Unepaanika – sage hüsteerilise nutuga ärkamine, mis levinud just ülitundlike laste seas, viitab energeetiliste segajatele

“Unepaanika ehk ööterror (inglise k nightterror) on nähtus, mis leiab aset just tundlike uue ajastu laste seas, esinedes väga varajases eas vastsündinust kuni 5-6-eluaastani. Paraku ei ole lapsevanemad teadlikud, et unepaanika viitab sellele, et peres kasvab empaatiline ja sensitiivne laps, nn uue ajastu energiatega sensitiivne laps, kes käitub ja reageerib energiatele ja igasugustele olemusvormidele palju tundelisemalt, kuna tema meelelised võimeid on lahti ja aktiveeritud. Tihti on unepaanika all kannatavatel lastel ka täiesti lahtine nägemismeel, mis toob kaasa vanematele murettekitavaid situatsioone, kus laps võib keset vaikset südaööd äkilise ja impulsiivse nutusööstuga ärgata ning anda märku ruumis viibivale “nähtamatule” olemusvormile. Tihti vanemad kirjeldavad seda kui, justkui “keegi” või “miski” oleks lapse unerahu füüsiliselt häirinud”, kirjutab Valguslapsed.

“Unepaanika põhjused ei ole otseselt füsioloogilised. Kui väikelaps ärkab öösiti rahutu nutuga ning tema seisund muutub peale teatud toidulisandite kaasamise (Mg,B-vit jt), toidulaua korrigeerimise (gluteeni või laktoosi väljajätmine) või ärritavate päevaste stiimulite ärajätmise sel viisil, et ta saavutab taas oma rahuliku püsiva une, siis ei ole tegemist unepaanikaga. Kui lapsevanemad on välistanud lapse puhul kõik füsioloogilised tegurid (gaaside leevendamine, hammaste tulek jmt), kuid laps endiselt korduvalt ja sageli ärkab lausa hüsteeriliselt ja paaniliselt öösel kartes, keeldudes lausa magamistuppa naasemast, siis on tegemist nn ööterroriga, mille tagamaad on energeetilised.

Vanemad, kes ise eeterkehi ei näe, tihti lihtsalt ei oska kaasa rääkida lastele sellises olukorras. Sellise uue ajastu laste kaasnähtuste puhul on õlgu kehitanud isegi mainekad neuroloogiaosakonna juhtivad lastearstid: “Lapsel on kõik näitajad ja analüüsid korrad, kuid miski arusaamatu segab nende ööund ning terved osakonnad on selliseid tundlikke lapsi täis”.

Esiteks on vaja lapsevanematel teadvustada, et nende peres kasvab pisike armas ülitundlik uue ajastu energeetikaga laps. Selline laps on õnnistus ning vajab täielikku aktsepteerivat meelt lapsevanemate poolt. Indigo-, kristalli- ja vikerkaarelapsed on teatepulga andnud edasi helesiniste, kuldsete ja hõbedaste auravarjunditega vertikaallaste ja meisterlaste kätte. Lapsed, kellel on sünnist saadik täiesti puhas nägemiskanal, kes näevad lihtsalt kõiki eeterkehasid ruumides.

Unepaanika puhul on tegemist situatsiooniga, kui lapsega une ajal (ka unenägudega) manipuleeritakse ning püütakse mõjutada teatud jõudude poolt. Kuna lapsed tajuvad unenägu sama reaalselt nagu päriselugi, kogevad nad kõike nähtut väga ehedalt ning ääretult sügavat hirmu tundes (nt laps näeb vanemate hukkamist ja tunneb samal ajal verelõhna). Hommikul laps kurdab, et ta näeb öösel luupainajaid, keegi kiusab, küünistab või lausa ilmub ruumi. Tihti tuntakse ehedaid luupainaja kogemusi nagu kinnisidumise tunne, halvatuse või paralüüsi tunne.

Mida vanemad enamasti ei tea on tõsiasi, et laps, kes ärkab suure hüsteeriaga unest, on tõenäoselt sattunud väga tugeva energeetilise rünnaku alla. Seda on kinnitanud ühest suust need teadlikud vanemad, kes on liikunud oma teadvusega öösel lapse unenäkku ning tunnistanud toimuvat kui ka tugevad selgeltnägijad. Isegi täisealised mehed on lihtsalt kartma hakanud, kui nad on liikunud lapse unenäkku. Tihti lapsele näidatakse erinevaid võikaid ja hirmutavaid stsenaariume, eksitatakse, aetakse taga, püütakse allutada, mõjutada, sundida koostööle, meelitada erinevatesse paralleelruumidesse lõksu jmt. Raskemate juhtumite puhul kiusavad ja häirivad tülikad energiad last ka kehaliselt füüsilisel tasandil (laps võib kurta valu, põletustunnet, torkeid, küünistamisi jmt).

