TEST | Saa teada, mis valdkonnas avanevad sinu jaoks uued uksed aastal 2018!

Kui sa soovid kinnitust selles osa, kas sinu energia on hetkel suunatud õigesse kohta või soovid hoopis veidi abi otsustamisel, siis tee allolev test ja saa teada, mis on sinu jaoks õige suund.

Vaata neid uksi ja vali enda jaoks välja see, mille suunas tunned tõmmet:

Loe, mida sinu valik näitab järgmise aasta kohta

Raha ja küllus. Sel aastal ootavad sind ees muutused just elu majandusliku poole osas. Võid vahetada töökoha või leida endale lisasissetulekuid ja uusi projekte, mis pakuvad nii põnevaid väljakutseid kui ka võimalust lisaraha teenimiseks. Mõtle hoolikalt läbi, kas see, mida sulle pakutakse on sinu jaoks nii finantsiliselt kui ka südame kutsumuse poolest õige ja tee oma valik siis, kui oled kindel. Elu võib sinu teele saata ka õppetundidena pakkumisi, mis tunduvad majanduslikult kasulikud, kuid lähevad vastuollu sinu hinge kutsega. Või ka vastupidiseid, kus süda tahaks teha midagi, kuid selle eest pakutav tasu on olematu ja seaks sind kitsikusse.

Aasta 2018 peaks ideaalis tooma sinuni aeglase aga kindla majandusliku tõusu. Kui sul on olnud võlgasid või rahalisi raskusi, siis just nüüd suudad neist välja rabeleda. See võtab aega, kui sel aastal teed oma elujärje parandamiseks kindla alguse.

Suhted – sina ise, perekond ja armastus. See aasta toob kaasa suhtealase selguse. Kõik, mis enam ei tööta, saab kas parandatud või siis liigutakse selle juurest edasi. See saab olema sinu jaoks justkui emotsionaalse suurpuhastuse aeg. Esimene asi, millega kokku puutud ja millega tegelema asud, on sinu enda vaimne ja hingeline kasv. Sa arened ja sinu teadlikkus enda vajadustest ja soovidest kasvab. Seda silmas pidades saad teha oma südameasjade osas tarku valikuid, mis toovad su ellu rõõmu, rahuldust ja armastust.

Selleks, et saaksid areneda ja õppida, puutud sa kindlasti kokku ka enda jaoks pisut keerukamate olukordadega, vanade hirmudega ja pikalt juurdunud käitumismustritega, kuid see toimub ainult positiivset tulevikku silmas pidades. Sa suudad leida endas piisavalt jõudu, et vanadest muredest vabaneda ja panna alus harmoonilisemale tulevikule.

Tervis – vaimne ja füüsiline heaolu. Sel aastal võtad enda eest hoolitsemise prioriteediks nr 1. Sa tegeled sellega, et sinu keha oleks terve, sul oleks energiat, kuhjaga head enesetunnet ja teotahet. Selleks, et tunneksid end hästi, liigud senisest enam looduses, jälgid, mida sa sööd, annad oma kehale piisavalt füüsilist koormust. Sa oled mõistnud, et terve keha on vajalik selleks, et ka sinu meel saaks olla harmoonias. Kohtle oma keha kui templit ja hoolitse tema eest hästi, sest just see parandab sinu elukvaliteeti tunduvalt.

Kui asud teadlikult oma keha eest hoolitsema ja loobud negatiivsetest harjumustest, siis lood endale ka pikemat eluiga, tervemaid suhteid ja energiat, et elada täiel rinna.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Tee testi ja saa teada, milline Eesti haldjas oled sina!

LILLEHOROSKOOP: mis lill sa oled ja kuidas see sind iseloomustab?

Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja: astroloogiline kuumärk paljastab sinu sisemaailma

Seotud