WildWomani salakristallid sügiseks

Sügiseti, kui meie kliimavöötmes maapind kattub värviliste lehtedega ning päevad muutuvad lühemaks, võiks teadlikult jälgida, et meeleolu ja energiatase üleval püsiksid. Lisaks sellele on hingedeajal ideaalne aeg, et enda sisemise maailmaga tegeleda. Meeleolu saab poputada ka sooja aurava teetassiga, mõnusa kaminatulega või vahuse vanniga aga tasub meeles pidada, et ka maapõue vägevatelt energiaallikatelt – kristallidelt saab sügiskaamose vastu tuge ja abi.

Mis on need kristallid, millega WildWomani naised end ilmade külmenedes ja energiataseme languse korral aitavad? Ning, mis innustab pimedal ajal sisekaemusega tegelema?

Tsitriin
Tsitriinis on nii palju päikese ning positiivsuse energiat. Kollase kaunitari kiired panevad sinu päikesepõimiku energia pöörlema ning meie sügis-talvise hooaja sündroom – kurvameelsus ning teotahte puudumine saavad pai ja leevenevad. Tsitriin on ka lootuse, rõõmu ja julguse kivi – see aitab meil pimeda ajal päikese põues hoida. Loe lisa

Granaat
Punane granaat kiirgab energiat, mis mõjub meie sakraaltshakrale, äratades seal ellu elujõu, taastades energiavarud ning avades loovuse kanalid. Tubasel ajal on eriti mõnus tegeleda väiksemat või suuremat sorti loovuse ja loominguga. Granaadi kirglik energia paneb loovuse õitsema – joonista, maali, vooli, küpseta, rebi, täida, koo või luuleta – ei, mitte teistele näitamiseks, vaid enda hinge rõõmustamiseks. Loe lisa
Herkimeri teemant
Sügise saabudes on ka niisama imeilus herkimeri teemant (tegelikkuses kvarts) suureks abiks, aidates meid läbi vaimsete kasvuraskuste. Ta vabastab hirme, aitab leida selguse ning aitab ligi pääseda iidsele tarkusele ning viia läbi muudatusi. Hingedepäeva lähenedes on herkimeri teemanti abil võimalik ühendust võtta hingedega ning inglitega teisest dimensioonist. Loe lisa poolvääriskivid väekates ehetes.

Külasta Kristallid, mis kaitsevad negatiivse energia ja elektromagneetilise kiirguse eest

Kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida

Kristallivõltsingud ja kuidas neid ära tundaKas kristalli valida mõistuse või tundega?

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.