Tõmba oma ellu imed: kuidas saada seda, millest unistad?

Unistamine on loomine. Unistatakse sellest, mida hetkel pole või veel pole, aga sellest unistamine teeb unistuste täitumise võimalikuks. Unistamine on nagu tuleviku eelvaade või kavand. Unistusi võib olla väikeseid ja suuri. Väikeste unistuste täitumine on inimese enda kätes, kui hakata astuma samme nende suunas. Aga unistada saab ka suurelt ja veelgi suuremalt, globaalselt ja ulmeliselt. Kunagi fantaseeris Jules Verne masinatest, mille abil inimesed saaks liikuda läbi ilmaruumi, õhu ja vee, reisidest Kuule ja Maakera südamesse. Tema eluajal olid kosmosesõidukid, lennukid ja allveelaevad veel täielik ulme ja kuulusid kaheldamatult fantaasia ja unistuste valdkonda, kuid oma fantaasia ja julgusega neist unistada aitas ta hoida ülal võimalust, et need leiutised leiaksid tee reaalsesse ellu. Ja need fantaasiad ja unistused täitusid ning said reaalsuseks, vahendab Kristallikoda.ee.

Samuti võib unistada näiteks meie planeedi tulevikust harmoonilise ja õitsvana, uutest ajastutest, mil valitseb rahu ja koostöö. Mõttel on suur jõud, kui see on harmoonias südamega. Mida rohkem on unistajaid, seda kindlamalt teostuvad muutused unistatud suunas.

Ka väikeste unistuste täitumise puhul on edu võti just tundeenergias. Kui unistad uhkest punasest sportautost, siis tõmbad seda kindlasti tugevamalt ligi kui kujutad ette tunnet, mis valdab sind oma uue võimsa, ilusa ja kiire auto rooli hoides. Energia järgneb rõõmule. Unistused, mis lähtuvad südamest täituvad alati kiiremini, kui need, millesse tundeid ei kaasata või mille poole õhatakse vaid puudusteadvuse seisundist.

Kui unistad, siis kujuta ette, kuidas su unistus on juba täitunud ja milline tunne sul siis on. Kui sul on unistus, siis võta endale aega unistamiseks ja sukeldu oma juba täitunud unistuse energiasse. Kujuta kõike detailselt ette ja naudi seda. Tunne rõõmu, naudingut ja tänutunnet.

Kui viibid sageli oma unistuste energias ja võnkesageduses, aitad sel energial reaalsusesse voolata ja soovitud sagedustel siin ja praegu kanda kinnitada. Sinust saab magnet, mis soovitut ligi tõmbab. Muidugi võib ratsionaalne mõistus proovida sind eksitada kahtlustega, aga ära kuula teda, sest mõistus oskab käia vaid käidud radu, sina aga tahad luua muutust.

Unistamine ja visualiseerimine on olulised, sest loovad eelduse muutuse loomiseks, aga tähtis on ka astuda reaalseid samme unistuste suunas. Kui sa ei tea, kuidas seda teha või millest alustada, siis esita küsimusi. Kuidas saan luua oma unistuste suunas viivaid muutusi? Mida on vaja, et mu unistus täituks ja mida ma nüüd kohe selle heaks teha saan? Küsimus ja vastus on ühe mündi kaks külge, kui sõnastad küsimuse, siis on sellele olemas ka vastus. Mõnikord on vastus “liiga lihtne” või tundub mõistusele ja egole ebasobiv. Kui kahtled, siis too tähelepanu mõistusest südamesse ja kehasse. Kui tunne on kerge ja hea, siis on see õige.

Teel oma unistuste poole hoia meeles, et elab ja kasvab see, mida oma mõtte- ja tundeenergiaga toidad. Sinu mõtted ja tunded toimivad magnetina, nendega lood sa oma elu. Julgus ja vabadus unistada on see, mis viib elus edasi. Seega – unista julgelt, väikeselt ja suurelt, kujutle, naudi ja rõõmusta ning sa liigud soovitud suunas ja kui sa oma unistustest ei loobu, siis varem või hiljem need täituvad.

Allikas: Siis, kui su unistused täituvad…

16 põhjust, miks järgida oma unistusi

Sa ei tõmba oma ellu seda, mida tahad, vaid seda, mis sa parasjagu oled

Seotud