Veebruarikuu numeroloogiliselt erilised päevad: 2.02.2020 ja 20.02.2020

Taaskord seisame huvitavate numbrikombinatsioonidega päevade lävepakul. Seekord siis 2.02.2020 ja 20.02.2020, mille olemuslik külg on väga sarnane. Mõlemad päevad on üdini täis naiselikku energiat ja naiselikku ürgväge. Järgmised sellised kombinatsioonid saabuvad alles aastal 2200, kirjutab Kai Tamm.

Numeroloogias on number kahe valitseja Kuu: intuitsiooni, naiseliku väe, hingelisuse, halastuse, kaastunde ja inspiratsiooni valitseja.

Kokku annavad need päevade numbrid 8 (2+2+2+0+2+0=8), mis esindab tasakaalu vaimse ja materiaalse vahel, kuid ka karmat. Ekslikult arvatakse, et karma on midagi halba ja alati negatiivne, kuid samahästi võib karma olla ka positiivne. Kumba välja teenitakse, see on inimese enda teha.

Neil päevil tuleks leida aega olla üksi ja enesega. Kui pimeneb, siis püüda suhelda Kuuga, mis aitaks suurendada või avada naiselikku väge. (Kuu on sel päeval taevas pea poole kaheni öösel.) Paluda Kuuemandalt selleks toetust ja abi, kuid samas täita palveid, mida sulle esitatakse. Süüdata küünal, mis annab päeva pisut mehelikku energiat ja vaadata küünlaleeki, mis aitab kontsentreeruda peamisele ja soovitule. Kui 2.02 toimub väe äratamine või suurendamine, siis 20.02 on sellele nagu kinnituseks. 20.02 kahjuks õhtul ja öösel Kuud näha pole, sest ta tõuseb hommikul vara ja loojub juba kella ühe paiku päeval.

Numeroloogias esindab 2 ka bioenergiat. Kui seda on liiga palju, siis tasuks teha füüsilist tööd, aga kui napib siis seda vältida ja teha harjutusi, mis aitaks seda energiat koguda.

Abielluda neil päevil ei soovita, sest siin valitseb puhtalt naiselik energia. Selleks tuleks valida päev, mille ristsumma oleks 6, armastuse, harmoonia ja abielu number. Veebruaris siis vastavalt 9., 18. või 27.02.

Et nende päevade energiast võimalikult palju osa saada, siis tuleks neil päevil toituda võimalikult kergelt või veelgi parem, teha veepäevad.

Omal kohal on klaasike punast veini, mis aitab lõõgastuda. 2.02 on Küünlapäev, mil traditsiooni järgi juuaksegi punast veini, et saada punased põsed, mis on hea tervise sümbol.

Avesta traditsioonis on 2.02 esivanemate päev, mil juuakse esivanemate mälestuseks pisut hõõgveini. Siin on ka oma rituaal: vala veidi veini klaasi ja pane aknalauale. Kui see aurab mõne päevaga ära, siis kaitsevad ja toetavad sind esivanemad, aga kui ei aura, siis ei võtnud esivanemad vastu sinu ohvrit.

Ka selle päeva hommikul algav kuutsükli päev esindab esivanemate traditsioone. See on ettetunnetuse allika, karmalise mälu sisselülitumise päev ja seetõttu tuleb vaadelda kõiki sündmusi sellest vaatepunktist. Kui sa ei tunne oma “juuri”, võivad, mediteerides ja süvenedes sisevaatlusse, avaneda salajased tarkuselätted.

Õhtul tasub teha perekondlik teeõhtu, mis aitab pereliikmete energiavahetust. Soovitav siis juua mõnd punast teed, vaadata esivanemate pilte ja rääkida neist lastele või lastelastele.

Doreen Virtue nägemus neist kombinatsioonidest:

2222 – sinu värskelt külvatud ideed hakkavad peagi idanema. Hoolitse nende eest! Su looming ilmutab end peagi, seepärast jätka oma tublit tööd. Jätka positiivset mõtlemist, kasuta enesesisendust ja visualiseerimist.

2 ja 0 – Jumal soovib teada anda, et ei ole sind hüljanud ega unustanud. Ta armastab sind väga palju! Ta valmistab ette suurepärast uut eluperioodi. Oluline on – 2 – “jumalik ajastatus”, enne peavad teatud asjaolud paika minema ja alles siis on võimalik soovitud tulemuseni jõuda.

Autor: Kai Tamm, numeroloog, Millele või kellele suunad sina oma tähelepanu?

Kas oled valmis, et võtta vastu oma kaksikleek?

Käes on transformatsiooni aeg: tegele lisaks vaimule ka oma füüsilise kehaga

5 nõuannet, kuidas oma spirituaalse transformatsiooni protsessi kergendada

Võimas spirituaalne transformatsioon: 7 tunnust, et sa võid kogeda hinge pimedat ööd

Spirituaalne üksildus: mida teha siis, kui keegi sind ei mõista?

Seotud