Thule Lee: elujõud annab igapäevase õnnetunde ja tervise

Kas oled väsinud? Vahel veidi tüdinud ja tühi? Tahaksid küll igasuguseid toredaid asju teha, aga jaksu nagu pole? Elu on kohati justkui tardunud olekus, ei edene, või nagu vanarahvas ütleb: ei idane ega mädane? Seksuaalenergia ei tuhise ja eluenergia ei vooga? Või tahad lihtsalt suurendada oma igapäevast väge ja võimsust, laadida oma eluenergia akusid? Siis tasub mõelda Thule Lee ja Erik Grünbergi elujõu laagri peale, mis toimub 18.-21. aprillil Leesojal, Pärnumaal.

“Elujõud annab loomuliku igapäevase õnnetunde. See jõud parandab tervist, vähendab väsimust, pikendab eluiga ja tekitab loomulikke ihasid – naudingut söögi, une, seksi ja puhkuse järele. Elujõud ei kao, kui oskad seda hoida ning tead, mida pead tegema, et sul oleks seda alati piisavalt. Omades palju jõudu, saad sa seda ka teistele jagada, ise tühjenemata.

Kasvõi väikegi osa elujõu taastamist paneb sinus liikuma tardunud seisakuid. Elujõu kasvades suudad oma valikuid panna tähtsuse järjekorda ja neid ka saavutada. Tunned reaalset jõudu ja õpid seda suunama ning saad aru, kuhu see kaob (kui elad valesti). Elujõudu on kõige parem taastada ja tugevdada kevade tärkamise ajal, olles ühes rütmis loodusega,” teab Thule Lee omast kogemusest, kuna tema jaoks on elujõu suurendamise tehnikad on igapäevane praktika.

Kas sul on elujõu puudus?

Kui allolevast loetelust miski sulle liigagi tuttav tundub, siis tõenäoliselt on sul elujõu puudus. Kas midagi siit ilmneb ka sinu elus:

  • sinu rõõmsad elamused kustuvad kiiresti
  • oled pidevalt mures
  • sa ei suuda oma unistusi ellu viia
  • oled elust väsinud
  • sa ei suuda teiste rõõmust rõõmu tunda
  • ei naudi piisavalt sööki, und, seksi
  • keskendumisraskused
  • unehäired
  • sa oled kaotanud uudishimu ja lapsemeelsuse
  • pidev äng

Leesoja metsade vahel looduskaunis kohas toimuv elujõu laager aitab vabaneda kasutust virvarrist, saada sihi poole liikumiseks innustust, vähendada pinget ja panna oma elujõud ehk eluenergia liikuma. Seeläbi on lihtsam püsida õigel rajal ja teha seda, mis on sulle tähtis, saada tagasi elutunne ja rõõmustada lihtsate asjade üle, teha elus häid muutusi ning pöörata lõplikult selg asjadele ja inimestele, keda ei vaja.

“Teeme laagris palju erinevaid elujõudu suurendavaid praktikaid, näiteks: erinevaid Chi Kungi harjutusi, pingete lõdvestamist läbi rõõmu kasvatamise, päikese joogat, jalataldade hingamist, silmade jõu taastamise harjutusi, une korrastamise tehnikaid, elujõudu suurendavaid tantse ja liikumisi, erinevaid hingamispraktikaid, elusära taastamist, elujõu voogude tajumist ja suunamist ja salvestamist, elujõu söömist-joomist, elujõu kogumist argipäevas ja palju muudki,” kirjeldab elujõu laagri olemust Thule Lee.

Thule Lee elab Leesoja metsas ja on kogu oma teadliku elu oma nõiavõimeid arendanud: ta vaatab maailma läbi taju ja tunnetuse ning tegeleb riituste, loitsu, märkide vaatamise ja ravitsemisega. Tema elu loomulikuks osaks on sügavam loodustunnetus – nimelt suhtleb Thule ka lindude ja loomadega. Ta tegeleb süstemaatiliselt pideva enesetäiendamise ja inimpsüühika saladuste uurimisega ning loob uusi psühhotehnikaid ja praktilisi harjutusi, et väga sügavalt lõõgastuda, pääseda ligi oma alateadvusele ja veel varjul olevatele võimetele. Koos elukaaslase Erikuga korraldavad nad erinevaid kursusi, kus jagavad oma teadmisi ja kogemusi.

ELUJÕU KURSUS toimub 18.-21. aprillil Leesojal, Pärnumaal. Kursust viivad läbi Thule Lee ja Erik Grünberg.

Kuni 1. aprillini on kursusel osalemise tasul soodushind. Leesoja nõid Thule Lee: naiste vägi on pöörane ja nõiduslik

13 asja, mida vaimselt tugevad inimesed ei tee

Leesoja nõia Thule Lee 4 võtit paarisuhte sobivuse välja selgitamiseks

Seotud