Valge maagia | Tiibeti veerituaal aitab kaasa sinu salajasemate soovide täitumisele

Veega saab teha mitmesuguseid rituaale, lugeda peale loitsu ja võtta ära needusi. Proovi šamaan Anu Pahka soovitatud veemaagia rituaali, mis aitab kaasa sinu soovide ja unistuste täitumisele.

Kui puhastada energeetiliselt mingeid esemeid, siis soovitatakse neid hoida vees kolm päeva ja seejuures vahetada iga päev vett. Nii saad esemed puhtaks vanast infost. Väga lihtne vahend negatiivsest energiast vabanemiseks on voolav vesi. Kui muid võimalusi ei ole, siis lihtsalt mine üle voolava vee: kas läbi oja või siis silda pidi üle jõe.

Kui oled näinud halba und, siis hoia käsi voolava vee all ja meenuta oma unenägu. Kuni sa pole veel rahunenud, niikaua ei saa ka hing rahu. Kui tunned kergendust, siis tea, et vesi on kõik ära viinud.

Kui lähed riidu oma kallimaga või on sinu südames mure, mine jõe, mere või mingi muu veekogu äärde ja saada sinna kogu oma stress ja mure.

Alati pead mõtlema ka sellele, et vesi ei ole ainult selleks, et võtta ära negatiivseid mõtteid ja omadusi, vaid ta on ka võimas allikas rõõmu ja õnne jagamiseks. See mitmekordistub, kui avaldad talle tänu. Kui armastad siiralt inimest, kuid häbened seda tunnistada, tunnista seda veele. Seda vett on vaja anda armastuse objektile juua. Saladus seisneb selles, et sissejoodud vesi annab sinu tunded temale edasi.

Kui supled mõnes veekogus, näiteks jões, ei tohi sinna sülitada. Vesi karistab haigustega.

Vesi kuuleb ja saab aru inimkõnest. Ei tohi saata needusi jõe suunas isegi häda ajal – vesi peab meeles ja karistab veel enam.

Maagilisi rituaale tehes mängib suurt rolli see, kust vesi on võetud. Allikavesi on kindlasti parem kui kraanivesi.

Tiibeti veemaagia

Iidne veemaagia aitab sul looduse jõudu appi võttes täita oma salajasemaid soove ja unistusi. On olemas kahte sorti vett: see, mis on meie sees, ja see teine, mis on väljaspool meid. Selleks et ühendada kahte maailma, oleks rituaali vaja teha vähemalt 21 päeva.
Rituaali tegemiseks vajad sa klaasi vett ja paberilehte. Kõige parem on allikavesi. Kirjuta paberilehekesele mõte või mõttekujund, mida sa soovid, või see, millist lahendust sa mingile asjale soovid. Lahenduse võib oma mõtteis ka valmis mõelda. Näiteks:”Mul on suurepärane tervis.” “Olen õnnelik inimene ja tõmban ligi edu, positiivset energiat. Iga päevaga muutun üha ilusamaks.”
NB! Mõttekujundis ei tohi kasutada negatiivset vormi ega sõna “ei”. Soov peaks olema konkreetne ja loogiline.
Aseta paberileht veeklaasi alla. Soovi võib ka mõttes mõelda, aga paberile kirjutatuna saab see suurema jõu ehk tugevama energia. Hõõru nüüd peopesasid üksteise vastu, kuni tunned pihkude vahel soojust. Liiguta peopesad teineteisest natuke eemale ja kujutle pihkude vahel tihedat õhupallikujulist energiapalli. Pane peod ümber klaasi, kuid ära klaasi puuduta. Loo endale paberile kirjutatud soovi olek ehk seisund. Tunneta seda, mis seal kirjas on. Nüüd ütle kuuldava ja veendunud häälega oma enne kirja pandud mõte või soov välja, kujutledes soovi võimalikult täpselt juba täitunud olevana. Joo klaas tühjaks.
Seda kõike tuleb teha õhtul enne magamaminekut ja sama korrata hommikul enne muid päevatoimetusi. Võib ka nõnda, et nii õhtul kui hommikul jood korraga pool klaasi.
Autor: Anu Pahka
Allikas: Ettevaatust! 3 musta maagia trikki, mida ära kunagi ette võta
Ööpäeva maagia: 15 lihtsat reeglit esivanematelt
Maagilised nõuanded, kuidas raha ja rikkust ligi meelitada
Suhtemaagia: kuidas tõmmata oma ellu õige partner?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.