Teadmiseks meestele | 15 nõuannet, kuidas muuta oma suhe paremaks ja naine õnnelikumaks

Kuidas muuta suhe toimivaks ja kõrvaldada lihtsa vaevaga need probleemid, mis võivad pikas plaanis sind ja su kallimat lahku ajada? Siin on tuntud suhteeksperdi Robert Augustus Mastersi nõuanded meestele, kuidas olla ideaalseks partneriks.

1. Kuula oma naist, ilma et püüaksid välja mõelda lahendusi toimuva jaoks, ning kuula teda kogu oma olemusega. Sinu ülesandeks pole midagi terveks teha, vaid tõeliselt vastu võtta oma naise tunded ja leida nende tunnetega kooskõla. Säilita kuulamise käigus täielik kohalolek ja elavus; ära tee seda kohusetundest, vaid siira hoolivuse ja huvi väljendusena.

2. Veeda koos naisega rohkem katkematult ja segamatult aega. Ära lase üürikestel suhtlustel muutuda tavaliseks nähtuseks. Ära pööra naisele jäägitut tähelepanu vaid siis, kui soovid temaga seksida või parajasti temaga seksid.

3. Tunnusta naist siiralt ja omaalgatuslikult ka pisiasjade eest. Ära eelda, et kui naine millestki ise suurt numbrit ei tee, siis tähendab see, et ta ei soovi sinult tunnustust saada. Ja ära sunni naist endalt tunnustust paluma.

4. Ole naise jaoks usaldusväärne ja turvaline paik; kaitsev ilma rusumata. See ei ole sama, mis enda võimalikult hästi ülal pidamine, vaid piisavalt suure vaeva nägemine selleks, et kaotaksid võime oma naist reeta või mingil moel väärkohelda.

5. Lõpeta oma halvale käitumisele vabanduste otsimine. Ja ära püüa põgeneda mis tahes häbi eest, mida see sinus võib tekitada; püsi oma kahetsustunde juures ja otsi esimesel võimalusel naisega lepitust. Uuri lähemalt sellise käitumise aluseid, selle asemel et lubada sarnase käitumise kordumist vältida. Võta naine kaasa oma avastusrännakule.

6. Väljenda naisele mõnikord ka ootamatult kiindumust ja tähelepanu, mitte üksnes haruharva. Ära sunni teda sinu kiindumust ja hoolt välja teenima.

7. Pea oma naist iga päev kalliks. Osaliselt tähendab see, et sa ei peaks naist enesestmõistetavaks. Ole tänulik tema olemasolu eest ning temaga koos olemise eest. Ja väljenda ka talle oma tundeid.

8. Lase kogu suhtel olla enda jaoks eelmäng ja mitte ainult seksuaalses kontekstis. Naisi erutab palju enam see, kuidas nendega räägitakse ja ühendust otsitakse, mitte vaid mõni “romantiline” hetk. Pööra hoolega tähelepanu naisega ühenduse leidmisele ka õlgadest üleval pool, talle täieliku teadlikkusega silma vaadates ning tema nägu hella ja täielikult kehastatava kohalolekuga puudutades.

9. Ära ütle “Aktsepteeri mind sellisena, nagu olen”, kui mõtled tegelikult selle all “Aktsepteeri mu lohakat või lahkusetut käitumist.” Sinu aktsepteerimine ei ole sama, mis sinu välja vabandamine või sinuga riidlemata jätmine, kui oled käitunud lugupidamatult, ebaviisakalt või hoolimatult.

10. Alusta ise vestlust, kui asi puudutab suhtealaste raskustega tegelemist. Ära oota, et naine ise probleemi tõstataks; jaga selle eest temaga vastutust. Kui tunned end naisest eraldatuna, ära süüdista selle eest teda, vaid hoopis jaga oma tundeid seoses sellise sideme katkemisega, ning tee seda haavatavas olekus.

11. Ära püüa naist erutada seeläbi, et ründad kiiruga tema erogeenseid tsoone või neile liialt keskendud. Võta asja aeglaselt. Häälesta end naise kui tervikuga ühele lainele. Ära jaota teda mõttes seksikateks ja ebaseksikateks osadeks ega mõtle temast kui masinast, mille puhul on tarvis õigetele nuppudele vajutada. Kui pühendad kogu oma tähelepanu tema juures kohal olemisele, võid avastada, et kogu tema olemus on erogeenne tsoon.

12. Ära unusta isiklikku hügieeni. Kopitanud lõhnaga higi ei kipu naisi tavaliselt erutama. Sama käib halva hingeõhu, hammaste vahele jäänud toiduraasude ja pesemata kehaosade kohta. Mõned naised ei pruugi sellest suurt numbrit teha, sest tahavad vältida sinu tunnete haavamist; kuigi nad midagi ei ütle, ei kao nende vastumeelsus kuhugi, samas kui sina ei pruugi mõista, miks naine on pisut tõrges sinuga füüsilist lähedust otsima.

13. Ära jäta oma riideid ja muud kraami vedelema selleks, et naine need üles võiks korjata ja ära panna. Naine pole sinu teenija ja kui sa teda teenijana kohtled, siis tuleb see intiimsuse loomisele ainult kahjuks.

14. Ära võrdle naist oma emaga ega endiste partnerite või kallimatega. Sellised võrdlused võivad luua tahtmatuid ja ebameeldivaid olukordi, mis võivad teha suure karuteene nii sulle kui naisele.

15. Kui sul on naisega lapsed, siis ära eelda, et aeg-ajalt nende kasvatusel abiks olemisest piisab täiesti. Väldi sellist suhtumist, et lapsed on peamiselt naise kantseldada ja sina mängid lihtsalt lapsehoidjat, kui parajasti lastega koos oled. Ole naisega võrdne lapsevanem. Teadvusta endale, mida ja kui palju ta teeb teie laste eest hoolitsemiseks, ning anna ka endast rohkem, ilma et tema peaks sinult seda paluma.

Nõuanded pärinevad Armastuse energia ja harmooniline suhe

Nõuanded meestele: kuidas õppida kõnelema puudutuste keeles?

Kas tema on see “õige”? Need on 11 märki, mis näitavad, et võid oma kallimaga kasvõi maailma lõppu minna

5 nippi, kuidas muuta oma suhe kõrvalsuhtekindlaks

Need on 6 müüti armastusest, mis ei vasta tõele!

11 sammu, kuidas mees saab jõuda oma partneriga tõelise ja eheda intiimsuseni

Kuhu kaob suhtest kirg? Kuidas seda naiseliku energia väljendamise abil taastada?

Seotud