Võimas spirituaalne transformatsioon: 7 tunnust, et sa võid kogeda hinge pimedat ööd

Hinge pime öö on spirituaalne termin, mis kirjeldab hingelist seisundit, kus inimene võib tunda, et on siin maa peal täiesti üksi kõikide oma õppetundide ja muredega. Mitte kuhugi pole minna, mitte midagi pole teha. Keegi ei mõista. Oled endiselt oma kehas, aga lootusetus elu suhtes on suurem, kui keegi seda arvata oskab. Maises mõttes tundub elu käest libisevat, kuid vaimses mõttes on hinge pime öö midagi enamat, kui arvata oskame.

Tunnused, et võid läbida hinge pimedat ööd:

1. Tunne, et oled oma eluga täiesti üksinda.

2. Kõik, mis varem toimis, enam sinu jaoks ei tööta.

3. Mitte miski ei paku enam huvi.

4. Oled kaotanud lootuse elu suhtes.

5. Koged äärmuslikke depressiivseid tundeid.

6. Ei tea, kuidas olukordadest väljapääsu leida.

7. Sa ei leia oma kohta siin maailmas.

Hinge pimedas ööd käsitletakse vaimses maailmas aga kui väga suurt spirituaalset muutust. Hinge pime öö on justkui hinge ühe eluetapi lõpp ja teise algus. Hinge pime öö võib inimese viia täielikku transformatsiooni, kust väljudes on toimunud inimeses sügavad ja erilised muutused, mis panevad elu täiesti teisiti nägema.

Hinge pimedat ööd on läbinud nii valgustujad, kunstnikud, muusikud kui mistahes eluvaldkonna esindajad ja seda ei ole võimalik ära võtta, ravida, muuta – selles on võimalik lihtsalt elada, end tervendades, aktsepteerides, paludes, et inimesed teie ümber hoiaksid teid lihtsalt tingimusteta armastuses ja võtaksid teid sellisena nagu olete.

Julge paluda tuge ja toetust, julge rääkida, mida läbi elad. Hinge pime öö võib kesta lühikest kui ka pikemat aega, sõltuvalt sellest, kui tugev ja sügav transformatsioon inimese hinges parasjagu käimas on. Püüa hinge pimedat ööd mitte võtta kui väga isiklikku protsessi ja püüa mõista, et väga paljud inimesed sellel planeedil teevad läbi täpselt samasugust kogemust, mis tegelikult on mõeldud sisemiseks transformatsiooniks, muutuseks ja spirituaalseks ärkamiseks ning arenguks.

Sinu hinge perekond mõistab ja aitab sind! Tee mõttes palve, paludes oma hingeperekonda appi, et nad tooksid sulle infot, teadmisi, tuge ja kõike, mida vajad sel näiliselt pimedas ja mustas augus.

Püüa lihtsalt alistuda elule! Usalda elu!

Autor: Reiki õpetaja Triin Katriin

Loe lisaks: Vaimsus igapäevaelus: sünkroonsused

Teadjanaine Mai-Agate Väljataga: vaimne ärkamine on see, et saad teada, kes sa tegelikult oled

Reaalsus on meie mõtete konstruktsioon

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.