23. aprillil toimub Kuu loomine maises ja sensuaalses Sõnni märgis

Homme, 23. apillil toimub Kuu loomine, kus nii Päike kui ka Kuu on mõlemad Sõnni sodiaagimärgis. Sõnni sodiaagimärk toob fookusesse teemad, mis on meile tõeliselt tähtsad ja hingelähedased. Energia on maalähedane ning jõuduandev. Praegusel perioodil vajatakse rohkem armastust ja turvatunnet ning tähtis on ka rahu ja stabiilsus.

Kuu loomine Sõnni märgis toob esiplaanile rahu, kindlustunde ja turvalisusega seotud küsimused. Ka armastuse ja suhetega seotud küsimused võivad aktiveeruda ning seda eriti usalduse, austuse ja stabiilsuse seisukohalt. Seega on praegu väga hea aeg, et lahendada ära oma suhetega seotud probleemid, et minna edasi puhtalt lehelt ja selgete emotsioonidega.

Energiatase peaks olema praegu kõrgel või vähemalt peaksid tundma, et suudad lihtsate vahenditega end vajadusel motiveerida ja tegutsemisele suunata. Praegu on hea aeg selleks, et leida endas sisemist jõuda vabanemaks halbadest harjumustest ja sissejuurdunud mustritest, mis ei tee sulle head. Võta end täna kokku ja sa näed, kuidas juba homsest alates laabuvad need küsimused sinu elus palju ladusamalt.

Lisaks oma suhete korrastamisele tasuks täna ka üle vaadata oma kodu ja ümbruskonna olukord. Võiksid põletada viirukit ja küünlaid, et tuua juurde positiivset energiat. Samuti võiksid kasutada energia aktiveerimiseks ja vibratsioonitase tõstmiseks kristalle.

Tervise eest hoolitsemisel tasuks täna meeles hoida, et mingil juhul ei tasu külmetuda, sest turja-, kaela- ja kõri piirkond ning kurgumandlid ja häälepaelad on täna eriliselt vastuvõtlikud haigustele. Samuti ei tasuks täna ette võtta hambaravi protseduure. Hoia ka oma toitumisel silm peal, sest Sõnni märk aktiveerib meeled ning seetõttu on ülesöömine ja alkoholiga liialdamine kerged tekkima.

Maine Sõnni märk soosib eriliselt looduses viibimist, aianduse ja toataimedega tegelemist. Eriliselt hästi mõjuvad ka kõik teraapialiigid – nii kehale kui vaimule suunatud. Kasuta tänast päeva enda ja oma kodu eest hoolitsemiseks ning harmoonia ja stabiilsuse loomiseks.

Maagilist Kuu loomist!

Loe lisaks: Eesti põline kuumaagia: millal lõigata juukseid, teha suuremaid oste ning luua endale õnne ja edu?

Kuuaiandus: taimede istutamine vastavuses kuufaasidega tagab parema kasvu ja saagi

Seotud