Tee test ja saa teada, milline on sinu primaarne sensitiivne võime?

Kui teispoolsus või inglid räägivad meiega, kasutades neid nelja viisi – visioonid, tajud, mõtted ja helid -, siis üks neist kanaleist on sul kõige tugevam. Me nimetame seda primaarseks sensitiivseks võimeks. Teised kolm võimet suurendavad seda. Sa oled ilmselt kuulnud, et mõnel inimesel on tugev nägemismeel, teisel jällegi kuulmismeel jne. See peegeldab materiaalse maailma vastuvõttu füüsiliste meeltega, samuti jumalikuga suheldes. Et välja selgitada su primaarset sensitiivset võimet, tee väike test.

Mõtle järgmistele olukordadele ja seejärel vasta küsimustele (vali vaid üks vastus). 1. Kui kohtad kedagi, keda sa ei tunne, mis on esimene asi, mida sa selle inimese juures märkad?

A. Inimese välimust – milline on ta riietus, juuksed, naeratus, kingad või üldine atraktiivsus.

B. Kuidas sa end selle inimese juuresolekul tunned, kas sul on mugav, kas oled lõbustatud, tunned end turvaliselt jne.

C. Sa leiad selle inimese olevat huvitava või arvad, et ta võib sind kuidagi su karjääri juures aidata.

D. Kuidas kõlab ta hääl ja naer.

2. Mõtle oma viimasele puhkusele. Mis sulle kõigepealt meelde tuleb?

A. Kaunid loodusvaated, arhitektuur või midagi muud, mida nägid.

B. Rahulik, romantiline või elevil meeleolu.

C. Oluline ja huvitav kultuuriline ja/või ajalooline informatsioon, mida sa reisides said.

D. Meeldiv vaikus, lainete müha, lindude siutsumine, krõbisevad lehed, muusika või mõni muu heli.

3. Meenuta filmi, mis sulle väga meeldis. Kui sa sellele filmile mõtled, mis sulle esimesena meenub?

A. Atraktiivsed näitlejad, valgustus, kostüümid, maastik.

S. See, kuidas film sind nutma või naerma ajas või muud moodi liigutas.

C. Huvitav stsenaarium või tegelaskujude elu õppetunnid.

D. Muusika või näitlejate häälekõla.

Vaata oma vastuseid. Tõenäoliselt vastasid kahele või kolmele küsimusele samade tähtedega, mis tähistabki su primaarset sensitiivset võimet või peamist viisi, kuidas sa hangid füüsilisest ja spirituaalsest maailmast informatsiooni.

Vastused tähendavad järgmist:

Peamiselt A-vastused tähendavad selgeltnägemist. Sulle on nägemismeel kõige tähtsam ja sa ilmselt märkad, kuidas näevad välja inimesed, kohad ja isegi toidud, enne kui millelegi muule keskendud. Sul on ilmselt kunstiannet või head silma garderoobi koostamiseks, sisekujunduseks jms. Visuaalne harmoonia on sulle tähtis ja sa hindad kõike, mis on silmale meeldiv. Sa näed ilmselt vilkuvat valgust, kui inglid su ümber liiguvad, ja ilmselt oled näinud silmanurgast ka lahkunud lähedasi. Sul on visioone võimalustest ja sul on võime need teoks teha. Inglid räägivad sinuga mõtteliste kujundite kaudu; märgid, mida näed oma füüsilise nägemisega (kõik, mis on sulle tähendusrikas); korduvad numbriread (nagu 111, 444 jne); leitud mündid; liblikad, linnud ja värvid inimeste ümber; teised visuaalsed vahendid. Usalda neid visioone – nii räägivad sinuga inglid!

Peamiselt B-vastused näitavad selgelttajumist. Sa suhtled maailmaga oma füüsilise ja emotsionaalse taju kaudu. Sa oled väga tundlik ja sul võib olla raske rahvasummas olla, mis võib tähendada ka autoga sõitmist rahvarohketel tänavatel. Vahel ajad segamini teiste ja enda tunded. Sa oled väga kaastundlik ja tunned sageli teiste inimeste valu (vahel ebateadlikult). Sa võid üle süüa või olla millestki muust sõltuvuses, et oma ülevoolavate tunnetega hakkama saada. Sa tahad aidata teisi õnnelik olla ja sinust võib saada nõustaja või siis lood suhteid inimestega, kes vajavad abi. Sind on narritud, et oled liiga tundlik, ehkki oma tundlikkuse tõttu oled sa vastuvõtlik taevastele sõnumitele. Inglid räägivad sinuga südame ja keha kaudu. Sa tunned rõõmu, mis näitab, et oled õigel teel; sa oled hirmunud, kui see muutub ja vaja läheb tervendamist; sa tunned suurt väsimust ning siis on tarvis puhata, mängida ja enda eest hoolitseda. Sa võid öelda, kas konkreetset inimest saab usaldada või mitte ja su sisetunne on õige. Sa tunned õhurõhu ja temperatuuri muutumist, kui räägid vaimuilmaga, tajud inglite või lahkunute kohaolekut ja vahel aistingut, et ingel puudutab su nahka või juukseid. Ära pea neid “lihtsalt tunneteks” – niimoodi räägivad sinuga inglid!

