Alexis Varnum: vali endale positiivsed kogemused

Kerge on öelda, et ole rahulik, ära mine liigselt sisse toimuvatesse sündmustesse, säilita tasakaal, ole harmoonias ja naudi elu. Me kõik teame, et see pole alati võimalik, eriti siis kui meid närivad kahtlused, kui näeme ja kuuleme, mis välismaailmas toimub, või kui tekib tunne, et oled mahajäetud ja pead ise hakkama saama, kirjutab Alexis Varnum oma Facebook lehel.

Vahest on nii, et Sa oled helgetes hetkedes, oled rõõmus ja kõik tuleb ilusti välja, kuid on ka päevi, kus taas võid vihastada, olla apaatias, ärrituda, nutta ning Sinu hinges on raskus ja ette kerkivad erinevad probleemid. Tean, et paljud meist on sellistes situatsioonides olnud. Sellised seisundid võivad tekkida kui justkui põhjust polegi või tühistest asjadest, näiteks lapsed ei kuula sõna, mees ei anna rahu, ülemus on vastik, üksindusetunne piinab või tuju on lihtsalt halb. See vaid kinnitab seda, et asi pole ümbritsevates tingimustes, vaid sinu enda sisemises seisundis.

Me tihti valime olla pikalt sellistes seisundites, mängime ohvrit, haletseme ennast selle asemel, et minna jalutama, üritada ennast ümber lülitada, minna välja oma mõtetest, maandada end, et leida parem kontakt iseendaga. Me kõik teame mitmeid võimalusi, kuidas muuta enda tuju paremaks ja teha elu mõnusamaks.

On oluline, et sa ei hakkaks ennast süüdistama. Süütundega vaid kinnitad tunnet, et „ma pole piisavalt hea“. See on normaalne, kui sa kohe ei saa lõpetada reageerimist ja kukud välja oma heast seisundist. Pole võimalik kohe alustada rõõmsat ja õnnelikku liikumist mööda eluteed. Väike laps ka esialgu kukub, enne kui õpib käima. On oluline anda endale aega, et õppida.

Miks meid mõjutavad negatiivsed sündmused või uudised? Sest meis endas on olemas konksud, millest saab kinni haarata ja tõmmata. Me pole võimelised paugu pealt vabanema oma negatiivsusest, et kiirata armastust. See on hea kui Sa oskad tunda ja vaadata, kas need konksud jätkuvalt mõjutavad sind. Kui sa oskad aktsepteerida tänulikkusega enda negatiivseid tunded, siis sa kindlasti peale seda tunned kergust ja tõusu. Iga kord kui tegeled endas negatiivse kihiga, aktsepteerid ennast ja toimuvat ning Sa lahustad selle oma sisemise valgusega. Vabanenud energia lisandub sinu valgusele. Me särame erksamalt ja saame aidata teisi.

Kõik möödub. Hoia meeles, et sa pole süüdi. Lihtsalt oled valinud mingi teise tee (halba teed pole, on kogemus) ja saad tulemuse, millega pole rahul. Sellistel hetkedel mõtle, et sa väärid enamat, suuremat ja paremat. Sa saad alati välja astuda mängust, mille ise oled endale loonud.

Teine tähtis hetk on mäletada, et me oleme loojad. Oleme astunud ajastusse, kus meie tajumine loob tulevikku, seega ole ettevaatlik oma mõtetega. Kõik, mida tajud ja tunned, see lisandub. Kui oled rahulolematu eluga, siis see kasvab. Me ise oma seisundiga loome selle. kuhu liigume.

Kui sa ütled „olen väsinud, pole jõudu, mul on halb“ tähendab see, et oled Matrixi programmis. On möödas aeg, kui saad istuda kahel toolil. Ei saa olla valguse hing, kui oled heas seisundis, rõõmus ja õnnelik ning siis kui on halb olla, vihane maailma ja inimeste peale, süüdistada ja olla ohver. Ei saa enam järgi lohistada oma hirmusid ja pretensioone maailma vastu. See koorem ei luba Sul muutuda.

Kui sa ütled „mul on halb“ siis Sa nagu mürgitad ennast, oma keha rakke, teisi inimesi ja oma asukohta. Siis sa jäädki seda tundma, aga kui sa muudad „mul on halb“ selleks, et „ma muutun, mul on periood, kui ma pean endaga tegelema“, siis sa ise saad tunda, et asjad arenevad teisiti. Keela endale ohvri mängimist. Hing ei saa olla ohver. Ohver saab olla vaid ego, mis kunagi sureb. Kurvameelsus on vaid mõistuse seisund ja on võimalik vaid siis, kui Sa eraldad ennast Jumalast, Valgusest, Universumist, armastusest. Vaid sina teed valiku, kes sa oled.

Igas inimeses on olemas miski, mis särab kui päike, sellel valgusel puuduvad piirid. See on meie omadus, nagu lillel aroom, nagu tuulel värskus. Meie ülesanne on ühineda oma särava hingega. Tänu meie omadustele me oleme võimelised looma ja oleme väärtuslikud. Me oleme seotud teineteisega, oma planeediga ja kosmosega, oleme väga tähtsad olles siin ja praegu, siis kui formeerub uus reaalsus. Me saame ennast teisiti tunda kui kukume või oleme tagasilanguses, me saame endale andestada, võtta vastu ja väärtustada.

Allikas: Alexis Varnumi Facebooki leht

Vaata Alexis Varnumi raamatute „Uus reaalsus„ ja „Armastus ja suhted uues reaalsuses“ kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.