Tundmatud lendavad objektid: millist tüüpi ufod on Maad külastanud?

“Kuuekümnendate aastate algul, kui Euroopas oli käivitatud Ühendatud Relvajõudude Peastaabi tellimusel uurimus, et selgitada ufode tähendus, päritolu, tegevusulatus ja ohud, toimus teisel pool ookeani arvukate uuringute kroonina sõjaõhujõudude juhitud projekt Blue Book (Sinine Raamat). Selliste tegevuste salastatusele ja erilisele koordineeritusele vaatamata on siseringist tulnud alati ootamatuid infolekkeid, mille näiteks on dr Clifford Thorntoni poolt avaldatud materjal tundmatute lendavate objektide kohta kuuekümnendate aastate alguses. See illustreerib, kui põhjalik ülevaade oli luureorganitel meie keskkonnas liikuvate objektide üle. Tutvustan kokkuvõtlikult 14 erinevat objektide rühma, milles kirjeldatud kõik objektid on oma liikumises kiired, helitud ja äärmiselt suure manööverdusvõimega,” kirjeldab Igor Volke oma raamatus “Täiendatud ufopäevikud”.

A-kategooria
1. Väga suured sigarikujulised objektid, emalaevad, sageli üle 2 km pikad. Lendavad väga kõrgel, pole kunagi vaadeldud allpool 20 km, nende vaatlusi üle 200, sooritatud visuaalselt nii maalt kui õhust ja registreeritud radaritega.
2. Normaalsed emalaevad, kujult sarnased eelmistega, kuid pikkuselt kuni 100 m, läbimõõdult ca 10 m, hõbedased ja vaadeldud tavaliselt kõrgemal kui 6 km.

B-kategooria
3. Ümmargused, kettakujulised, kuplikujulise ülaosaga, läbimõõdult kuni 10 m, tavalised lendavad taldrikud, kõige enam vaadeldud objektid, sageli kindlates formatsioonides – 4, 7, 12, 24, 33 või 42 kaupa, puhkeseisundis metallilised, hõbedased, liikudes sõltub värv kiirusest või objekti seisundist, meeskonnaliikmeid 2 kuni 3, eriti kiired ja manööverdusvõimelised.
4. Sarnased 3. rühmaga, läbimõõdult 40 m ja enam, meeskonnaliikmeid 5, 7, 10 või 16.
5. Ovaalsed või munakujulised, läbimõõdult kuni 70 m, matt-hõbedased, toimivad jõuliselt maistele elektriinstallatsioonidele.

C-kategooria
6. Topelt pöörlevad rõngad, läbimõõt 10 m ja ringide paksus kuni 3 m.
7. Suur, umbes 40 m läbimõõduga üksik ring pöörleva keskosa ja torniga, sageli opereerivad 1 km kõrgusel, vahel püsivad paigal tunde ja isegi päevi ning liiguvad väga erilisel trajektooril.
D-kategooria
8. Lamedad kettad kuni 15 m läbimõõduga, millest eralduvad umbes meetrised sfäärid, mis tekitavad värvilisi valgusi (punane, roheline, valge-roheline, vahel erinevad rohelised), lendavad madalalt, sageli hõljudes, liiguvad aeglaselt, kuid teatud põhjustel suudavad uskumatult kiirendada. On võimelised valgustama ulatuslikke piirkondi või saatma välja kontsentreeritud kiiri.
9. Sarnased eelmistega, kuid alla 10 m läbimõõduga.
E-kategooria
10. Mehitamata “mõtlevad valgused” meetrise läbimõõduga, värvus sõltub funktsioonist – esinevad rohelistena radioaktiivsete materjalide missioonidel, valdavalt aga valget värvi, sageli maanduvad või jälitavad inimesi. On teada kontaktijuhtumeid inimestega, kus toimub nii mõtete kui ka tunnete vahetus, kuuldakse heli ja nähakse pilte.
11. Sarnased eelmistega, kuid mitte rohelised; puutumisel tunduvad pehme kummina, pöörlev on vaid alumine osa.
12. Tavaline “mõtlev” valgus, läbimõõt kuni 35 cm, esineb erinevaid värve, mis sõltub kiirusest ja režiimist, sageli märgatakse enne kohtumist taldrikuga. Kõik need tüübid suudavad liikuda läbi seinte. Nende värvuse kiirgus ja pulseerimine sõltub sooritatava töö iseloomust.
13. Samad nagu eelmised, kuid natuke väiksemad.
14. Samad nagu eelmised, kuid matt- või erkvalged.
“Ma tean, et ufod ei ole USA või Nõukogude Liidu seadmed. Kõik, mida saame hetkel teha, on oodata samme ufode poolt.” Endine CIA direktor viitseadmiral Roscoe Hillenkoetter USA kongressile esitatud allkirjastatud teates 22. augustil 1960.

Allikas: Merivälja ufojuhtumiga tegelesid kõrged võimukandjad ja mängiti suure rahaga
Alkeemia lugemisnurk. Eesti oma X-failid: “Teadsin, et nemad on siis nüüd tulnukad. Ja siis me hakkasime vestlema.”

Eesti ufopäevikud | Maavälist päritolu olendid külastasid Viljandimaal 8-aastast poissi

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.