Valgustumine haarab üle öö: spirituaalne küpsetusahi ehk 10 tugevat energiate muutumise sümptomit

Intensiivsed muutused on haaranud endasse terve planeedi ja ka sinu, selle planeedi imepärase kodaniku. Muutused toimuvad nii emotsionaalsel, mentaalsel kui ka füüsilisel tasandil. Lisaks muutub ka meie vaimsus – planeet vaimsustub ja nii ka meie kõik, tema elanikud, kasvame spirituaalsemaks. Meie hing soovib hakata läbi meie keha elama, aga enne seda toimub intensiivne hingeline põletamine, mis haarab endasse kõik meie tasandid. Mis on aga need märgid, mis näitavad, et oled muutumas?

Spirituaalselt öeldakse, et need on füüsilised keha ja teadvuse valgustumise sümptomid, millele meditsiin ei suuda seletust leida. Sümptomid võivad sind üle öö endasse mähkida ja ainuke võimalus on: jääda kehasse, säilitada rahu ning leida spirituaalseid võimalusi oma energiate ja olemuse tasakaalustumiseks.

Ärevus hinges, ärevus ja paanikahood – energia on haaranud sind endasse ja soovib hakata sinu sagedust tõstma ja muutma. Spirituaalses mõttes aitab ärevuse leevendamisele kaasa ärevuse all oleva mustri üles leidmine, mis on hakanud endast märku andma ning selle takistava vana mustri vabastamine.

Südame puperdamised, surumised südame ja rinnaku piirkonnas, raskus hingamisel – lõdvesta alakõht, et aidata pingeid leevendada keha ülemises osas! Sinu südamechakra hakkab varsti avanema. Kõik vanad armastuse ja armastuses tekkinud haavadega mustrid hakkavad puhastuma.

Peas oleks justkui miljon mõtet korraga – ärevus tõstab alateadvusest üles hirmul põhinevad mõtted. Mõtle, mis on su suuremad hirmud, mida ärevus esile toob. Teadvusta, et mõtted ei ole sina ja tühjenda pea. Proovi keskenduda millelegi, mis sulle huvi pakub.

Jäsemetest läbikäivad surinad, selgroos energia liikumised, alaseljavalud ja surve alaseljas ning neerude piirkonnas, surve kuklas ja õlgades – kundaliini ehk meie tõeline mina ja teadvus on aktiveerunud ja ärganud ja soovib läbi füüsilise keha leida teed valgustunud minani. Kõik, mis talle ette jääb, soovib ta sinu teelt puhastada.

Maandamatus, ebareaalsuse tunne, nagu oleksid pidevalt “ära”, raske keskenduda sellele elule siin, tunne, et oled kaotanud justkui “mina” – tunde – teadvuse muudatus, kus meie varasem ego-mina muutub kõrgemaks minaks. Dimensioonide ja energiate muutumise käigus ei saagi olla selgust. Vana kaob ja asendub uuega. Vahedimenioon on teadmatus, lihtsalt ole selles, koge seda, mediteeri, säilita rahu.

Huvipuudus maailma vastu, eesmärkide ja ambitsioonide puudumine ja kadumine, tunne, et sul ei ole kohta siin maailmas, depressioon, nutuhood, ekstreemne kurbus ja valu – väga konkreetne märk suurest muutusest ja hinge jõudmisest uutesse sagedustesse. Vana kadumine on protsess, kus tuleb lasta lahti kõigest, mis sul varem oli. Kutsu palvega appi oma hingeperekond ja palu oma teejuhte-ingleid-kõrgemat mina saata sulle spirituaalne õpetaja, kes saab sind arengus siit läbi juhtida või käia sinu kõrval, sind toetades ja suunates.

Tohutu väsimus, pidev soov magada – kehas toimuvad muutused annavad märku, et puhkaksid ja et annaksid kehale võialuse muutuda. Võta puhkust! Siin ei ole ühtegi vabandust, miks sa seda teha ei võiks või ei saaks. Asi on sinu valgustumises ja kui see toimub kord miljoni aasta jooksul, on see midagi, mille nimel tasub teha otsuseid enda järgi.

Öised intensiivsed unenäod, higistamised, külma-kuumahood – alateadvus töötleb läbi vanu mustreid, mida päeval tavateadvuse piires ei ole võimalik teha.

Närvilisus, närvisüsteemi ülekoormatus, läbipõlemine – keha ei suuda hoida alateadvusest üles kerkivaid mustreid – seega läbipõlemine on üks valgustumise sümptomeid, mis aitab kaasa sinu valgustumisele! Asu tegelema oma alateadvuse negatiivsete mustrite tervendamisega ja leia endale sobilik spirituaalne terapeut sellega tegelemiseks.

Ekstreemne tundlikkus kõge vastu, raske viibida ühes ruumis teistega, sest tajud teiste negatiivsust ja energiaid – avanemas on sinu sentsitiivsed tajud – selgeltnägemine, selgelt tundmine, selgelt kuulmine, telepaatia. Püüa hoida teadlikkust ja teadvusta, et teiste energiad ei ole sulle ohtlikud ja tunnete tundmine on turvaline.

NB! Eeltoodud sümptomid on energia muutumise sümptomid juhul, kui nendel puudub meditisiiniline taust. Energiate muutumise käigus võib ilmneda ka tervisega seotud õppetunde, kui sinu füüsiline keha on vabastamas mõnd vana energiat läbi oma geneetiliste koodide ja DNA. Kindlasti kontrolli kahtluse korral arsti juures oma füüsilise keha näitajaid ja kui meedikud peavad sind terveteks, siis vabastage lisamured oma tervise pärast ja go with the flow!

Usalda oma sisetunnet, kes on need tervendajad-teadjad-massöörid-terapeudid, kelle juurde sellel eluperioodil pöördute – kuna teed läbi uuestisündi, on vaja sind toetama inimest, kes teab, mis sinuga toimumas ja oluline on, et ta oleks ka ise omal nahal neid sümptome kogenud.

Muutumine on aeg enda sisse vaatamiseks ja sinu hing on selleks ajaks sinu jaoks valinud õppetunnid, mida pead kindlasti läbi tegema, et vabastada oma karmat ja viia oma hinge areng terviklikuks, Sel perioodil aitab kinnitus iseendale, et see kõik, mis sinuga toimub, on normaalne ja sa ei ole üksinda seda protsessi läbimas. Ole endaga õrn ja armastav, ära anna endale mingisuguseid hinnanguid ja teavita oma lähedasi, et võid vajada sellel perioodil rohkem nende tuge ja armastust kui tavaolukorras oma elus.

Autor: Reiki õpetaja Triin Katriin

Loe lisaks: Märgid sellest, et oled edasijõudnud rändaja valgustumise teel

Olla kõigi oma nõrkuste ja tugevustega vaba ja kontaktis iseendaga – see ongi vaimsus

Selgeltteadmine: harjutus oma intuitsiooni arendamiseks

13 nõuannet, kuidas paremini “seedida” oma elu

Seotud