Thule Lee: naised, kes saavad häid orgasme, on teistsuguse olemisega

6.-10. märtsil toimub Leesojal Thule Lee talvine naistelaager, mille teemaks on “Ekstaatiline orgasmi vägi” – mõeldud naisele, kes vajab sügavust ning kellel on julgust avastada ja kogeda oma sisemist aktiivset ja ekstaatilist naiselikku väge läbi mitmepalgeliste praktikate ja rituaalide. Thule Lee räägib lähemalt seksuaalsuses peituvast elujõust ja sellest, mida kujutab endast naiselikkuse müstiline vägi ning millised on naises voogavad valge ja must jõgi.

Tugev ja terve naine on rahul, sest ta oskab saada rahuldust ja ta tunneb oma keha. Väega naise kõrval on mehel ennast hea ja ülev tunda, sest naine annab oma naudinguga mehele ürgse jõu. Samas kui naine ei saa orgasme, siis kaob ka tema vägi, ta närbub ja sellega kaasnevad ohud tervisele. Peaaegu kõik – et mitte öelda kõik! – algab rahulolust ja headest suhetest. Ning suhted omakorda sõltuvad suuresti ka orgasmidest. Naises on väge seda rohkem, mida enam saab ta pikki liitorgasme. Kui oskad lõdvestuda, naudingu lainet kasutada, laskuda fluidumisse, siis on see võimalik.

Naine on väega kui ta suudab ise teadlikult tekitada orgasme, laiendada oma voogu partnerile, luues õige meeleseisundi ja rütmi. Loodus on andnud naisele imelise keha kogeda seksi jooksul kordades rohkem orgasme kui mees – miks mitte siis seda võimalust kasutada?

Ekstaas tuleb siis, kui tead, et saad alati, kui vaid soovid, oled selles meisterlik ja lihvid oma oskusi. Sinu väekoobas on justkui elav tuli, mis vajab pidevat täitmist, et ta ei kustuks. Ja ka liikumist, õiget asendit, pidevat voogu. Laagrites tekkiv naiste ühisus loob võimsa energia, milles praktikaid tehes avaned, tajud ja mõistad, et suudad enamatki oma kehas juhtida.

Pole vahet, kas oled hetkel oma elus üksi või paarilisega – ega siis naudingut ja orgasmi ei saa ära jätta – keha vajab ekstaasi. Üks väga oluline tähelepanek veel: need naised, kes saavad häid orgasme, on teistsuguste silmade ja olemusega, nad pole kärsitud, nad ei ahnitse tühja ja nad ei ole mures selle pärast, et kellelgi läheb hästi. Nad on ELUS!

Julgele naisele, kes vajab sügavust

Need naistelaagrid sobivad naisele, kes vajab sügavust ning kellel on julgust avastada oma naiselikku väge läbi mitmepalgeliste praktikate. Iga naine on sündinud emakaga ja emakasse voolavad kaks jõge. Üks on valge, mis sümboliseerib emadust, hoolivust, empaatiat, helgust, kohusetunnet, sotsiaalset heakskiitu, headust, naiselikkust. Ja teine, must jõgi, milles asub naise tõeline vägi – see on teadvel ja täis teadmisi, külgetõmmet, vajadust oma ihasid rahuldada. Naine, kes saab kõik, mida ta tahab ja annab endast selle, mis teeb ilmaruumi ja partnerid õnnelikuks, kus on koht aususel ja sügaval tajul.

Naises peaksid olema avatud mõlemad jõed, siis võib näha kuidas emaka vägi keerleb tumedana ja tõmbavana, justkui galaktika must auk. Kõigil naistel on sündides emakas, ja seni kuni tunned, et su emakas keerleb tumedana, ning sinna voolavad must ja valge jõgi, oled naisena Elus.

