X Alkeemia Akadeemia läheb Võilillefestivalile

Alkeemia Akadeemia toimub seekord Võilillefestivali raames, kus vestlusringi teemaks on “Mina olen”. Sõna saavad Tiibeti meditsiini praktikud SILVA JA KAIDO SOOBIK, alkeemik ja tervisenõustaja KAIA-KAIRE HUNT ning coach ja kogemuskoolitaja KAIRI REBANE.

Võilillefestival on pühendatud võilillele ning toimub ajal, mil kogu Eestimaa on kaetud kollaste võililleväljadega. Toimub loenguid ja õpitubasid, saab maitsta võilillest valmistatud hõrgutisi. Festivali eestvedajaks on taimetark Mercedes Merimaa.

Alkeemia Akadeemia on eluülikooli täiendõpet pakkuv sündmustesari, mida salvestab Raadio 2 saade “Hallo, Kosmos!”. Vestlusringides osalevad kõnelejad ja nene poolt käsitletavad teemad pakuvad elukogemust ja läbitunnetatud teadmisi. Varasematel sündmustel on osalenud: Igor Volke, Einar Laigna, Andres Juur, Mai-Agate Väljataga, Aigi Vahing, Ain Mäeots, Tommyboy, Tiina Tiitus, Martin Kruusvall, Mercedes Merimaa, Aleksandr Dreljov, Kristjan Puusild, Thule Lee, Adik Levin, Sille Poola, Natalia Trofimova, Marina Paula Eberth, Jüri Raudsepp, Eben Alexander, Brandon Bays.

Toimub Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” avalik salvestus

http://alkeemia.ee/akadeemia
http://rannatee.ee/voilillefestival

X Alkeemia Akadeemia “Mina olen”

Sel laupäeval, 17. mail kell 19, Neitsiraba Külastuskeskuses, Kihlepa küla, Audru vald, Pärnumaa

Tiibeti meditsiini praktikud SILVA JA KAIDO SOOBIK
Alkeemik ja tervisenõustaja KAIA-KAIRE HUNT
Coach ja kogemuskoolitaja KAIRI REBANE

Vaata X Alkeemia Akadeemia kohta facebookist

Seotud