Unepaanikale viitab sage ja põhjendamatu, ootamatu sööstva nutuga või valju kisaga ärkamine öösiti, unesegane olek, abitus, rahmeldamine, kaklemine magamise ajal (laps võitleb nähtuga või kaitseb end), sealjuures võib kuluda tunde, et last rahustada.

Laps võib tihti keelduda naasemast magamistuppa või oma voodisse (uni jätkub samast kohast, kus pooleli jäi või on veel võõrad energiad ruumis). Sinna ei tohigi teda kohe tagasi suruda, vaid laps tuleb enne rahustada.

Järjepideva öise kiusamise lõppeesmärk on väsitada ja kurnata lapsi ja vanemaid, tekitada soodne pinnas püsivale madalsageduslikule keskkonnale kodus, torkida vanemate nõrku kohti ning kontrollimatuid automaatreaktsioone (nt ärritunud ja väsinud vanem soovib last lüüa või karistada, karjuda ta peale), soodustada kannatanutel tervisehäireid ning suruda lapsed järjepideva hirmutamise eesmärgil duaalsesse Süsteemi energiasse. Seda kõike selleks, et ülitundlikul võimetega lapsel kaoksid võimed ning ta ei saaks siinses kehastuses rakendada oma meistripotensiaali ja täita oma missiooni.

Kõige tähtsam on laps koheselt reaalsusesse tuua ning laps maha rahustada. Unepaanikale aitavad tuua leevendust erinevad eeterlikud kaitseõlid, kuid ka kaitsete pealelausumine, mis on pigem nagu lapse keha häälestus ning toetamine siinsete madalate energiate vallas. Eriti vajavad toetust need lapsed, kes elavad kortermajades, kus laps tunneb tugevalt ümberringi asuvate naabrite mõtteid-tundeid nii reaaltasandil, kui ka unenäotasandil.

Laps puhastub kokkupuudetest efektiivselt vee-elemendi abil, st laps võib järgnevatel päevadel tihti küsida või vajada vannitamist või vees mängimist. Tuge ja kaitset pakub ka vanemate juures magamine. Vanemad otsivad abi arstidelt, tihti käivad psühholoogide juures, kahtlustavad lapsel füsioloogilisi probleeme. Unepaanika ei ole lapse rahutus, mis on tingitud päevasest traumaatilisest läbielamisest. Unepaanikaks ei nimetata ka ajutist lapse unetusperioodi, mis on tingitud sooleparasiitidest või ajutisest toiduainete seedimatusest.

Unepaanika on pikaajaline nähtus, mis kõige äärmuslikemal juhtudel võib leida aset lausa 7 päeva nädalas, igal ööl laus 3-5 korda. Laps ärkab kiljudes, hüsteeriaga, ajab “kedagi või midagi” ära ning kurdab kiusajate olemasolu ruumis. Levib kõige tihedamini vanusest 0-5(6) eluaastat, kuid ka hilisemas eas lastel, kellel on nägemis- ja tajumiskanal lahti ning nad on väga sensitiivsed igasuguse informatsiooni tunnetamise suhtes.

Unepaanika põhjused ulatuvad energeetilistesse ehk eeterlikkesse valdkondadesse, kuhu tulevad mängu erinevad mõjutajad, kiusajad, olemusvormid, energiad, luupainajad või võõrkehad eeterlikul tasandil (mõnikord ka füüsilisel tasandil). On tundlikke vanemaid, kes ka ise näevad neid energiad ja olendeid selgelt lapse voodi kõrval või juures askeldamas.

Ööterrori all kannatav ülitundlik sensitiivne laps vajab kõige enam mõistmist ja armastavat suhtumist. Seda, kuidas toimida lapsega olukorras, kus ta ärkab öösiti tihti rahutuna ja nutvalt, lausa hüsteerias, mida teha, kuidas toimida vastavas situatsioonis ning mis on kogu selle nähtuse tagamaad, samuti vastused – kelle poolt ja miks konkreetselt seda tehakse ja kuidas energeetilistele ründamistele ja kiusamistele vastu astuda – on kirjutatud põhjalikumalt uue ajastu laste temaatikat käsitlevas esoteerika – ja vaimumaailma teoses “Valguslapse ema päevik” (autor Adeline V. Amaryllis), mis müügil kõikides Apollodes, Rahva Raamatu kauplustes ning kodulehel Kas Sa päriselt ka soovid kõike eeterlikust vaimumaailmast näha?

Uus nähtus terves maailmas | Sündima on hakanud vertikaallapsed ja meisterlapsed – ultrakõrgetest dimensioonidest pärinevad sensitiivsete ülivõimetega uue ajastu lapsed

Sinu ego, vaimsed teejuhid ja intuitsioon – mil viisil nad sinuga suhtlevad

Kolm enamlevinud tunnusmärki, et sinu peres sirgub uusima energiaga uue ajastu laps

Seitse nõuannet, kuidas efektiivselt oma soove manifesteerida, et neil oleks jõudu ka realiseeruda