TAROSKOOP 7.-13.8 | Kui soovid midagi saavutada, siis tuleb oma eesmärkide nimel pingutada

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade kaks ja müntide kaheksa. Praegu on aeg, millal peab end kokku võtma ja pingutama selle nimel, mida soovid saavutada. Isegi kui see, mida teed tundub sulle üksluine, tüütu või igav ning tahaksid käega lüüa, siis kui see aitab sind sinu tõelistele eesmärkidele lähemale liikuda, võta end kokku ja tee mis vaja. Kõik algab sinupoolsest otsusest.

Suhted on praegu rahutud ja ebastabiilsed. Paljude inimeste elus on hetkel tõsised otsustamise kohad, mida edasi teha ja kellega koos edasi minna. Valikuid ei tohiks teha kergekäeliselt, sest praegu tunduvad asjad kohati halvemad, kui nad on. Oluline on märgata õppimise kohti ja mitte lasta käest võimalust emotsionaalselt ja vaimselt areneda.

Tööalaselt võib olla mitmeid valikuid, mille vahel kaalud. Uuel töökohal alustamiseks on väga hea aeg, kuid ainult siis, kui oled uue ameti valinud tõesti oma südame järgi. Võimalikud on tööga seotus reisimised. Rahaliselt peaks olema üsna stabiilne aeg, kus suuremaid probleeme ette ei tule.

Tervis on üldiselt hea, kuid see võib hetkel tekitada sinus tunde, et võid pisut lõdvemalt enda eest hoolitsemisse suhtuma hakata. See on petlik, sest just teatava režiimi olemasolu ja oma valikute jälgimine on need asjad, mis tagavad pikas plaanis eesmärkide saavutamise ja hea enesetunde. Seega, isegi kui tunned end superhästi ja heas vormis olevana, ära löö käega igapäevasele positiivsele rutiinile.

TAROSKOOP 7-13.8

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide viis. Nüüd tegeled teemadega, mille osas tunned, et sul jääb neid vajaka. See võib tähendada nii oma rahalise olukorra pärast muretsemist ja selle parandamist, kui ka oma emotsioonidega tegelemist. Sul tuleb mõista, et kõik saab alguse sinust enesest. Kui soovid midagi muuta, siis tuleb sul alustada iseendast ja oma tunnetest.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmuta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas piisavalt sõltumatu. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate rüütel. Sind on ees ootamas head uudised, mis toovad sära silmadesse ja rõõmu südamesse. On tõenäoline, et saad mõne põneva pakkumise või tutvud mõne huvitava inimesega, kes on romantilise hingelaadiga. Hea nädal saab olema kõigil neil, kes puutuvad kokku loominguga, kuna nüüd jagub nii inspiratsiooni kui motivatsiooni. Ka armuelu peaks sel nädalal laitmatult sujuma.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled nüüd suurepärases ühenduses oma sisemaailma ja intuitsiooniga. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad ligi müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või vaimsusega.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Praegu tasub olla väga tähelepanelik, ning mitte lasta end illusioonidest pimestada. Sul on mitmeid valikuid ja võid tunda end kohati üsna otsustusvõimetuna. Ära kiirusta, vaatle elu rahulikult, sest kõik see, mis peab sinuga jääma, see jääb. Kõik, mis aga kaob, see polnud sulle mõeldud.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled nüüd mõtetega rohkem unistuste ja tulevikuplaanide tegemise juures. Sa maalid oma peas pilte sellest, milline saab sinu elu ja olu olema. Ilusate tulevikulootuste kõrval kummitavad sind aga ka hirmud ja kahtlused, mis panevad sind muretsema. Ära toida oma õudusunenägusid, suuna oma energia ainult positiivsele, mida oma ellu soovid.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide kümme. Sinu elus on stabiilne ja rahulik faas, kus saad nautida kõike seda, mis on sinu jaoks oluline. Tunned, et sinu suhted on korras, tööelu kontrolli all ja tervise üle ei saa hetkel samuti väga kurta. Kõik see julgustab sind end hästi ja enesekindlalt tundma ning siiralt rõõmustama elu üle.

Ilusat nädalat!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.