Sinus võiks olla julgust ja vajadust avada oma kaks jõge, mis voolavad emakasse. See kursus sobib naistele, kes soovivad intensiivsust ja kelles on uudishimu, mis viib ürgse naiseliku avanemiseni. Teeme kursustel erilisi praktikaid ja rituaale, milles on tegelikku jõudu kordades rohkem. Sulle sobib see laager siis, kui oled juba jõudnud teadmisele, mida sa vajad. Sul on oskust pühenduda. Oskad saada orgasme ja tunned, et naudingu väe võimsuse kasv sinus vajab väljundit. Tahad tunda naiste ühisuse lummavat ekstaasi. Sulle on loomulik sinu keha ja alasti olek. See sobib ka naistele kellel on kindel soov orgasme kogeda.

Naiste vägi on pöörane ja nõiduslik

Naiste vägi peitub loomulikkuses, lihtsuses ja aususes. Naine on naine siis, kui ta on loomulik: tema suhted on sobivad, ta saab füüsilist rahuldatust (oskab saada orgasme – päriselt), tal on oma loovus ja isikupära.

Naiste vägi on olnud kadunud tuhandeid aastaid, väega naised põletati kunagi tuleriitadel, sest kardeti nende oskusi. Oma kaotatud väe tagasisaamiseks peab iga naine endas avastama ja ühendama oma valge ja musta jõe; see tähendab ühtlasi ka südame ja emaka rütmi ühtlustamist, kooskõla.

Naine on naine siis, kui ta tahab kohtuda oma minaga ehk näha enda sisse ja avada oma potentsiaali. Ükskõik, milline see ka poleks. Tumeda väega naised on teadlikumad oma naudingutest, nad on avatumad leidmaks õnnelikkust. Nad tahavad olla isikupärased ja sügavad. Neile meeldib olla loov ja nad ei karda öelda välja oma vajadusi. Ja nad ei karda nõuda oma vajaduste täideviimist ka oma paariliselt, sest sellega saab ka nende partner väe. Neile meeldib jagada kõike, mida neil on üle, nad ei tunne armukadedust või hirmu, et neid hüljatakse, sest nad teavad, et on alati ligitõmbavad. Nad on ausad – näevad, kes nendega sobib ning nad ei pea selleks lõhkuma teiste suhteid ja kelleltki kedagi üle lööma – nad lihtsalt on erilised. Nad võivad näida tavaühiskonnas ehk võimukad, kuid nendest õhkub salapärast naiselikku väge. Nad saavad alati häid orgasme (kui tahavad) ja oskavad luua enda ümber müstilise atmosfääri.

Seksuaalne vägi on elujõud

Ükskõik, kuhu sa seda seksuaalsest väest tekkivat elujõudu vajadusel rakendad, kuid eelkõige algab see füüsilisest rahuldatusest – see on kõige alus. See, kui palju keegi seda vajab, on väga individuaalne. Kui me oskame kogeda füüsilist orgasmi – päriselt -, siis saame neid avardada, muundada, nendega eksperimenteerida. Sellest tuleb alustada seksuaalset arengut. Ja piisavalt pika vahekorra tulemusel (vähemalt 1,5 tundi) saame lahustada seda teineteises – nii mees kui naine kogevad kordades rohkem ekstaasi ning see kestab kauem kui jagatakse omavahel pikka seksuaalvahekorda. Seks väsinud olekus on väsimuse edasikandmine, mitte väe saamine! Sealt edasi on nn kõrgemad tasemed, kus kogeme ekstaasi, põlemist, lahustumist teineteises ja veelgi enam erilist rahuldatust. Inimesed, kes on seksuaalses väes, ei vanane nii kiiresti.

Autor: Thule Lee, Leesoja nõid

Thule Lee naistelaager “Ekstaatiline orgasmi vägi” toimub 6.-10. märtsil Leesojal. Kuni 25. veebruarini on registreerumine soodsama hinnaga, uuri lisa kodulehelt “Leesoja nõid Thule Lee: naiste vägi on pöörane ja nõiduslik”

Kuula Thule Lee naiste väe ja nõiatarkusi ka Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!” – 1. osa, 2. osa, 3. osa

Seotud