10 põhjust, miks rõõmustada, kui sinu kallim on Lõvi tähemärgi esindaja

Erinevatel tähemärkidel on oma kindlad positiivsed ja negatiivsed jooned. Loe, miks oled õnnega koos, kui sinu armsam juhtub olema sündinud just Lõvi (24. juuli – 23. august) tähemärgi all.

Sul tasub rõõmu tunda, sest sinu Lõvist kallimal on palju häid omadusi:

1. Temast õhkub tõelist väärikust ja kuninglikkust. Lõvi on loomariigi valitseja ja ka sodiaagimärkidest kõige suurejoonelisem ja esinduslikum.

2. Tal on mõjuvõimu. Tal on suurepärane võime saavutada just seda, mida ta soovib. Ta oskab inimestega soovi korral suurepäraselt ümber käia.

3. Talle meeldib õpetada ja juhendada inimesi. Kui sul on mõni mure, millele sa ei leia lahendust, siis pöördu Lõvi tähemärgi esindala poole. Ta suudab sulle lihtsa vaevaga käia välja suurepärase idee, mis teeb su elu palju kergemaks.

4. Ta armastab ja oskab hinnata komplimente. Aga ära unusta, et need peavad olema siirad ja tulema südamest. Vastasel juhul ära näe vaeva tema kiitmisega.

5. Ta on aus ja ei karda välja öelda seda, mida mõtleb. Kui ta teeb sulle komplimendi, siis usu teda. Kui ta ütleb, et ta armastab sind, siis võid tema tunnetes kindel olla. Ta ei laskuks nii madalale, et hakkaks tühje sõnu loopima.

6. Ta armastab ilu ja maitsekust ning tema kodu peegeldab reeglina kõike seda.

7. Ta on optimistlik ja usub alati, et tulevik toob head. Ja miks ei peakski tooma, kui selline võimekas inimene nagu tema selle nimel pingutab.

8. Tema peale saab loota. Ta pakub sulle vajadusel tuge ja kindlustunnet. See kehtib ka raha osas, tal pole kunagi kahju sulle raha laenata või kinkida.

9. Tema elust ei puudu kunagi armastus. Ta justkui ei oskagi ilma armastuseta elada. Kui ta on armunud, siis paistab igas tema päevas päike ja taevas on alati sinine.

10. Ta on truu sõber. Kui sa pole selleks põhjust andnud, siis pole sul vaja muret tunda sellepärast, et Lõvi tähemärgi esindaja sind kuidagi petaks. Ta ei teeks seda kunagi.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Seksuaalsuse astroloogia: mis on sinu tähemärgi jaoks meeleliselt erutav?

Horoskoop: kui kuratlik sa oma hingelt tegelikult oled?

6 viisi, kuidas vabaneda blokeeringutest oma kurgutšakras

Kodumaja numeroloogia: vaata, kas praegune kodu on sulle parim

Seotud