Alates 14. oktoobrist liigub Merkuur retrograadselt, tuues kaasa takistusi, seisakuid ja arusaamatusi

Alates tänasest, 14. oktoobrist ootab meid ees Merkuuri retrograad, mis kestab kuni 3. novembrini. Loe, mida see endaga kaasa toob ja mida tasuks seoses sellega teada.

Merkuuri retrograad toob endaga kaasa üsna tasakaalutud ja segased energiad. On häiritud kõik, mis on seotud tehnoloogia, kommunikatsiooni ja igasuguse infovahetusega. Palju tehakse kiirustamisest tingitud vigu ning inimesed teevad nii tööl kui eraelus üllatavaid valearvestusi. Arvuti, telefon ja muu tehnika võib tõrkuda ning keelduda koostööst.

Häiritud on ka inimestevahelised suhted. Väga kergesti võib tühisest arusaamatusest alguse saada tüli. Seega tasub praegusel retrograadi perioodil pigem hoida iseennast teadlikult tagasi, et mitte liigselt ärrituda või üle reageerida. Oma tundeid ei maksa alla suruda, pigem tasuks hetkeks hinge tõmmata ja järele mõelda, miks üks või teine situatsioon hetkel ärritab.

Praegust perioodi võiksid võtta kui võimalust õppimiseks, sest kõik kitsaskohad tuuakse justkui kandikul sinu ette. Kõik see, mille osas tunned pingeid, ärritumist või takistusi, võiksid panna sind vaatama neid teemasid sügavuti ja tegelema sellega, et iseendas suurem selgus ja rahu saavutada.

Alates 3. novembrist hakkavad asjad taas sujuvamalt liikuma. Senikaua säilita rahu ja ole teadlik, et asud ajahetkes, kus kõik ei liigu edasi nii sujuvalt kui soovid.

Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Sügisene maagia: kolm head põhjust, miks kastanimune korjata

6 kristalli, mis toovad sügisel sisemise päikese välja

Seotud