Ainult sina ise oled see, kellel on jõud ja võim oma elu muuta

“Inimest saab muuta ainult tema ise. Inimene muutub siis, kui ta võtab vastu otsuseid ja tegeleb iseendaga. Sinust väljaspool ei ole imeinimest, kes tuleb ja teeb su korda,” kirjutab Kõiksuse kanaldused.

Kõik sinu saavutused on sinu enda teha ja see ongi sinu ime. On inimesed, kes annavad sulle teeotsa kätte, juhendavad ja toetavad sind, kuid sellest uksest, mis sulle ette näidatakse, pead sa ise omal vabal tahtel sisse astuma. Minul on minu kogemused ja sinul on sinu kogemused, ma ei saa sinu teemasid läbi enda ära lahendada.

Tihti soovitakse ainult infot kätte saada, aga ei tunta huvi, mida selle infoga edaspidi peale hakata või kuidas seda enda hüvanguks tööle panna. Siinkohal räägin ma praktiseerimisest. Tahetakse ilusat elu, küllust ja rõõmu, aga ei taheta midagi kuulda mediteerimisest, mõttejõu treenimisest, visualiseerimise kunstist, meelte avardamisest, teadvusseisundite laiendamisest. Eeldatakse, et keegi ütleb midagi ja siis juhtub midagi. Juhtub ainult see, et suure ootamisega jääb elu elamata.

Vaba tahe, see on võtmesõna, mis aktiveerib KÕIK muutused. Kui anname läbi vaba tahte iseenda kehale ja teadvusele taotlusi, siis mõjub see inimesele kui enese kehtestamine ja elu ümber programmeerimine. Absoluutselt meil kõigil on võime oma elu ja enesetunnet ümber modelleerida ja seda kõike mõttejõul. Sinu enda vaba tahe ongi ainus liikumapanev jõud!

Siinkohal tahan ma tänada kõiki inimesi, kes reaalselt on võtnud vastutuse iseenda heaolu eest. Olen näinud imelisi muutumisi, kuidas inimeste elud keeravad uusi lehekülgi. Teie olemist ja suuri muutuseid jälgides tunnen ma, et oleme üksteisele midagi väärtuslikku edasi jaganud.

Allikas: Kõiksuse kanaldused facebooki leht

Seotud