Vegan väljakutse: kuu aega loomse toiduta

Organisatsioonid Eesti Vegan Selts, Loomus ja Loomade Nimel kutsuvad inimesi liituma teisipäevast, 1. novembrist kuni 30. novembrini kestva väljakutsega loobuda loomsest ja tarbida vaid taimset toitu.

Pimedad, vihmased ja külmad sügispäevad röövivad energiat ning tõmbavad motivatsiooni alla? Masendus on sügise vältimatu osa? Nina kipub tilkuma ja haigused kergelt ligi tulema? Kas teadsid, et heateod suurendavad õnnetunnet? Mida rohkem head teed, seda õnnelikum oled. Veganlus tähendab, et teed head loomadele, oma tervisele ja keskkonnale.

Kas teadsid, et eestlased söövad liiga vähe köögi- ja puuvilju ja liiga palju liha? Kuid just mitmekülgne taimne toit tagab tugeva immuunsüsteemi ja aitab sügismasendusest võitu saada. Seetõttu kutsume sind osa võtma kuu aega kestvast vegan väljakutsest. Niimoodi möödub pime ja kõle november põnevalt ja tervislikult.

Novembrikuu jooksul saadame Sulle iga päev põnevat infot: toitumisteavet, nädalamenüüsid, retsepte, nõuandeid, artikleid ja uudiseid veganlusest ning meie üritustest.

Liitumiseks sisesta oma meiliaadress “Mida taimetoitlased ja veganid valkude kohta teadma peaksid”

Vegan väljakutset korraldavad organisatsioonid Loomade Nimel, Loomus ja Eesti Vegan Selts.

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.