Alexis Varnum: negatiivsed emotsioonid on samuti osa sinust, ära suru neid alla

Kui Sa tunned praegu või oled möödunud päevade jooksul tundnud tigedust, tugevaid negatiivseid emotsioone, siis lihtsalt tea, et selles pole Sa üksi. Ka need, kes on “ärganud” ja teavad, et tasakaalu säilitamiseks on vajalik positiivsus, armastus ja valgus, võivad kogeda negatiivseid emotsioone ja tunda seetõttu ka süütunnet, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Võib tekkida mõte, kuidas mina, olles vaimse arengu teel, kes teab ja tunneb ammu teisti, tunnen sellised rasked negatiivsed emotsioone. Kui sa üritad kontrollida ja juhtida oma negatiivseid emotsioone, siis see ei aita tegelikult säilitada tasakaalu ja positiivsust.

Tulevad hetked kui negatiivsus kerkib jõuliselt pinnale ja seega on vajalik õppida neid tunded märkama ja aktsepteerima ning tuleb lubada neil olla. Siis saab neist hiljem vabaneda ja need endast vabastada. Me mõtleme, et kui me oleme vaimsed, siis tigedus ei tohiks meis tekkida, sest see on ju mitte-vaimne. Kuid ka Jeesusel on olnud tigeduse hetki. Tuleb lubada endale väljendada ka negatiivseid tundeid ja mitte anda sellele hinnangut, et see on halb. Samas sa ei pea seda tunnet suurendama ja selle enda elu osaks tegema ja loomulikult ei maksa külvata tigedust enda ümber.

Praegune aeg on selline, et me vajame viha tunnet, kuid mitte selleks, et külvata kaost. Viha tunne on tugev ja võimas energia ning kui sa oskad seda suunata loomisele, siis jõuad kaugele. Sa ei tohi suunata seda teiste inimese hävitamisele. Sa ei tohi suunata seda sõja konflikti tugevdamisele. Sinul on võimalus suunata seda oma isikliku reaalsuse loomisele. Kui Sa vaid oskasid oma tigeduse hetkel suunata seda energiat Sulle vajalikus suunas, siis asjad hakkaksid väga kiiresti arenema.

Praegu on arusaadav, et paljud kogevad negatiivseid tundeid, sest inimestel ei lubata teha enda soovitud valikuid, nendega manipuleeritakse, neile moonutatakse tõde ning neid üritatakse allutada. Sul võib ette tulla lahkhelisid ka oma kõige lähedasematega, sest inimeste vaatenurgad on nii erinevad. Kui oled empaat, siis Sa tunned lisaks ka teiste inimeste tundeid ja kannatusi. Sellepärast tekivad kergemini ka negatiivsed tunded, viha, raev ja masendus.

Tõusevad ka Maa vibratsioonid. Kui aastal 2012 oli Shumani resonants vaid 7 Hz, siis nüüd see on 58 Hz. Tähendab, tuleb olla vastavuses Maa vibratsioonidele. Ülemineku tempo kasvab, peale seda tõusevad koos tigedusega pinnale ka muud tunded, mis on vaja endast vabastada. Need võivad olla ka probleemid või tunded eelmistest eludest, mingid lahendamata jäänud ülesanded. Kõik see võib käivitada negatiivsei emotsioone.

Me areneme ja selleks on vaja vanade teemadega tegeleda ja need endast vabastada, muidu ei saa edasi minna. Sellest on põhjustatud apaatia, depressioon, rahulolematus ja mittemõistmine.

Võid mõelda: “Mis minuga toimub, et ma ei suuda keskenduda harmooniale ja armastusele?”. Võib olla, et varem Sa oled reageerinud positiivsusega toimuvale arengule, sest selline on olnud programm. Kuid praegu, Sinu negatiivsed tunded, mida sa teadvustad, näed ja võtad endas vastu, aitavad Sinul väljuda vanadest mustritest ja loovad Sind uueks.

Mida lähemale Sa liigud oma Kõrgema Mina poole, seda rohkem Sinu Kõrgem Mina tuleb alla Sinu füüsilisse vormi. Sa liitud oma Kõrgema Minaga. Sinu kõrgem aspekt teeb kõik võimaliku, et väljendada ennast läbi Sinu.

On aeg vabaneda vanadest vaimsetest ideedest. Ära lahderda, mis on Sinu arvates vaimne ja mis mitte. Jah, negatiivseid emotsioone saab kasutada negatiivselt, kuid need on Sinu enda emotsioonid ja nad on tähtsal kohal kui Sa väljendad ennast. Ära keela endale negatiivseid emotsioone! Nende väljendamine aitab Sul vabaneda negatiivsest energiast. Kuid selles kõiges on tähtis see, kuidas Sa oma tigedust, viha ja raevu väljendad. Ära hävita teisi ega süüdista. Ära plahvata, sest sa võid hävitada, haiget teha ja solvata. See ei tähenda, et sa vahest ei tohi vihane olla teise inimese peale. Aga mõista, et mitte keegi peale Sinu ei kanna vastutust Sinu emotsioonide eest. Erinevus on selles, mida Sa tunned ja kuidas sa oma tundeid väljendad. Parem mine koju ja luba oma tigedusel väljuda – nuta, peksa patja, löö rusikaga vastu seina ja pärast lase lahti. Nii saad sa puhastava kogemuse või suuna oma viha energia sinna, kuhu on Sulle vajalik. Näiteks vihatunde ajal ütle, mida Sa endale tahaksid – Ma elan uues majas, uues korteris! Mul on olemas raha kõikide oma vajaduste rahuldamiseks! Pole mõtet suunata oma tigedust riigi valitsejatele, poliitikutele, varjatud jõududele, konkreetsetele inimestele, sest see on kui keeris, mis tõmbab Sind sisse ja sa pärast ei saa sellest välja. Sellistes situatsioonides vähemalt ürita enda öelda “ei, ma rohkem ei taha”. See aitab mitte olla negatiivsuse allikas.

Tee kõik selleks, et keskenduda enda seisundile, oma reaalsuse loomisele ja ära lase ennast liiga sügavalt sisse tõmmata uudistesse, teiste arutlustesse, diskussioonidesse ja sellesse mis toimub. Sa pead elama oma elu. Tegelikult Sa kunagi ei saa teada reaalset tõde, mis tegelikult toimub. Sinul on olemas jõud ja energia, et säilitada elu enda reaalsuses. Võimalusel säilita enda heaolu, ole positiivne nii kuidas oskad. Samas oska kasutada enda negatiivsete tunnete jõudu selleks, et teha muudatusi enda elus seal, kus on vajalik.

Allikas: Alexis Varnumi Facebooki leht

Vaata lisaks ka Alexis Varnumi raamatu kohta “Uus reaalsus”.

Seotud