Alexis Varnum: käimasolev transformatsioon paneb sind kogema erilisi tundeid

Ma tahaksin jagada informatsiooni transformatsiooni sümptomitest, mida on praegu võimalik kogeda. Tunnen, et paljud leiavad endale kinnitust sellest, mis toimub. Me vahest ei tea, mis see on ja kuidas me kohaneme uute energiatega ning mida sellel ajal võime tunda. Jookseme arstide juurde ja otsime põhjusi. Uus energia muudab ja mõjutab meid, kuid meie oleme harjunud mõistma ja otsima selgust vanade šabloonidega. Nimekiri on pikk, aga loob selgust ja annab rahutunnet, et Sa pole hull ja Sinuga on kõik korras, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Kui Sa eluaeg oled seda tundnud, siis see on Sinu omadus, kuid kirjutan sellest, kui sa viimasel ajal või aastatel oled neid transformatsioone sümptomeid kogenud. Lihtsalt võidki tunda ennast teisiti ja selleks puuduvad mingid erilised põhjused. Tunned sisemiselt, et midagi toimub, midagi muutub ja ongi nii. Seletada endale Sa seda ei oska. On võimalikud probleemid seedimisega ja maoga, söögiisu kaotus, samas on võimalik põhjuseta iiveldus. Võimalik, et kehatemperatuur muutub, samas muutub ka keha tundlikkus. Võid mitte kannatada külma või just vastupidi sooja, samas mõned kehaosad eraldi võivad tunda külma või sooja. Kui Sind tabab külmatunne, siis kaua ei saa sooja, või kui hakkab palav, siis tahaks endalt riided maha rebida.

Võivad esineda ka gripi või külmetuse sümptomid, mis ilmuvad ja ka sama kiirelt kaovad. Peavalud või muud ebatavalised tunded peas: surumine, pisted, soojus, pulseeriv energia.

Võid tunda ilma põhjuseta erinevaid lõhnu, miski nagu haiseb või just vastupidi lõhnab meeldivalt, aga lõhna allikat pole kuskil. On võimalik allergia tekkimine. Muutub silmanägemine ja tajumine: võid näha varje, udu, midagi sarnast suitsule, valguse sähvatusi, orbe, värve ja spiraalis keerlevat energiat. Kõrvades on pidevalt midagi kuulda, kahinat või muid helisid ja survet.

Võivad esineda probleemid vereringega, Sa võid tunda külma ja mitte saada sooja isegi olles soojas ruumis kahe teki all. Probleemiks võivad olla külmad käed ja jalad.

Muutub söömine, maitse-eelistued, toitumisharjumused. Järsku võib tekkida tõmme süüa seda, millest ammu oled keeldunud või vastupidi söök ajab iiveldama, isegi mõelda söögist ei taha ning kaob täielikult söögiisu. Võib tekkida kiire kehakaalu tõus või langus.

Järsku võid avastada enda jaoks, ehk isegi sisemiselt tunned, mis toiduainetes on palju keemilisi lisaaineid. Võib-olla Sa ka ei taha selliste ainete või toiduainete kõrval olla, jooksed kiirelt leti poole võtad pesupulbri või muu puhastusvahendi ja jooksed minema, aga ise ei mõista, miks nii toimub. Kasvab tundlikus keemia vastu.

Jääd halvasti magama ja ärkad tihti, võid näha kummalisi unenägusid või rohkem teadvustatud unenägusid. Suureneb fantaasia, unistused, võivad olla sisemised avastused, kasvavad loomingulised oskused ja ettekujutusvõime.

Vahest võid rohkelt higistada, öösel ärgata selle peale, et oled täielikult higist märg, võid tunda soojust tšakrate piirkonnas. Kehas võid tunda lihaste tõmblemist, sügelemist, valu. Valud võivad rännata mööda keha. Pinges võivad olla erinevad kehaosad. Peapööritus võib esineda, võid äkki kaotada tasakaalu ning vahest ka kukkuda.Võid komistada ja sellistel hetkedel võib tekkida abituse tunne, asjad kukuvad käest.

Mõtted hüppavad peas ja muutuvad tihti. Kaob tähelepanu. Ära mõtle, et Sa jääd vanaks ja juba näed vanaduse sümptomeid. See pole nii! Närvilisus ja rahulolematus, mis iseenesest tulevad, ka kaovad. Tunned, kuidas tekivad agressioon, vihahood, ropendamine, aga põhjus justkui puudub. Võid olla kannatamatu ja nõudlik. Võid tunda vibratsioone, energialaineid ja survet erinevates kehaosades. Suurenenud võib olla tundlikkus, emotsionaalsus, võid nutta või järsku hakata hüsteeriliselt naerma.

Esineda võivad ka nahaga seonduvad probleemid: lööve, nahk sügeleb, vistrikud, mõni allergiline reaktsioon. Küüned ja juuksed võivad aga kasvada hoopis kiiremini.

Tunned ennast paremini looduses või olles omaette. Äkki võib tekkida soov muuta töökohta, sõpru, huvisid, elutingimusi, lausa muuta elukohta ja riik, kus elad.

Märkad tavalisest rohkem sünkroonsust ja esialgu see ilmub numbrites, näiteks kellaaeg 3 :33, 11:11 või autonumber 123 või 456. Välismaailm võib vahest tunduda kui muinasjutumaa. Tunned, et sul on pidev dialoog iseendaga, esinevad probleemid häälega või kõnega. Käid ja pomised midagi endale nina alla.

Nüüd tunned, et sa vajad enda ümber rohkem ruumi. Tunne, et oled eemaldatud teistest ja välismaailmast ja puudubki soov osaleda sotsiaalelus. Tahad mõista, kes sa tegelikult oled? Leida oma tõde. Võid ka tunda, et oled hoopis kaotanud ennast. Tekib soov jõuda “koju”, ka siis kui Sa ei tea, kus on Sinu tõeline kodu.

Tunned, et Sul on väga kiire, et kui Sa ei jõua midagi kohe ära teha, siis midagi hakkab juhtuma. Sa võid saada kanaldusi. Võib tekkida segadus, keskendumisvõime puudus, udu peas ning Sa ei suuda mõista informatsiooni, tekib ebaselgusi ning võid unustada asju. Kaob ajataju, kord aeg venib ja siis järsku lendab. Kui paned silmad kinni, siis võid näha intensiivseid pilte ja märkad, kuidas koduloomad käituvad vahest kummaliselt.

Võid olla eriti tundlik erksa valguse suhtes, näiteks kontorites suurte lampide suhtes, mis loovad päevavalgust. Mõistad, et tasub alati kuulata oma südant ja toetuda enda intuitsioonile. Tekib tunne, et Sa tulid täitma Maale mingit erilist missiooni. Sügav armastuse tunne võib tekkida ja mõistad äkki kõiki seoseid, miks kõik toimub nii, mitte teisiti.

Võid kogeda selgeltnägemist, -teadmist, -kuulmist, ning kasvab tundlikkus ja intuitsioon, avanevad uued oskused. Sinu juuresoleku ajal võivad juhtuda seadmete tehnilised rikked. Tunned, et Sa pole üksi, et kõrval on alati keegi, näiteks inglid, teejuhid, vaimud, vaimne perekond. Võid tunda, et varsti midagi toimub, midagi väga tähtsat ja huvitavat, aga Sa ei tea veel, kus ja millal.

Allikas: Millistel sodiaagimärkidel on kõige keerulisem suhtekarma?

Mai Agate Väljataga: nüüd on oluline luua endale ise meeldiv maailm

Mida toob aasta 2021 endaga kaasa numeroloogia seisukohast?

Seotud