oma negatiivsus, halvad tunded ja emotsioonid, viska välja kõik, mis sind segab.

Neljas harjutus (15 minutit): kivistu sellises asendis, nagu jäid pärast eelmist harjutust. Säilita liikumatus ja mine iseendasse, kuula ennast. Vaata ennast nagu kõrvalt.

Viies harjutus (15 minutit): hakka tantsima, laula, keerle, tunne ennast rahulolu, tasakaalu, armastuse lainel. Tunne, kuidas keha on vabanenud kõigest, mis teda piinas ja piiras.

Vanga puhastusrituaal, mis on loetud veele

Vanga teadis väga võimsat eluruumi puhastamise rituaali halvast energiast ja siia maailma kinni jäänud hingede abistamiseks, et nad ei kummitaks kodudes. Selleks tuleb kasutada allikavett või püha vett, mis on üks puhtamaid ja võimsamaid. Vesi tuleb läbi keeta ja lasta jahtuda, seejärel kallata läbipaistvasse anumasse. Pane anum põrandale maha, seisa selle kõrval ja loe ülevalt sosistades loitsu: “Pese ära, veeke, kõik lollused ja patud, pese ära kõik must ja halb. Las voolab majja rahu ja perre armastus. Aamen!”

Nüüd läheb vaja õlest luuda. Võta sellest õled ja kuivanud oksad, tee endale pisikese õlenuustik ja seo üks ots punase atlasspaelaga kinni. Võta sellest õlenuustikust kinni ja pane ots vette ning hakka tuba piserdama. Kindlasti ära unusta ka nurkasid. Kui piserdad, siis loe seda loitsu, mida lugesid algul veele. Ole hoolikas, et vesi ümber ei läheks!

Vanga tervisepalve

Kalla end allikaveega üle ja pane ümber valge lina. Seda palvet loetakse haiguse ajal või ka profülaktilisel eesmärgil, et mitte haigeks jääda. “Tõusen ja teen ristimärgi, püha veega end pesen, valgega kuivatan end, Issand Jumalale palvetan, väljun uksest ukseni ja väravast väravani. Hommikuse ehaga ookeanist mereni, nii nagu ookeanis kuldne kivi ei upu. Ei upu, ei kiunu, nii ka Jumala sulasel (nimi) keha ei valuta, ei piina, üles ei paisu, ei keera. Aga hoopis terveneb küünte, küünarnukkide, ribide, soonte ja rakkudega. Et ei oleks haigusi, kurjust, et ei oleks 12 sugupõlve kaemusi. Nii nad kuivaksid ja ära kaoksid Jumala sulasel (nimi), et ei valutaks luud ja liigesed, ega tormine pea ega roosa nägu ega selge pilk ja tumedad kulmud. Kogu keha, sa saad terveks. Igavesti, igaveseks ajaks. Aamen!

Autor: Anu Pahka

Toimetas: Katrin Oidra

Katkend on pärit kirjastuselt Pilgrim ilmunud Anu Pahka raamatust “Nõiakatla tarkuseterad”.

See raamat juhatab lugeja põnevasse ja maagilisse šamaanimaailma, kus telesaate “Selgeltnägijate tuleproov 2016” võitja šamaan Anu ehk Anubis õpetab lihtsaid rituaale ja jagab retsepte looduse varasalvest. Anu julgustab usaldama inimeseks olemise ürgset tarkust ja looduse väge. Jumalad, haldjad, metsavaimud ja puud on need, kellega Anu suhtleb ja kellelt jõudu ammutab. Kuigi “Nõiakatla tarkuseterades” on vaid väike osa looduse maagiast ja väest, annab see raamat siiski aimu, kuidas loodusjõududega kooskõlas elada ja neid oma kasuks tööle panna. Anu teab, et looduses on tunduvalt rohkem salapära, kui inimesed teavad ja arvata oskavad. Meie esivanemad on elanud karmides tingimustes, aga alati on lugu peetud loodusest ja tema stiihiatest, ilma selleta ei kujutatud elu ettegi. Meis kõigis on peidus vägi ja maagia, mille oleme saanud kaasa oma esivanematelt. Anu julgustab seda väge avastama ja avama. Šamaan usub, et kõige paremini aitab inimene ennast ise, aga toeks on ka loodus meie ümber. Siia raamatusse kogutud nõiatarkused panevad ehk loodusesse ja iseendasse teisiti suhtuma ning mõnele nähtusele teise pilguga vaatama.


Seotud