Unenägude seletamine: mida tähendab sinu unes nähtud loom?

Unenäod võivad peegeldada nii meie päevaseid sündmusi, olukordi ja mõtteid, kui ka tuua sõnumeid meie alateadvuselt. Vaata järgi, mida tähendab see, kui kohtad oma unenäos mõnd lindu või looma?

Ahv – see on kui unenägija Mina vari. Tavaliselt annab see alateadlikult märku tungidest ja ihadest. Ahvi käest hammustada saamine näitab, et meelitajad üritavad sind ninapidi vedada.

Eesel – pead veel mõnda aega kandma koormat, mille oled oma õlgadele võtnud. See võib olla nii hingeline kui ka kehaline raskus. Pead olema kannatlik, sest paremad päevad tulevad, kuid see võtab pisut aega.

Elevant – otsid kaitset. Kui elevant aga käitub sinu suhtes pahatahtlikult, siis tunned hirmu kellegi ees, kellel on suur jõud ja võim.

Harakas – lendav harakas näitab, et on segased ajad. See võib näidata ka sinu hirmu eksimuste ees. Kui unes harakale järgned, võid näha oma murede lahendusi.

Hiir – see on hoiatuseks, et ei tasu oma nina igale poole toppida. See tähendab ka, et sind vaevab miski ja paneb muretsema. Peaksid oma hinge vaatama, et näha, millega sa rahul ei ole. Võib näidata ka töökohaga seotud probleeme.

Hobune – sümboliseerib taltsutamatut temperamenti, ürgset elujõudu, meestel vaimuenergiat ja naistel naiselikkust ja emalikkust. Must hobune julgustab elama täiel rinnal, hele aga juhib tähelepanu pöörama sellele, et pead oma elus midagi hoolikamalt tegema hakkama.

Hunt – sümboliseerib sinu teist mina, võib näidata ka sisemist võitlust ja teemasid, mis tekitavad sinus vastakaid tundeid. See unenägu peaks andma tõuks, mis laseb endas selgusele jõuda. Hundi nägemine võib tähendada ka seda, et keegi jälgib sinu tegemisi hoolikalt. Isikustades võib see loom olla mees, kellest sul on kasu, kui temast oma vaenlast ei tee.

Jänes – see on seksuaalsuse ja viljakuse sümbol. Tähistab ka seesmist arengut, millest saad kasu.

Jäär – sümboliseerib loovjõudu. Kui suudad jäära kontrollida, siis suudad ka ilmsi lahendada oma probleeme mõistuse jõu abil. Kui jäär sind ründab, siis tasub sul ka ilmsi olla tähelepanelik, sest keegi proovib sinu üle kontrolli haarata.

Kaamel – kui sõidad kaamli seljas, siis ootavad sind ees sündmused, mis raputavad su läbi. Samuti võid olla kandmas koormat, millest tahaksid loobuda, kuid pole veel suutnud välja mõelda, kuidas.

Kala – Kui püüad unes kala, seistes mitte kaldal, vaid otse vees, siis tuleb ilmsi edu ja rikkus sinu juurde ainult tänu andele ja nutikusele. Üldiselt on unes kalapüügi nägemine uue energia sümbol. Selges vees ujuv kala näitab häid võimalusi ja rõõmu. Surnud kala nägemine viitab rahalistele kaotustele.

Kana – kui kanad kaagutavad ja jooksevad, siis oled ilmsi segaduses ega suuda kuidagi leida öiget teed või hingerahu. Kui oled naine ja näed kana tibudega, tähistab see peatset armuõnne ja lapsesaamise võimalust.

Karu – kui karu on sõbralik, siis on sul ilmsi keegi, kes sind hoiab, kaitseb ja kelle lähedusse sul tasub hoida. Kui karu tahab sind rünnata, siis on sul muresid, mis nõuavad lahendamist. Sind võib ähvardada oht või probleemsed inimsuhted.

Kass – sinu instinktid tõstavad pead, kuula oma intuitsiooni. Kui sind ründab kass, siis pead olema valmis selleks, et keegi, kes tundus sõber olevat, keerab sulle selja ja plaanib intriige. Kui kass on sõbralik, siis otsib keegi sinu tähelepanu ja soosingut. Igal juhul tasub sul kassi unes kohates meelde jätta, et ka siis kui kõik tundub olevat väga hästi, tuleb sul säilitada valvsus.

Kirp või mõni muu sarnane parasiit – sind kimbutavad häirivad mõtted ja mured. Võid olla kokku puutunud intriigidega või siis üritavad pahatahtlike kavatsustega inimesed sind ära kasutada.

Kits – võid saada kriitika ja rahulolematuse osaliseks. Kui kitsed rõõmsalt kekslevad, siis ootavad sind ees kerged lõbustused.

Koer – sinu elus on sõber, keda saad usaldada. Sõbralik ja saba liputav koer näitab, et kellelgi on sinu vastu hoolivad ja südamlikud tunded. Kui koer sind hammustab, siis vaata oma lähikonnas ringi, et selgitada välja, kes on see petlik inimene, kelle on sinu vastu halvad kavatsused. Kui kuuled koera haukumas, siis on levimas mõni õel kuulujutt, mis sind kahjustab.

