Alexis Varnum: maailm ei lõpe, toimuvad muutused, mis viivad meid uuele tasandile

Praegu toimub inimeste teadvuste ümberlaadimine, me oleme väljunud vanast rütmist. Elu terves maailmas on aeglustunud. Me kõik oleme justkui välja lülitatud sootsiumist ja selleks on kõikidel oma põhjused. Praegu olme saanud võimaluse siseneda enda sisemisse maailma. Peale seda toimub kindlasti iga inimese ümberlaadimine, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Väline võitlus, protestid, pretensioonid, reeglite rikkumine praegu ei anna midagi, vanad meetmed enam ei tööta, ega ole kasulikud. Kõik, mida me saame praegu teha, on kuulata enda intuitsiooni ja olla tähelepanelikud, olla teadvustatud, et ise mitte olla probleemide põhjustajaks.

Tuleb säilitada oma jõud selle perioodi jaoks, kui me saame taas käivitada positiivsed muudatused. Selleks me teeme hetkel juskui sammu tagasi ja lähitulevikus saame teha suuremad sammud oma tuleviku poole. Esialgu laine langeb põhja ja pärast tõuseb taas. Kui me tõuseme, siis näeme, kuidas kõik on valmis uueks loomiseks ja vanad harjumuslikud asjad hävivad, kuna need rohkem ei täida oma funktsioone.

Kõik toimuv on nagu torm, mis hävitab vanad ehitised. Tormi ajal on ohtlik olla õues, kuid kui see lõpeb, siis pilvede tagant tuleb taas välja päike ja saab näha palju prügi, mille tuul on viinud laiali. Tekib mõistmine, et loodus on loonud vaba koha selleks, et luua uut ja paremat ning vabaneda vanast prügist.

Pole olemas valmis teid, ära vaata tagasi. Me saame uue kogemuse ja sellega saame luua endale paremad tingimused. Elu rütmi taastamine loob uued variandid ja võimalused, vana hävib ja see on meile parim heaolu. See kõik on inimkonna kasuks, mis praegu liigub Valguse poole. Pimedus meid rohkem ei huvita. See, mis eile oli aktuaalne, on täna muutunud Valguse kiirusega ja võib olla me tunneme tühja kohta seal, kus varem oleme tundnud survet, pinget, ohtu ja hirmu. Peamine, et me ise ei jää kinni vanadesse ja hirmutavatesse teemades. Tunneta, et Sa oled hoitud, kaitstud ja ettevalmistatud.

Vana maailm laguneb, kuid me omame uut vundamenti uutes energiates. Kõik see loob lõpuks heaolu, sest valgusemajakad on olemas igal pool. Maailmalõppu ei toimu. Isegi viirus töötab meie heaks ja ka praeguses olukorras tuleb näha head, mitte näha maailma läbi hirmu.

Jälgi toimuvat ja tee õiged järeldused, see aitab. Ära lange paanikasse, ela rahulikult edasi uutes tingimustes. Ära toida ennast negatiivsusega. Kõik muutub paremaks, kuid nõuab aega.

Allikas: Lae oma elu head energiat täis

Karma – kallistab või karistab?

Numeroloogia: millist karma õppetundi näitab sinu nimenumber?

Seotud