Uskumatu: inimesed kujundavad oma arvamuse sinust nende 5 asja põhjal!

Mis on see, mis köidab esimesena inimeste tähelepanu ja mille alusel nad kujundavad sinust oma arvamuse? Need on täiesti tavalised ja lihtsad asjad, millele sa võibolla isegi ei mõtle, kuid millel on oodatust suurem mõju.

Need on asjad, mis aitavad inimestel sinu kohta arvamust kujundada:

1. Värvitoon, mida sa oma riietuses eelistad. Nii uskumatu kui see ka pole, kujundavad inimesed oma esmase arvamuse sinu riietuse põhjal. Kui sinu enamus riideid on tumedad, sa eelistad musta, halli või pruuni, siis kiputakse arvama, et sa oled sügav, tundlik ja armastad kunsti või oled mingis eluvaldkonnas äärmuslik. Kui kannad punast, kirgast kollast või muid erksaid toone, siis vaadatakse sind automaatselt kui suhtlemisaldist, elurõõmust ja avatud inimest.

2. Küünte närimine või küünenahkade nokkimine. See näitab, et sa oled närviline, igavled või oled sisemiselt tasakaalutu.

3. Kingad, mida sa kannad. Paljud psühholoogid on märkinud, et inimese kingade järgi saab tema iseloomu, harjumuste ja majandusliku olukorra kohta öelda väga palju. Vaadata tuleks siis seda, milline on valitud kingade stiil, kas need on uued või vanad, hoolitsetud või hoolitsemata.

4. Käepigistus. See ei peaks küll kellelegi üllatusena tulema, et inimese käepigistus ütleb tema kohta palju. Selle järgi saab teada, kas tegu on enesekindla inimesega või mitte, samuti sellega, kas tegu on kinnise inimesega või avatud suhtlejaga.

5. Sinu käekiri. On tehtud kindlaks, et ujedad ja häbelikud inimesed kirjutavad väiksemate tähtedega ja sõnad on rohkem kokku kirjutatud. Need inimesed, kes kirjutavad hoolikalt ja kelle stiil on puhas ja korralik, kipuvad elus olema empaatiavõimelisemad ja tundlikumad.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Mida näitab pöidla kuju sinu armusuhete kohta?

Kaks lihtsat märki, mis ennustavad sinu edukust ja läbilöögivõimet

Kodumaja numeroloogia: vaata, kas praegune kodu on sulle parim

Mida räägib kuukalendri sünnipäev sinu elu ja saatuse kohta?

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.