Uue aasta loomine – mida sina soovid oma ellu uuel aastal?

Iga kalendriaasta lõpul on meil tavaliselt harjumus võtta kokku eelnev aasta kogu oma ilus ja võlus, ka valus. See on imeline harjumus, et teha kokkuvõte sellest, mis on olnud ja see lahti lasta selleks, et saaks midagi uut tulla. Maris Saar ehk hüpnotisöör Marissa õpetab, kuidas iseenda sees areneda, leida endas üles imelisi andeid, lahti lasta minevikust ja luua end uuesti.

Kui sa võtad hetke ja mõtled tagasi kõigele sellele, mis on su elus eelneval aastal toimunud ja olnud, mis tunne sul tekib sisse? On sul hetki, millele tunned, et väga ei soovi mõelda – mis tekitavad sisse raskema tunde? Või on sul hetki, kus sa tunned, et emotsioon on nii võimas, nii avardav, et soovid seda veel kogeda? Ideaalolukorras oleks hea kõikidest nendest hetkedest oma emotsioon välja tõmmata, selleks, et sul praeguses hetkes oleks maksimaalselt energiat kasutada – oma tunnete minevikus hoidmine hoiustab sinna ka osa sinu energiast. Sellest energiast, mida sa võiksid tegelikult praeguses hetkes millegi uue loomiseks kasutada.

Mis on see sinu elus, mida praegusest punktist vaadatuna tunned, et tahaksid muuta? Mõtle korra sellele: Mida sa oma elus soovid muuta? Milline see välja näeb? Mis on sinu jaoks soovitud tulem? Mis on sinu jaoks selle kasu? Mida see reaalselt su elus muudab? Ja kui sul on see enda jaoks leitud, soovitan et tee see pilt enda jaoks veel suuremaks, veel võimsamaks – tihti me limiteerime ennast, mõtleme et see ja too pole võimalik ning seetõttu ma soovitangi oma soovid veel suuremaks teha, mõelda piiridest väljapoole.

Võta endale tund aega, kus saad olla rahulikult, nii et keegi sind ei sega. Ja selle tunni aja jooksul küsigi endalt neid küsimusi. Tee see pilt, taju, kujutlus enda jaoks hästi võimsaks, aga jäta lahti see, kuidas ta tuleb. Niimoodi saad endale uueks aastaks midagi luua. Sellesse hetke soovitan kogu oma energia tõmmata, et sul oleks maksimaalselt energiat, millega luua. Võid lihtsalt keskenduda ja anda taotluse, et ma soovin, et kogu minu jõud ja energia oleks minuga kohe ja praegu.

Meie kõigi elud on olnud täis erinevaid keerdkäike ning keegi meist ei tea päriselt, mis teisega on tema sees toimunud. Tähtis on sealjuures see, et sa ise tahad midagi muuta. Päriselt, sügavalt oma sees soovid seda. See ongi päriselt oma elu loomine – valmisolek läbi minna kõikidest hirmudest, lahti lasta see, mis selja taga on ning vastu võtta uus.

Mina olen Maris Saar, tuntud Hüpnotisöörina ehk Marissana ja minagi olen oma energiat endaga tõmmanud praegusesse hetke, et luua midagi oma ellu. Ja see on toiminud imeliselt ning seetõttu soovin koos oma koostööpartner Siim Sildojaga loodud uuel online enesearengu koolitusel seda ja ka palju muud iga osalejaga jagada. Kujuta seda ette, iga nädal teed sa harjutusi, kuulad temaatilist hüpnoosi ning saad meilt oma tegemistele tagasisidet. Iga nädal sul on imeline võimalus iseenda sees areneda, leida endas ülesse imelisi andeid, lahti lasta minevikust ja luua end uuesti. Kui sa tunned, et see sind kutsub, siis loe edasi: www.toelinemina.ee

Imelist uue aasta loomist!

Autor: Maris Saar (hüpnotisöör Marissa)

Seotud