Tuleta seda kõike meelde

Mis juhtuks siis, kui ma räägin Sulle seda, mida Sinagi juba tead? Kui ma hüpnotiseerin Sind juba olemasolevaga, mida Sinagi oskad kogeda… Inimese hing on niivõrd võimas, et me omastame informatsiooni läbi sõnade. See on tegelikult ju maagiline loits. Kuidas sõnad edastavad energiat?

Tuleta meelde kui palju on seda kõike, milleni inimlik arusaam ei küündi, aga Sinu hingelik olemus sügavalt tajub. Siin ei saagi mõistusega mõõta seda piirideta vabadust, sest seda paraku ei mõõdeta loogika ja teadusega. Sünonüümid võib leida, aga päriselt seda kogemust saab tunda ainult läbi tundmuse.

Me kõik hakkame seda kollektiivselt tundma, uues reaalsuses. Minu sõnades on energia ja valgus, olenemata, mida keegi arvab, saab igaüks ise seda otsustada. Tean kes olen ja mida kiirgan, tean, et iga inimene on piisavalt iseteadlik, et vastu võtta energiaid ja kes tunneb sõnumeid minu sõnade taga, sellele saadan valgust ja kinnitusi.

See ei ole see giljotiin, mis teie pea võttis eelmistes kehastustes, see on pulgakomm, mida te noorena ei saanud. Tehke oma universumi teste, sest neid praegusel perioodil laskub teile palju. Üksildust, segadust, paanikat… seda kõike jätkub selleks, et ennast kaotada, et end leida.

Inimene on raske loomusega usaldama, ma mõistan seda. Me proovime terve elu enda selja taha leida lähedasi, aga ainult nemad saavad meile lüüa noad selga. Seega nüüd inimesed on hakanud hoidma inimesi ka oma ees.

Usaldust on raske teenida, aga seda saab kergelt ära tunda. Minu usaldus on ammu ära teenitud läbi minu sõnumite, usaldan iseennast. Tean, et olen kingitus ja toon inimkonnale, ka endale järgmistele kehastustele suured sõnumid.

Ma südamest soovin, et Teie hing ja teadvus on hoitud sel perioodil, kui on üleminek. Soovin, et meie lapsed oleksid terved ja tugevad. Meie vaim juhendab meid, meie kehad tervendavad meid ja meie südamed tuksuvad rütmis. See tähendab, et me suudame aktsepteerida universumit oma reaalsuses, sest ometi see on sama reaalne kui Kuu ja Päike meie taevas.

Tuletage vahel meelde, mida kõike oleme unustanud igapäevases rutiinis ja rõõmustage, et meie teadlikus aktiveerub ja kasvab iga päev, kui meil on raske ja segane periood. Tunnistan, ka minul on meeletult raske olla. Mu elu kõige raskem periood ja ometi mul ei ole midagi viga.

See on kõik selle tõttu, et keha teab ise, mida ta peab tegema selleks, et toimuks suurem avanemine. Isegi kui ülejäänud maailm jääb toimima nii nagu varem, siis muutused toimivad meie teadvuses. See tähendab seda, et meie tajume maailma uutmoodi ja see on piisav. Ilusat valguskehastumist meile kõigile! Hetkel ongi selline uus tundmus ja hõljumine.

Ärge arvutage enda edukust maisete näitajatega, vaid teadke, et see lühike maine kehastus on lihtsalt puhketasand, et jälle kõike mäletada ja teada. Ma ei oska teistmoodi teile sõnumeid kanaldada, kui läbi lühikeste lausete. Sina oled lihtsalt hämmastav, et Sa suudad vastu võtta kõike seda head, mida väärid. Ma armastan Sind, kes Sa loed seda.

Energiad on ülevõlli! Sind toetavad Sinu südamesoojad mälestused. Sinu hetked, kui tundsid end hoituna. Hoidke ennast selles valguskookonis. Te õitsete ja ärkate. Te olete kaitstud. See ei ole regulaarne horoskoop, see on teadlik sõnum Teile, armsad.

Miks ma julgen seda igale poole jagada? Sest ma olen selles kõiges täiesti kindel. Ma tunnen, et esimest korda elus ma tean täpselt, kes ma olen, mis instument ma olen ja milliseid helisid kinni võtan ja peegeldan.

Minule meeldib see vaatenurk, kus viibin ja meeldivad need kõlad. Ma oskan leida igas helis midagi head ja jagada seda selliselt, et see kõnetaks ka Sind. Pole olemas sellist heli, mida ei saaks kasutada sümfoonias. Mul on sügav usk inimkonda ja kuigi ma keskendun siiani rohkem naisenergiatele, siis tunnen tegelikult, kuidas universum mehi õnnistab kingitusega. Mehed ärkavad ja saavad ise juba naisenergiat kanaldada endasse ja endast välja. On huvitav periood.

Ma tean, et see kõnetab Sind ja sa mõistad, et sõnum ise tuleb Sinuni läbi Sinu küsimuste. Südamemuusika tiliseb kui jõulumuusika keset sügise algamist. See on tegelikult nagu ajatu teadmine, et perioodid lõppevad ja algab üks suur olemine. Kuidas teisiti Sa seda sõnadesse panna oskad?

Oleks ma varem teadnud kui raske koorem see on, mida kannan, oleksin ma varem hakanud rohkem väljendama ennast. Praegu enam suurt tagasiteed ei olegi, seega ma väljendan ennast praeguses teadvuses, kuidas oskan. Saan tegelikult juba suuremas osas terve inimkonnaga hästi läbi, sest ma ei ole ründav ega agressiivne. Minu sõnumid on äratuntavalt meie kõigi heaolu nimel.

Ma juba tean kui paljud teist elavad üle saja aasta vanaks ja kui paljud teist elavad veelgi kauem. Mind selleks ajaks küll enam ei ole, aga ma teadsin seda kõike juba praegu. Tehnoloogia ja vaimne areng leiab oma harmoonia teatud seltskondades. Kasutage seda. Ärge raisake oma elu depresioonile. See on vaid kahtetsused ja tühjustunne, mis teid ei teeni.

Ma tean, et ma ei ole enam üksi. Nii ei ole ka Sina.

Autor: Alan Durier

Allikas: 9 selget märki, mis näitavad, et universum “kõneleb” sinuga

Kümme iidset ja ajatut indiaanitarkust

24 tsitaati Eckhart Tollelt elu, õnne ja kannatuse kohta

Seotud