8.08 Lõviväravate portaal on avatud: eriliselt laetud energia toob kaasa tohutu teadvuse nihke

Lõviväravate portaal on seotud Maa, Päikese ja Siriuse igaaastase augustikuise joondumisega. See on energiaportaal, mille kaudu meie planeedile sisenevad külluslikud ja avardavad uuenduslikud kõrge sagedusega energiad.

Lõvivärav on täisavatuses 8. augustil, kuid selle mõju on tunda augusti algusest keskpaigani. Nüüd on Maa, Päike ja Sirius joondunud. Kui Päike vastutab meie planeedil füüsiliste kehade elu eest, eriti siis, kui ta asub oma kodumärgis Lõvis, siis Sirius vastutab meie vaimsete kehade ja elu valgustamise eest. Muistsed rahvad pidasid Siriust väga tähtsaks, kuna nende arvates oli see täht värav taevasse ja kõrgsageduslike olendite kodu. Nad uskusid, et Siriuse energia kannab endas väga arenenud tarkust, millega Maa elanikud saavad kontakti Lõviväravate kaudu. See portaal tähistab südamete aktiveerimise, kolmandate silmade ärkamise ja kosmiliste allalaadimiste aega, vahendab Kristallikoda.ee.

Usutavasti mõjutab Sirius praegu ka meie koduplaneedi ilma, olles taevas ja loojudes koos päikesega. Usutakse, et see toob endaga kaasa kas ekstreemselt vihmase ja märja perioodi või siis tavapärasest suuremad kuumakraadid.

Inimeste igapäevasele elule võib Lõviväravate avanemine anda värske energiatõuke. Nüüd on võimalikud uued algused ja suured muutused, mis elu oluliselt mõjutavad. Inimesed teevad julgelt plaane tulevikuks, võtavad ette seiklusi, alustavad suhteid, muudavad töö- või elukohta, muudavad oma vaatenurki ja arvamusi jõuliselt.

Sirius on väidetavalt taevase valguse keskuseks, mille energia pärineb kõrgematest dimensioonidest. 8.08, mil värav on täielikult avanenud, on meil kõigil võimalik seda teadlikult vastu võtta. Kuna energia on tugev, siis võib tunda end ka väsinuna või närvilisena, kuid see on loomulik, sest inimesed reageerivadki muutustele erinevalt. Siis tasub anda endale rohkem puhkust ja võimalust üksi olla ning mõtteid koguda ja emotsioone tunnetada.

Tänane päev on sobiv kõigega lõpparve tegemiseks, mis enam ellu ei kuulu või kuidagi ei teeni sinu huve. Nüüd on hea aeg anda oma elule uus ja parem suund.

Leia endale päevas üks hetk, kus mediteerida ja rahustada oma meel, et tunnetada kõiksusest saabuvat võimast energiat. Kujutle kuidas läbi kroontšakra siseneb sinusse valge kiirgav energia ning valgub kõikjale sinu kehas, tuues värskust, tarkus, rahu, teadmisi ja jõudu. Võta see tänulikult vastu ja tunneta seda endas.

Maagilist päeva!

Loe lisaks: TÄNA ON 8.08! Mis on number 8 maagiline, numeroloogiline ja ajalooline tähendus?

Augustikuu energiad 2020

Seotud