Vanarahva tarkused | Maagilised ja kaitsvad rituaalid soolaga

Sool kui absoluutselt puhas aine on tervise, jõukuse ja psüühilise kaitse rituaalides läbi aegade alati kesksel kohal olnud. Siin on 13 väekat rituaali soolaga, mis aitavad sul eemaldada negatiivsust ja tõmmata ligi head.

Enamasti kasutatakse rituaalides meresoola. See esindab maaelementi. Soolale väe lisamiseks ehk laadimiseks viibutage selle kohal päripäeva läbipaistvat kristalli või kristallpendlit, skandeerides eesmärki, näiteks: “Sool, sool, kaitse mind kõige ohu eest!”

Hoidke niisugust soola teistest maitseainetest eraldi veekindlas nõus ja kasutage seda vajaduse korral, näiteks reisija kaitseks, maja puhastamiseks või koolis õnnetu lapse kaitseks ja lohutamiseks.

Nipid soola kasutamiseks

1. Meie esivanemad võtsid alati teele peotäie soola kaasa. Halbades kohtades visati soola üle vasaku õla, kuradile silma. Selleks, et kurjad jõud inimest kahjustada ei saaks.

2. Hõbefooliumisse keeratud sool peidetakse kodus või tööl toanurkadesse ja need pakuvad kaitset, nii nagu kotinöörist tehtud kotikeses kaasas kantav sool kaitseb reisil haiguste, õnnetuste või muu halva eest.

3. Meie esivanemad märkasid, et inimest on kõige lihtsam kaetada vestluse käigus. Inimene süveneb jutuajamisse ja ei märka enam, mis ümberringi toimub. Siinkohal siis kade inimene saabki ilusa jutu varjus oma musta teo sooritada. Venemaal pandi vestluse aja alati lahtine soolatoos lauale, sest sool kustutab kurjad mõtted ning need suunduvad allmaailma kaudu mõtete omaniku juurde tagasi.

4. Kasutatakse ka soolast ringi, et luua kaitsvat kilpi. Võib puistata soolaringi ka kooli- ja reisikoti, mapi või töölaua ümber või ukselävele.

5. Samamoodi nagu soola saab vana Aafrika kombe kohaselt laadida ka pipart ja teha pipra-soola põrandapesuvett. Soola peaks vees olema nii palju, et lõpuks see enam ei lahustu ja vajub põhja.
Kui küürite või vett piserdate, looge endale väge andev lausumine, näiteks: “Maa sool, tule pipar, valvake mu kodu ja puhastage see kõigest halvast.”

Pese sellise veega põranad üle. Puhta veega võiksid põrandad alles järgmine päev üle pesta. Tee eelnevalt kindlasti kindlaks, kas su põrand kannatab kanget soolalahust.

Kui ei, raputa soola põrandale või pane topsikutega nurka. Alles 24 h möödudes kasuta tolmuimejat. Eelnevat loomulikult on vaja tolmuimejaga põrand võimalikult puhtaks saada.

6. Pipar on imeväärne vahend tõrjumaks kontorivampi või ilueedit ja kui te arvate, et teie partner võib kiusatusse langeda, lisage väega kõvendatud maitseainet salatisse ja see imab kaitse endasse.

7. Kui on tarvis kindlaks teha, kas majas on mõni paha vaim või mitte ja loomulikult ta kohe ka välja ajada, siis tuleb päeval, kella 11 ja 12 vahel võtta puhas metallist anum (mitte kasutada emailitud või tefloniga kaetud nõusid), asetada see tugevale tulele ning anumasse pange õhuke soolakiht. Soola on vaja kuumutada 1-3 tundi. Kui majas on mõni pahalane või energeetilist mustust, siis tekivad soolakihile tumedad laigud. Vastavalt sellele, kuidas saast majast lahkub, hakkavad laigud heledamaks muutuma.

8. Veel üks toimiv puhastav rituaal. On hea, kui kuuma soolaga saaks läbi käia kõik majas või korteris olevad ruumid. Linnakorteris on soovitatav energeetilist puhastust teha igal nädalal. Kui majal või elanikul lasub needus või oht, tuleb rituaali korrata. Kui needus tõesti eksisteerib, annab sool sellest valjude paukudega märku.

9. Soola on kasutatud ka püha vee tegemisel, et tõrjuda kurja ja suurendada nii füüsilist jõudu kui ka viljakuse väge. Kui unenäod pole meeldivate killast või unetus kiusab, siis saab ka siin soolast abi. Kui oled sündinud Vähi-, Skorpioni-, Kalade-, Kaksikute-, Kaalude- või Veevalaja tähtkujus, lahustage 3 näpuotsatäit soola vees ning asetage soolvesi voodi peatsisse ja jalutsisse, põrandale. Jäär, Sõnn, Lõvi, Ambur, Kaljukits ja Neitsi panevad peatsisse ja jalutsisse lihtsalt kausikesed soolaga. Kasutatud sool tuleb hommikul minema visata. Rituaali peaks tegema vähemasti kolmel järjestikusel ööl.

10. Sool köögis. Lisades toidule soola, eriti suppidele ja kastmetele, rääkige ja mõelge ainult heast – teie mõtted salvestuvad toidu aurale! See aitab säilitada tervist ja jõudu ning tugevdab vaimu nii teil endil kui teie lähedastel

11. Lihtsam puhastusrituaal. Võtta sool ja panna keset elamist – keset korterit, keset maja. Puistata ennast kolm korda soolaga üle õla, lausudes sõnu “Soolaväljal ainult tuulel on voli. Ei midagi seal kasva, ei ohakas ei koirohi. Nii ka mulle vaesus ei kasva, et tule. Nii saagu.” Tehes seda rituaali tuleb jätta sool maha järgmise päevani, seda segamata ja põrandat pesemata.

12. Väga lihtsas raha ligitõmbamise noorkuu rituaalis kuhjatakse maagiliselt laetud sool keskel koonuseks, ümbritsetakse müntidega ja täidetakse kõik väega. Siis võtakse mündid ja jäetakse vabasse õhku kuupaistele, kuni kuu saab täis. Järgmisel päeval pärast täiskuud kulutatakse need teistele rõõmu valmistamiseks. Pärast rituaali lahustage sool pühas vees ja kallake voolavasse veekogusse, et energi läheks liikvele.

13. Kui soovid kutsumata külalise negatiivsest energiast vabaneda ja et ta sind enam ei tülitaks, osta neljapäeval soola ja inimese lahkudes puista seda ta jalajälgedesse või lävepakule.

NB! Kokku kogutud sool vii majast kaugele, mata maha või lase veega oma teed minna. Kasutatud soola võib lahustada vannivees, mida on varem üheksa korda ringi aetud, et panna energiad voolama.

Tõlkis ja toimetas: Šamaan Anu väekas rituaal soovide täitumiseks

Nõiataim angervaks kaitseb kurja silma eest ja alandab palavikku

Märgid, et Sinu juures võib elada deemon

Seotud