10 mõtet armastuse ja suhete kohta

Armastus on võimas tunne ja suudab korda saata imesid. Ilma armastuseta saab küll elada, kuid kui soovid oma ellu päikselisi päevi, soojust, tuge ja õnne, siis armasta ja lase ennast armastada.

1. Edukas kooselu nõuab, et sa armuks mitu korda ühte ja samasse inimesesse.

2. See ei ole armastuse puudus, vaid sõpruse puudus, mis põhjustab õnnetu kooselu.

3. Igal juhul abiellu. Kui sul on hea kaaslane, siis saad õnnelikuks, kui sul on halvem kaaslane, siis saad filosoofiks.

4. Õnnelik on see inimene, kes leiab tõelise sõbra ja palju õnnelikum on see inimene, kes avastab  tõelise sõbra oma armsamas.

5. Ära ole inimesega, kellega sa arvad, et võiksid elada koos. Ole koos ainult sellega, kelleta sa ei suuda elada.

6. Iga hea suhe tugineb austusele. Kui suhtes ei ole austust, siis see ei kesta kaua.

7. Kui sa tahad et su suhe toimiks, siis tunnista alati, kui oled eksinud, aga kui sina ei eksinud, siis ole parem vait ja ära vaidle.

8. Hoia armastus oma südames, elu ilma selleta on nagu päikseta lilleaed, kus lilled on surnud.

9. Tõeline kaaslane on see, kes annab sulle täieliku vabaduse olla see kes sa oled, ta laseb sul tunda end sellisena nagu sa sügaval südames oled. Ükskõik, mida sa tunned ja mis tuju sul on, ta aktsepteerib seda. Selles seisnebki tõeline armastus, lubada kaaslasel olla see, kes ta on.

10. Usaldus on üks suhte aluseid, kui ei ole usaldust, siis on midagi väga valesti. Kui usaldust ei teki, siis on aeg edasi liikuda, kui usaldust ei olnud juba algusest peale, siis oli see lihtsalt üks seiklus ja aeg on otsida tõelist armastust.

Allikas: Internet

Koostas: Rain Siemer

Seotud