Tänupalve

Minu tänane palve tänupalve. See on taipamise palve. Uue mustri ankurdamise palve. Ma palun mäletamist, kes ma olen nüüd ja alati. Ma olen armastus.

Mida enam me võtame oma väge tagasi, seda suuremat ühendatust me hakkame nägema kõige ja kõigiga, mis siin maailmas toimub.

Näiteks, kui olen olnud kurb ja rahulolematu, sest ma pole saanud kõike just nii nagu tahan, on mu nägemine olnud pimestatud saamahimust, puuduse teadvuseseisundist, õpitud muretsemise kogemusest, ning mu silmad ei ole sel hetkel olnud suutelised nägema küllust, mis juba olemas on.

Neil hetkedel näen oma facebooki sõprade postitustest, et nemad on kurvad ja rahulolematud. Mu süda on nutnud nende pärast ja sageli ma pole taibanud, et nad lihtsalt aitavad mul näha minu enda vibratsiooni peegeldust. Ma olen õppinud, et nendel hetkedel pole mul tarvis teha muud kui rahuneda ja tõsta oma vibratsioonitaset. Siis muutuvad ka nende elud.

Meil kõigil on oma ülesanne siin maailmas täita. Ma palun selget äratundmist enda loodavast elupusle osast ja sellest, mil moel mina saan Terviklikkust parimal moel teenida. Ma palun täiuslikku teadvustatust ja mäletamist alati olla teadvel.

Olen täheldanud, et kõik, mida mulle teha meeldib, ma hakkan ligi tõmbama samasuguseid inimesi ja situatsioone. Just nagu see reaalsus, milles ma elan, hakkab ennast ümber kujundama vastavalt sellele, kus ma olen oma mõtte- ja tundetasandiga. See on suur vastutus valida oma elus tähelepanu pöörata vaid sellele, mida tõeliselt luua soovin.

Kryon on öelnud läbi Lee Carrolli kanalduse, et sõjad on maailmas vaid seepärast, et me hingedena saaksime siit lahkuda kui me tahame, kui meil on tõeliselt ja hingetasandil tunne, et nüüd sooviks ära minna, siis oleks see võimalus.

Jumal, palun anna mulle ja kõigile, kes soovivad kogeda õndsust siin Maal, kindlat meelt ja usku, et me tahame siia planeedile jääda. Ma olen kogenud siin tõelist looja elu, kus olen suutnud luua rahulolu ja harmooniat nii enda kui mind ümbritsevate inimeste ellu. Palun tugevust, et ma suudaksin hoida kõrget sagedust, et võiksin olla terviklikkuse ja armastuse majakas, alati.

Olen nii lõpmatult tänulik, et sel aastal 2013 ja tegelikult terve oma elu olen saanud õppida nii palju seda, mida tähendab tegelikult tänulikkus kõige eest, mis mulle on antud. Palun vabandust oma sisemise lapse käest, et olen ennast pannud nii palju olukordadesse, mis mulle on valmistanud valu, mis on valmistanud teiste sisemistele lastele valu. Ma palun vabandust, et olen teiste tõde pidanud kõrgemaks oma sisehäält mitte kuulates. Ma tänan, et olen õppinud nüüd juba seda häält kuulma, ära tundma ja vastavalt tegutsema.

Austan ja alistun Terviklikkusele, usaldades, et need õppetunnid, mis inimlikus plaanis on olnud täidetud kõikide värvitoonidega, on olnud vajalikud sammud meie hingede edasiarenemise teel ja ma annan vabaks kogu valu ja sellega seotud juhtunu isiklikult võtmise. See on Suure Vaimu mäng läbi meie. Tunnistan ja austan seda. Ja palun, et see Suur Mäng võiks nüüdsest olla Armastuse ja Üksolemise mäng helluses, halastuses ja armulikkuses.

Armas Suur Vaim, palun anna meile valgust ja usaldust ja usku, et see planeet Maa võib olla Paradiis selle kõige helgemas võtmes. Palun anna meile kaastunnet ja eelkõige halastust lasta lahti vanadest haavadest tingitud seotuse tunde sellega, mis on juba tegelikult ammu möödas.

Palun anna meile inspiratsiooni ja valgust, et me oskaksime ja sooviksime luua uut täielikus usalduses selle suhtes, et Uus Maailm võib olla puhas Armastuse Sagedus. Palun anna meile meelerahu ja julgust püsida selles rahu seisundis. Palun anna meile jõudu õigel ajal õiges kohas, et teha õigeid valikuid, mis poleks enam ennast hävitavad, vaid oleksid toetavad ja tugevdavad, et valiksime igas hetkes selle, mis on meile tervislikuim ja meeldivaim toit kõikidele olemuse tasanditele. Palun kogemust, kus tunneksin ja kogeksin Armastust igas hetkes.

Palun anna meile hea füüsiline tervis, tugev emotsionaalne kesktelg meie endi keskel – Minu kesktelg Minu keskel. Palun anna meile igatsuse asemel Tänulikkuse silmad, et näeksime, millises külluses me juba oleme. Palun anna meile julgust jagada armastust neile, kes on juba meie lähedal, palun anna meile selgust näha peeglist meie tõelist Jumalikku Olemust ilma norimata, ilma vigasid otsimata, just puhtana, nii nagu me oleme – usaldust, et juba oleme täiuslikud.

Palun anna meile ärkamist suurest unenäost, kus oli vaja veel nii palju teha, et oleks hea ja näha, et see hea juba ongi kohal.

Aitäh, et mul on alati süüa olnud, aitäh, et mul on alati juua olnud. Aitäh, et mu elus on alati olnud sõpru ja tuttavaid, kes on olnud meie kõrval kõikidel nendel hetkedel kui enda usk ja usaldus on olnud lõppenud.

See on mu palve – et mu puudusest tingitud palved asenduksid tänusõnumiga, milles on puhas tänu ja pidu ja rõõm.
Tänu selle eest, mis on.
Rõõm selle eest, et olen olemas.
Pidu minus endas, et võiksin seda ka teistega jagada.

Palun ava meie silmad ja ava me süda, et suudaksime näha Tõe silmadega nüüd ja alati.
Ja nii see on.

P.S.
Aitähh, kes Sa oled andnud meile inspiratsiooni.
Aitähh, kes Sa oled meid läbi “juhuse” siin lehel kokku toonud.
Aitähh, kes Sa seda siin lugesid.
Iga “like” ja iga inimene, kes seda palvet loeb, aitab tõsta selle planeedi võnkesagedust.

Ja nii see on.

P.P.S
Tore oleks teada, mis on see, mille eest Sina sel aastal kõige tänulikum oled?
Millal oled õnnelik ja tänulik?

Autor: Stella Shakti

Allikas: Stellashakti.com

Seotud