TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Inimesed eemalduvad järjest enam loodusest, kuid ometi ei saa eitada meie tugevat seotust maa, puude ja taimedega. Tee test, vali välja enda jaoks meeldivaim puu ja vaata, mida see sinu iseloomu kohta näitab.

Vali pildilt puu, mille suunas tunned kõige suuremat tõmmet ja mis tundub kõige rohkem “sinulik”.

Kui oled puu välja valinud, siis vaata oma tulemust.
1. Oled hingelt romantik
Sinu maailmavaade on kantud heast usust ja romantilisest ellusuhtumisest. Oled optimist, kes usub, et igas inimeses on midagi head ning seetõttu pakud ka ise teistele hoolivust ja armastust ning ootad sama end ümbritsevatelt. Usud, et igaühel on olemas tema hingesugulane. Vaata ainult, et sa ei oleks liigselt heast usust ja armastusest pimestatud, sest nii võivad pahatahtlikud inimesed sind ära kasutada ja sinu heasoovlikkust kuritarvitada.
2. Oled loominguline
Sa oled loominguline ja nö kunstiinimene. See ei tähenda, et tegeleksid ilmtingimata mõne kunstiliigiga, kuid sinu maailmanägemine on värvikam ja muinasjutulisem kui enamikul inimestel. Võid oma loomingulist poolt kasutada näiteks ka ettevõtluses või teaduses, sest oskad näha seda, mis jääb paljude teiste eest varjatuks.
3. Oled hoolitsev ja hooliv
Kui valisid selle puu, siis näitab see, et oled hoolitseva loomuga ning võtad tihtipeale oma kanda inimeste suhtes vanema õe või venna rolli. Toetad ja aitad teisi alati hea meelega ning ei oota selle eest mingit erilist tänu või vastuteenet. Saad väga hästi läbi ka laste ja loomadega. Tihtipeale avastad end ka oma sõpradele psühholoogiks olemast. Selle kõige hoolimise ja hoolitsuse juures peaksid ka vaatama, et sa iseenda vajadusi unarusse ei jätaks.
4. Oled aus ja avameelne
Sa ei karda välja öelda oma arvamust ega rääkida avameelselt sellest, mida sa mõtled või tunned. Sa ei armasta keerutada ega rääkida “läbi lillede”, vaid asud kohe selle kallale, mis on sulle tõeliselt oluline. Sinu sõbrad teavad, et ütled alati oma arvamuse välja, seda isegi siis kui see ei ühti enamuse arvamusega. Vahel võivad inimesed küll sinu otsekohesust segi ajada ebaviisakuse või hoolimatusega teiste tunnetest, kuid kui sind lähemalt tundma õpivad, siis mõistavad, et oled vaid läbinisti aus.
5. Oled energiast pakatav
Sinu energiatase on keskmisest kõvasti kõrgem ning vajad pidevalt vaimselt ja füüsilist stimulatsiooni, et tunneksid end tõeliselt elusana. Oled jutukas, sõbralik ja armastad väga inimestega suhelda. Sind ei näe peaaegu kunagi niisama käed rüpes istumas. Vajad oma ellu põnevust ja aktiivset tegevust.
6. Oled põnev ja mänguline isiksus
Sinu siirus, lapselik uudishimu ja mängulisus köidavad inimesi väga. Oled usaldav ja vaatad end ümbritsevat maailma kui toredat ja põnevat muinasjuttu. Sa ei karda end avada ja seetõttu on sul kerge inimestega tutvuda ja sõpru leida. Oled hea intuitsiooniga ja tundlik ning seetõttu vajad ka aega, et vahel omaette olla ja end laadida.
7. Oled usaldusväärne
Sinu peale saab alati ja igas olukorras loota. Kui annad oma sõna, siis sa ka pead seda. Oled truu ja usaldusväärne sõber ning sinu suhted, olgu need pere-, sõbra- või armusuhted, kestavad reeglina kaua ning on õnnelikud.
8. Oled väljapaistev isiksus
Sa ei karda massist eristuda ning olla täpselt selline nagu soovid. Enamasti ei allu sa mingile survele ega provokatsioonile, vaid lähed elus julgelt oma valitud rada mööda. Sirgjooneline ja sihikindel liikumine viib sind elus veel kaugele ja laseb saavutada suuri eesmärke.
9. Oled kannatlik ja visa
Sa suudad taluda palju ning eluraskused ei suuda sind just kergelt murda. Suudad osavalt vooluga kaasa minna ja nii saavutad elus osavalt oma soovitud eesmärke. Suudad ka keerukates olukordades rahu säilitada ja see laseb sul langetada õigeid otsuseid. Oskas peaaegu igast situatsioonist puhtalt ja haavamatult välja tulla.
Toimetas: Katrin Oidra
Allikas: Mysticalraven.com

Seotud