Peamiselt C-vastused märgivad selgeltteadmist. Sa oled intellektuaal, kes suhtleb inglitega ideede ja ilmutuste kaudu. Sa tead sageli fakte (nii olulisi kui mitteolulisi), ilma et oleksid nende kohta varem midagi kuulnud või lugenud, nagu oleks Looja laadinud informatsiooni otse sinu ajju. Sa ei tunne end mugavalt small-talk’i juures ning eelistad sügavamaid vestlusi. Sa ei pruugi end inimeste hulgas hästi tunda, välja arvatud olles kahekesi inimesega, kes sulle huvi pakub. Sa suudad parandada mehaanilisi ja elektroonilisi esemeid, ilma et peaksid juhendist järele vaatama, ning tead, kuidas tervendada inimesi ja parandada olukordi. Tõenäoliselt sind narriti kui kõiketeadjat. Sa võid olla inglite ja paravõimete suhtes skeptiline, kui sul pole just olnud dramaatilist kogemust, et su elu päästeti ja sa ei suuda seda seletada. Inglid räägivad sinuga sõnatute nägemuste kaudu, mis su pähe ilmuvad. Sa suudad küsida mõttes informatsiooni või abi ja saada seda jumaliku juhatusena, mis äkki su mõtetesse ilmub. Sa saad suurepäraseid ideid, mis puudutavad leiutamist, õpetamist ja äri, ning neid ei tohiks ignoreerida. Ahaa-hetked on viited sellele, et suhtled oma inglitega. Selgeltteadjana kipud arvama, et su informatsioon tähendab lihtsalt tavalisi teadmisi. Aga see pole nii – see on viis, kuidas inglid vastavad su palvetele ja räägivad sinuga!

Peamiselt D-vastused märgivad selgeltkuulmist. Sa oled müra suhtes väga tundlik ja esimene, kes leiab valenoote või märkab ebameeldivaid helisid. Sa suudad meenutada laulumeloodiaid samamoodi, nagu fotograafilise mäluga inimene võib mäletada loetud materjali. Sa peaksid reisides kasutama kõrvatroppe, sest tundlikkus müra suhtes ei lase sul magada või lõdvestuda lennukis või hotellitoas. Samal põhjusel väldid sa esimesi ridu valjudel kontsertidel. Kui kasutad äratuskella, eelistad õrna muusikat valjule pininale. Inglid räägivad sinuga nii, et kuuled sõnu oma peas või sellest väljaspool.Hädaolukorras hoiatab sind tugev hääl su ühe kõrva juures. Taevane hääl on vastupidiselt kuulmishallutsinatsioonile alati armastav ja inspireeriv – isegi kui see palub sul teha midagi kangelaslikku või sellist, mis tundub ületavat su võimeid. Sa kuuled ilmselt taevast muusikat ja hommikul oma nime hüütavat. Ära muretse, et mõtled selle välja, isegi kui see kõlab nagu su enda hääl. Senikaua kui see hääl on armastav ja palub sul olukorda parandada, on see ingel, kes räägib otse sinuga!

Sa võid arendada oma primaarset sensitiivset võimet, nagu ka teisi kolme. Mõni meetod sisaldab selliseid afirmatsioone nagu “Ma olen selgeltnägija”, “Ma kuulen täpselt ja konkreetselt sõnumeid hingemaailmast”, “Ma saan selgelt aru oma inglite sõnumitest”. Ära kasuta negatiivseid afirmatsioone – näiteks “Ma poleselgeltnägija” või “Ma ei saa kunagi sõnumeid” -, need takistavad su meelte avardumist. Rusikareegel on kinnitada endale seda, mida soovid, mitte oma hirmu.

Teine viis oma võimete arendamiseks on tšakra puhastamise kaudu. Sa saadad jumalikku valgust energiakeskustesse (tšakratesse, mis tähendab sanskritikeeles “rattaid”) – need reguleerivad su paravõimeid. Tšakrad vastavad paravõimetele järgmiselt:

• Selgeltnägemine: kolmanda silma tšakra (laubal, silmade vahel keset otsmikku)

• Selgelttajumine: südametšakra (rinnas)

• Selgeltteadmine: kroontšakra (pealael)

• Selgeltkuulmine: kõrvatšakrad (otsmikul kulmude kohal)

Tšakraid avab näiteks töö kristallidega. Kanna või hoia käes järgmisi kristalle, et tugevdada oma paravõimeid (kristalle võib kasutada üksikult või üksteisega kombineerituna):

• Selgeltnägemine: ametüst, värvitu kvarts, kuukivi

• Selgelttajumine: roosa turmaliin, roosa kvarts, smitsoniit

• Selgeltteadmine: sugiliit

• Selgeltkuulmine: lodoliit, granaat

Autor: Doreen Virtue

Allikas: Doreen Virtue “Ingliteraapia käsiraamat”, kirjastus Pilgrim

Loe lisaks: Müstilised tegelased meie ümber: kes on kehastunud inglid, haldjariigi asukad, siirdhinged ja täheinimesed?

Inglite maailm: kes on peainglid ja kuidas nendega suhelda?

Inglid aitavad sul mõista ja lahti seletada oma unenäosõnumeid

Inglid aitavad | Leia oma hingesugulane ja tervenda oma suhet

Seotud