Väega naine armastab üht võimast meest: ja mees, see jõud on sinus olemas!

Armas mees! Kuniks sa arvad, et sina juhtisid, siis väega naine jõudis sinust juba salaja saja sammukese võrra ette. Kuniks sa mõtled, kaalud, arutled, on väega naine oma intuitsiooniga jõudnud juba kogu sinu olemuse otsast lõpuni läbi tunnetada. Mitte miski ei jää tema eest varjatuks, sest ta teab tõde ja ta tunneb sinust läbi. Ja lisaks kõigele – ta näeb sinust läbi. Seega ära valeta talle kunagi.

Väega naine tahab väärilist vastast

Kas sa oled väega naisega väärikas? Kas sa oled aus? Kas sa hindad tema sügavamaid tundeid? Kas võtad vaevaks avada tema sisemine südame müstiline raamat ja süveneda tema tuhandeisse väärtuslikesse õielehtedesse? Kas sa julged näha ka tema suurimaid nõrkusi ja jumaldada tema suurimaid tugevusi? Väega naine on nagu kosmos, kus erinevad tsüklid omavahel koos mängides löövad lõkkele nagu Universum, mis suureneb ja paisub, kahaneb ja kaotab oma mõõtmeid. Kõik on muutuv, dünaamiline ja voolav, ja selle keskmes on naine, koos kogu oma eluenergia ja võimsusega, olles nii looja kui hävitaja, armastaja kui vihkaja, kõiksuse looja ja alalhoidja. Ja tal on selleks loominguks väga palju ruumi vaja.

Väega naine tajub rohkem kui füüsilist keha

Väega naine ei ole kunagi pelgalt keha. Ja ta ei näe ka sind nii. Ta näeb otse sinu hinge. Ta ei ole pealiskaudne, vaid tahab tunda sind sügavuti. Ta tahab teada, kes sa oled, ta tahab teada, miks sa oled saadetud tema teele. Ta tahab tunda sinu hinge sügavamaid resonantse.

Väega naine tunneb iseennast

Väega naine teab, kuidas ta midagi tahab, sest ta julgeb tunda iseennast. Ja ta soovib, et ka sina viskaksid oma hirmud ja kompleksid maha! Ta tahab sinuga kogeda ääretuid intiimsusi ja kosmilisi orgasme, ta tahab sinuga üheks sulanduda. Ta tahab seigelda sinuga nii sumedates metsades kui kõige hirmutavamates pimedates hingesoppides. Ta tahab sind sügavuti tunda ja iseennast sügavuti kogeda.

Väega naine rebib maskid maha

Ära kanna maski ja ära isegi õpi seda tema jaoks kandma, sest tõelise väega naine rebib halastamatult su maskid eest ja läbistab oma silmapilguga kõik tõkked. Ta soovib kohta sinu hingesügavustes, kus ta leiab endale sobiva paiga. Ja lase tal mängida selles imelises olemises. Talle meeldib olla dünaamiline ja voolav, igas hetkes muutuv ja ta vajab sinu turvalist kohalolu.

Väega naist ei huvita vaid maine

Sest ta teab, et kõik maine on illusioon. Ja teda ei huvita, palju sul on või kes sa oled, teda huvitab see, mis sinu sees on. Kõik ülejäänu on väega naise jaoks nähtus, mida saab hetkega luua ja hävitada, milles alles jääb vaid armastus. Ja see ei kuulugi kellelegi, vaid see on vaba ja hoomamatu, mänglev ja kerge, puhas ja võimas.

Ära seo end väega naisega, kui sa ei taha ennast muuta

Väega naine tahab väärilist vastast, seega ole see talle. Kui kardad, siis parem ära satu tema teele. Ja kui kardad muutust endas, siis parem ela edasi oma hallis maailmas, sest väega naine muudab su elus kõik! Ja ta paneb värvid sinu elus särama hoopis teisiti ja pöörab su maailma pea peale. Ja see on tõeline seiklus, transformatsioon ja muutus.

Usalda väega naist – liigu tema valgusega teel

Väega naine näitab sulle teed. Ta valgustab seda teed ja liigub sinu ees põleva valgusega. Tema arenenud intuitsioon teab rohkem kui intellektuaalne meel seda suudab hoomata. Usalda ja järgne talle. Ja sa ei pruugigi seda loogilise meelega seletada! Lase kõik lahti ja mine intuitsiooniga kaasa. Sa võid riskida, kaotada kõik, aga veelgi rohkem on võita, et teada saada oma sisemist meelt!

Väega naine on sügav ja tõeliselt armastab üht… tõelise väega meest. Ja mees, see vägi on sinus olemas. Igas mehes on. LIhtsalt julge tõusta üles ja julgegi olla see väega, vääriline väärikas mees. Tõeline ja mehine. Turvaline ja võimas. Väega naine väga jumaldab võimast meest. Meest, kes julgeb temaga sama sammu astuda. Meest, kes teab oma võimsust, aga laseb ka naisel näidata oma tugevusi. Tugevat meest, kes naise nõrkuste all ei murdu. Sest väega naine viib sind nii taevasse kui põrgu, nii ülesse kui alla, paremale ja vasakule ja eelkõige iseenda keskmesse -südamesse, kus kõik saab lõimuda üheks.

Väega naine ei karda sind kaotada. Sest tema sisemine väärtus on teemant. Ja välised teemantid ei köida teda. Kui sa leiad selle harudlase teemanti, siis hoia seda!

Autor: Triin Katriin

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.