Konn – saad mingist vastumeelsusest oma elus üle. Pead olema ka tähelepanelik, sest sind võib ähvardada mingi oht.

Kotkas – suudad end soovi korral kõigest maisest lahti rebida ja maailma universaalse tarkuse iidsete teadmiste pilguga vaadata. Kui näed kotkast enda kohal õhus lendamas, siis peaksid oma suurejoonelisi plaane hakkama ellu viima. Kotkas võib tähistada ka mõne mõjuvõimsa inimese saabumist sinu ellu, kes sind juhatab õigele teele. Sigmund Freudi sõnul tähistas kotka nägemine unes seksuaalsust, mida ei suudeta talitseda.

Krokodill – negatiivsed jõud ja tülikad inimesed. Keegi tekitab oma käitumisega sulle probleeme.

Kukk – meheliku seksuaalsuse ja viljakuse sümbol. Kui unes kukk kireb, siis on oodata aga truudusetust.

Kärbsed – tüütud inimesed ja sekeldused, mis nõuavad su tähelepanu ja raiskavad asjatult aega.

Lammas – vajad nüüd kannatust, ajad ei edene nii kiiresti kui sa soovisid.

Lehm – viitab sellele, et inimene tunneb puudust soojusest, hoolivusest ja headuses. Kui lüpsad lehma, siis on oodata rahalist kasu.

Liblikas – kerge õnn, mis pole püsiv. Võib tähendada ka truudusetust.

Lind – tähistab inimese hinge. Kui lind lendab taevalaotuses või laulab rõõmsalt oksal, siis on oodata häid uudiseid. Kui lind on murtud tiivaga või puuris, siis ootab ees mure ja kurbus.

Lõvi – tähistab sinu kirgesid ja oma vaadete eest seismist. Kui lõvi ründab sind, siis võib keegi võimukas isik sulle halba tahta. Kui lõvi on sõbralik, siis saad nautida küll häid aegu, kuid pead olema tähelepanelik, et sa end liiga lõdvaks ei laseks ja kirgede lõksu ei langeks.

Madu – näitab, et sinu alateadvuses on teemad, millega sa pead lähiajal kindlasti tegelema. Sind võib ähvardada oht ja ebameeldivused. Kui pead kõndima läbi madudega kaetud maa või vee, siis ähvardavad sind halvad uudised ja ebaedu seal, kust sa seda poleks ilmaski oodanud. Kui madu sind hammustab, siis on sinu suhted lähedastega ohus. Kui suudad madude hammustusi vältida, siis pääsed ilmsi mõnest ebameeldivusest. Naise unenägudes on kollane madu naise hirm mehe seksuaalsuse ees.

Panter – sinu hinges on rahutus ja ärevus. Sind mässitakse kahtlastesse suhetesse ja satud kummalistesse situatsioonidesse, mis võivad tuua sinu jaoks kaasa ohtu ja hirmu.

Rebane – ole tähelepanelik võltside sõprade ja kavalate inimeste suhtes. Keegi soovib sind ära kasutada. Pead olema tähelepanelik ka haiguste ja õnnetuste suhtes, kuna rebane tähistab hiilivat hädaohtu.

Ronk – pead sünged mõtted, mida peas kannad, minema heitma ja leidma enda jaoks midagi, mis sulle rõõmu tooks.

Siga – hea õnn ja rikkus. Mida suurem ja porisem on siga, seda rohkem raha saad.

Sipelgad – oled närviline ja rahutu. Ennustab ette ohtu, mis sind varitseb. Oled kannatlik ja tähelepanelik selles osas, mida sa teed. Kiirustamine ja hoolimatus võivad kaasa tuua õnnetuse.

Skorpion – salavaenlane, kes võib ootamatult salvata. Ka hirmud, mis sinu alateadvuses on oma koha leidnud.

Tiiger – tunded või käitumine, mis ähvardavad üle piiri minna ja seega ebameeldivusi tekitada. Kui silitad tiigrit või oled ta muul moel taltsutanud, siis suudad probleeme vältida või esile kerkides ohjata.

Tuvi – head uudised, eriti romantika ja armastuse vallas.

Ämblik – kiusatus, ohud ja häving. Tunned millegi ees hirmu või oled millestki sõltuvuses ja see takistab sul mustritest välja murdmast.

Loe lisaks: Kuidas tõlgendada erootilist unenägu?

8 asja, mida sa tõenäoliselt unenägude kohta ei teadnud

Unenägude seletamine: mida tähendab sinu unes nähtud inimene?

Õudusunenägude küüsis: mida tähendab sinu unes nähtud painaja?

Teadlik unenägemine: õpi unenägusid looma ja sealt juhatust saama

Vaimude õpetus unenägemisest: mis toimub vaimuga meie magamise ajal?

Seotud