Tee meie ees saab hakata lahti rulluma siis, kui selleks oma südametes ja mõtetes võimaluse avame

Pane oma elus tähele olukordi, kus sa endiselt üritad muutustele vastu seista. Need teemad ja olukorrad tunned ära selle järgi, et need tekitavad sinus raskustunnet, võibolla ka pahameelt, emotsionaalset reaktsiooni, ahistuse või väljapääsmatuse tunnet või väsimust. See on nii sellepärast, et üritad kontrollida seda, mis ei allu sinu kontrollile, vahendab Kristallikoda.ee.

Teadvusta, et oled ise selliste tunnete ja olukordade põhjustaja, mitte ainult kannataja. On aeg loobuda vastupanust, seisatada, lasta kaitsed alla ja emotsioonid vabaks ning vaadata asjadele nagu nad parasjagu on, mitte nii nagu soovid, et need oleks. On aeg loobuda praeguse hetke tegelikkuse eiramisest ja seista sellega silmitsi.

Praegu on aeg süveneda, mitte laieneda, aeg katkestada oma sõltuvused, mis tulenevad puudusteadvusest. Võta omaks oma loojaolemus ja alistu ümberkorraldust vajadusele. Mil iganes tunned end jõuetuna, tuleta endale meelde, et sul on vabadus oma elu ise kujundada. Vastupanu muutustele on see, mis võtab jõudu ja väsitab. Loobu vastupanust. Selle asemel, et olla vastu, olla rahulolematu või protestida, suuna oma energia muutumisse.

Ei ole mõtet vanaga võidelda, kui sa seda enam oma mõtte ja tundeenergiaga ei toida, hääbub see nagunii. Loobu vastupanust oma elu olukordadele, võta nad omaks ja suuna oma energia muutuste loomisesse. Hakka mõttes looma soovitud olukorda. Su mõte saab tegeleda ainult ühe asjaga korraga. Kui oled vastu, siis lammutad ja toidad energeetiliselt seda, mille vastu sa oled. Kui pöörad oma mõtted sellele, mille poolt sa oled, hakkab see kasvama. Kui hoiad soovitul oma mõtted, siis järgnevad sinna ka tunded ja tundemagnet on juba vägev energeetiline jõud.

Oleme kõik koos ühisel avastusretkel leidmaks oma hingede sügavaid tõdesid ja viise luua uutmoodi tegelikkus. Tee meie ees saab hakata lahti rulluma siis, kui selleks oma südametes ja mõtetes võimaluse avame. Meid ees ootav ei sarnane varasemalt kogetuga, seega pole meil mineviku küljes rippumisest nii ehk teisiti mingit kasu. Oma teel liigume läbi iseendi varjualade ja õpime mõistma nende sügavaid õppetunde. Saame oma varjudega tuttavaks ja laseme neil valgusesse tühjeneda.

Õpime tundma oma tegelikku olemust, mis nii kaua on olnud uinuvas olekus, ent nüüd on ärkamas. Õpime looma oma elu endale sobivana ja tegema koostööd samasuunaliste energiatega. Ise enda kallal töötades saame tagasi oma väe ja koha suuremas tervikus ning hakkame taas toimima vabade loojatena.

Allikas: Pideva kiirustamise haigus paneb unustama oma hinge ja südame

Eckhart Tolle ja Oprah Winfrey: see on teadmine, mis muudab su elu!

Meil on oskus asju edasi lükata, mõtlemata, et homset päeva ei pruugigi tulla

11 silmiavavat ja sügavmõttelist tsitaati Rumilt, mis õpetavad sind iseendasse uskuma

Seotud