Universum saadab sulle pidevalt avardavaid ja uusi võimalusi

Kui elad ebaadekvaatsuses, piiratuses, väärtusetuses või hirmus, siis lood nendega suhte. Kujuta ette, et oled seotud väärtusetusetundega. See pole see, kes sa oled, aga järgneb sulle kõikjale. See elab sinuga kogu aeg koos. See räägib sinuga pidevalt. See võtab palju hoolt, aega ja energiat. Ja mis kõige tähtsam, see määrab ära, kes sa oled ja mis on sinu elus võimalik. See on väga ühepoolne suhe, sest ei paku sulle midagi, aga sinult nõuab peaaegu kõike.

Kui sa määratled end väärtusetuna, siis lood energiabarjääri, mis ei lase sul vastu võtta kõike seda, mis on sulle määratud. Raske on hüpata uskumusest, et oled väärtusetu, uskumusse, et oled midagi väärt, aga sa võid hakata aeglaselt õiges suunas liikuma, kui määratled end uuesti. See ei tähenda pelgalt unistamist. Enese armastamise poole liikumine nõuab vibratsioonisageduse tõusu – vibratsioonilist hüpet ülespoole.

Usaldus aitab neid vibratsioonilisi hüppeid teha. Usaldus laseb voolata ja vool avab sulle võimaluse. Usaldus, millest ma räägin, tähendab seda, et universum rullub sinu ees lahti su avardamiseks ja selleks, et sa mõistaksid oma jumalikkust. Niisiis, kui sa tahad uuesti määratleda seda, mis on sinu elus võimalik, tuleb alustada tõelise ja autentse aktsepteerimisest ja usaldamisest. Usaldus avab sind, et saaksid vastu võtta, ja usalduse alus on aktsepteerimine.

Sa oled Jumaliku unikaalne väljendus ja seetõttu on sul unikaalsed omadused. See, kuidas sa end praegu unikaalselt väljendad, toimub sinu jaoks õiges kohas, see on õige olemise viis, suurepärane lähtepunkt liikumaks suurema avardumise ja arengu poole. See on sinu hüppelaud rohkemasse. Sinuga pole midagi valesti, miski ei vaja parandamist. Kõik, mida sa vajad, on aktsepteerimine. See, kes sa oled ja kus sa oled, pole eksitus. Sa oled täiuslik sellisena, nagu sa oled.

Universumi seadus on, et kõik liigub avardumise ja arengu suunas. See on ainus võimalus, mis on sinu jaoks õige ja autentne. Muud võimalust pole. Sa võid aktsepteerida vaid seda, et liigud edasi rohkema suunas.

Selles on lõks. Sa oled määratlenud, kuidas see „rohkem“ välja näeb. See tohib välja näha vaid selline, nagu see sinu uskumuse kohaselt peaks välja nägema. Kui sa oled vaene, siis rohkem tähendab rikkust. Kui sa oled väärtusetu, siis rohkem tähendab sinu aktsepteerimist teiste poolt. Kui oled haige, siis rohkem tähendab tervist. Aga universumil on sinu saatus, su mäletamine ja eneseteostus olemas ideaalsel kaardil, mis tõenäoliselt ei näe üldse sinu kaardi moodi välja. Niisiis, kui elu end sellisena näitab, et see ei paista välja sedamoodi, mida sina määratleksid kui „rohkemat“, siis hakkad sa sellele vastu. Sa keeldud seda vaatamast ja nägemast, et sul on uues olukorras võimalused olemas.

Siin tuleb mängu usaldus. Mis tahes välja ilmub, on see sinu jaoks täiuslik „rohkem“. Sa võid seda uskuda, sest universum tegutseb ainult sellisel viisil. Sinul on vaja kasutada oma teadlikkust, ärksameelsust ja võimet näha sügavamale ning see „rohkem“ ära tunda. Niimoodi tunned sa ära võimaluse. Niimoodi rulluvad su ees lahti lõputud võimalused. Need ilmuvad alati välja, aga jäävad elutuks ja antakse edasi, kui sa ei tunne neid võimalusi ära ega haara neist kinni.

Kui sa hakkad tänu teadlikkusele aru saama, et universum saadab sulle pidevalt avardavaid ja uusi võimalusi, siis hakkad usaldama ja uskuma, et piiramatud võimalused on olemas ja tutvustavad end sulle tegelikult kogu aeg. Siis võid ära tunda potentsiaali ja potentsiaal võib muutuda reaalsuseks. Piiramatud võimalused, mis saavad sinu reaalsuseks, on su pühendumus.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Panache Desai raamatust „Väärtuste ennast“.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.