Veregrupp ja seks: vaata järgi, kuidas sa oma partneriga kokku sobid!

Seksuoloogid on avastanud seose inimeste veregrupi ja nende seksuaalkäitumise vahel. Niisiis, kui tead enda ja partneri veregruppi, saad järgi vaadata, milline on teie omavaheline sobivus.

Alustagem teisest ehk A-grupist, mis on 35 % inimestel

MEES. Ta on väga häbelik ning väljendab oma armastust pigem pilgu ja kerge käepuudutusega, aga kui lõpuks julguse kokku võtab, et oma tundeid teatavaks teha, teeb ta seda “ühe hoobiga”. Pereelus peab partner pidevalt tõestama, et ta teda armastab, ning siis on mees talle elu lõpuni truu. Ta armastab emalikku hoolitsust ja valib endale seepärast sageli vanema naise.

NAINE. Talle meeldib pidada end romaani kangelannaks. Häbelik, kahtlustav ja umbusklik, ei armu kergesti, aga kui ta seda lõpuks teeb, siis armastab kõigest hingest. Temast saab esmaklassiline armastav ja ustav naine, kes on võimeline kiiresti erutuma.

Kolmas ehk B-veregrupp on 12 % inimesel

MEES. Kõik peavad teda elumeheks, ehkki ta südamepõhjas teab imehästi, et temas pole midagi säärast. Talle meeldib suurustada, aga õigupoolest kardab ta armastust. Kui aga niisugune “õnnetus” temaga siiski aset leiab, tunneb ta, et elus pole kõik nii nagu vaja – midagi on viltu. Flirtimisega on ots! Ta pole halb mees aga võib ka suure kire või “halbade olude” kokkusattumisel truudust murda.

NAINE. Käitub küll mõnevõrra ekstravagantselt, ent temast saab siiski truu naine. Kui tema väljavalitul on kolmas veregrupp, peab ta armastuses initsiatiivi enese kätte võtma. Seks pole mehe silmis sugugi kõige olulisem ning naine peab suutma teda veedelda ja tema tundeid sütitama. Siis on mees rahul ja õnnelik, et tal on nii hea naine.

Neljanda ehk AB-veregrupi esindajaid on kõigest 7 %

MEES. Tal on eriline oskus naisi võrgutada – neid tõmbab tema poole mingi maagiline jõud. Ja tuleb öelda, et naised meeldivad talle väga. Armastusest rääkimist ta ei talu, ent tema hoolitsetud keha ütleb ise kõik. Tema tunded pole sügavad, ent armatseda võib ta väsimatult, ja häda naisele, kes ütleb: “Mitte täna, kullake!”. Ta ei näe meest enam iial!

NAINE. Tema on võimeline köitma meeste meeli, aga neil on ääretult raske pälvida tema heakskiitu, sest ta on väga nõudlik ning vajab kogu aeg tähelepanu. Armastuses on ta täitmatu ning võib partneri sellega eemale peletada.

Esimene ehk 0-veregrupp, mida on 45% inimestest

MEES. Võrgutamismängus on ta kõigist teistest andekam – koguni sedavõrd, et võib tüütuks muutuda. Kõige enam armastab ta naises seda, et too sunnib teda ootama. Kui ta aga siiski oma eesmärgi saavutab, ei tule naisel pettuda – ta on esmaklassiline armuke.

NAINE. Talle on vaja meest, kes on võimeline teda tugevas embus hoidma. Armukade, nagu ta on, ei talu ta vähimatki pilku, mille kaaslane heidab mõnele teisele naisele. Tema seksuaalne tulisus võib meest küll kurnata, aga valmistab talle siiski rõõmu.

Allikas: 12 mõnusat ja humoorikat tsitaati seksi kohta

Seksimise kunst ja teadus: mees, porno ei ole seks!

4 levinuimat eksiarvamust meeste seksuaalsuse kohta

Kuidas tõlgendada erootilist unenägu?