Viis kristalli, mis toovad emotsionaalset ja hingelist tervendust

Kristallid on meie imelised abilised, mis suudavad tervendada, kaitsta ja tõsta meie vibratsioone. Väga hea on kaasata neid meditatsioonipraktikatesse ja samuti erinevatesse teraapiatesse. Siin on viis kristalli, mis rahustavad meelt, annavad head energiat ning suurendavad enesekindlust ja armastust.

1. Karneool annab elujõudu

Kui eluraskused on sind maha murdmas ja tunned, et energiast jääb puudu, siis siruta käsi karneooli järgi. See kaunis tumepunastes, oranžides ja pruunides toonides kivi soodustab elujõu juurdevoolamist ja energiataseme tõusu. Karneool leevendab ka menstruaalvalusid ja aitab tuua lahendust seksuaalsusega seotud probleemidele. Ka alaseljaga seotud valud ja vaevused leiavad leevendust karneooli leebest ravivast energiast. Kui tegeled joogaga, siis aseta kristall joogamatile, et hoida energiad tasakaalus ja vältida meeleolu langust ning väsimuse teket. Meditatsioonis võiksid asetada karneooli juurtšakra lähedale ning visualiseerida, kuidas sealt kiirgub sinu kehasse soojendavat ja tervendavat energiat.

2. Seleniit pakub kaitset negatiivsuse eest

Seleniit kannab endas väga kõrge vibratsiooniga tervendavat energiat, see puhastab ka sinu energiavälja ja aitab tasakaalustada emotsioone, tuua rahu ja lõõgastust ning suurendada eluenergia liikumist kehas. See kivi sobib suurepäraselt kaaslaseks meditatsioonides (aitab avada kroontšakrat) ja hea on seda ka niisama kaasas kanda (kivina või ehtes), kui tunned, et sinu elus on raskemad ajad. Seleniit aitab lahustuda negatiivsetel mõtetel, hoiab eemale pahasoovliku energia ja kaitseb sind kõige selle eest, mida sulle ei ole vaja. Seleniidi energia on nii võimas ja puhas, et iidsetel aegadel kasutati pühade paikade kaitseks ja puhastamiseks seleniiditükikesi.

3. Roosa kvarts toob armastust ja enese aktsepteerimist

Kaunis õrnavärviline kristall aitab avada südant ja hinge armastusele ning aitab end paremini ja julgemini väljendada ning ka armastust, heaolutunnet ja elurõõmu ligi tõmmata. Roosa kvarts aitab tervendada minevikust pärit hingehaavu ja endaga leppida. Kasuta kristalli meditatsiooni ajal või siis kui tegeled enesesisendustega, mis toetavad sinu hingelist arengut ja tervenemist. Roosa kvarts pakub tuge, lohutust ja toob sinuni ingelliku armastust. Kanna seda alati endaga, kui tunned, et vajad oma ellu rohkem armastuse energiat.

4. Tselestiit toob valgustumist

See on suurepärane kivi, mis aitab puhastada aurat ja toob valgustumist. Usutakse, et tselestiit lihtsustab taevaste energiate ja inglitega kontakti saamist. Samuti aitab ta leida inspiratsiooni ja motivatsiooni ning tõsta vibratsiooni taset. Kui vajad kivi, mis aitaks sul liikuda oma unistuste suunas, siis peaksid kandma endaga just tselestiiti.

5. Must turmaliin tervendab mineviku haavu

Must turmaliin on väga tugev ravi- ja kaitsekivi. Kui vajad energiat ja soovid end kaitsta igasuguse negatiivsuse eest, mis sind vaimsel tasandil võib rünnata, siis peaksid kandma just musta turmaliini. Kivi aitab ära hoida õnnetusi ning tugevdab sinu eneseusku. See kristall toetab ka sinu vaimset tasakaalustumist, kuna aitab lahustada minevikust pärit blokeeringuid ja negatiivseid tundeid ning suurendab õnnelikkust ja harmooniat.

Loe kristallide puhastamise ja uue energiaga laadimise kohta SIIT.

Toimetas: Katrin Oidra

Vaata lisa: poolvääriskivid väekates ehetes.

Külasta Kristallid, mis kaitsevad negatiivse energia ja elektromagneetilise kiirguse eest

Salapärane kristallimaailm: fakte ja kuulujutte vääriskivide kohta

Kirglikud kristallid: too oma ellu armastus, sensuaalsus ja romantika

Tervendavad ja kaitsvad kristallid naistele

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.