Tänase kuuloomise energia aitab saada ühenduse oma tõelise väega

Täna, 11. mail kell 21:59 toimub kuuloomine Päikese ja Kuuga Sõnni märgis. Kuuloomine on uute alguste aeg, sellel on vaikne ja mõtlik, sissepoole pöördunud energia, mis suunab tähelepanu oma kehasse ja hinge sügavustesse. On tervenemise ja taastumise aeg. Rajalt eksinutel on võimalik teha uusi valikuid ja otsuseid, tulla tagasi Valguse ja Armastuse teele. See on hea aeg olla omaette ja hoolitseda enda heaolu ning emotsionaalsete vajaduste eest, vaikuse ja rahu aeg. Pööra tähelepanu oma keha märguannetele ja lase energiatel lihtsalt voolata, üritamata neid juhtida või kontrollida. Usaldades oma keha tarkust tugevneb intuitsioon ja kasvab tundlikkus, vahendab Kristallikoda.

Kuuloomisele Sõnni märgis, annab tooni Maa elemendi energia, mis aitab end maandada ja leida endas kindlaid toetuspunkte, tunnetada oma sisemist väge ja olemuse täielikku potentsiaali. Samuti kutsub see energia üles pöörama tähelepanu oma suhtele keskkonnaga, toiduga, kogu loodusega tervikuna. Üsna tõenäoline on toitumiseelistuste ja unerütmi muutumine. Pööra tähelepanu toidule, mida sööd, õnnista vett, mida jood ja täna Maad, mis sind toidab ja toetab ning võimaldab sul läbi oma keha ja meelte kogeda elu inimesena siin planeedil. Kasuta igat võimalust viibida värskes õhus ja tunnetada oma elukeskkonda.

Suhtlemisel võib üles kerkida pingeid. Süüdistamise ja süü tundmise asemel väljenda ausalt oma sügavamaid tundeid ja vajadusi, see toob leevendust nii endale kui teistele. Hea enesetunde loomiseks tule tagasi südamesse ja luba endal tunda kõiki tundeid. Jää endale truuks ja ole aus enese ning teiste vastu. Luba endal olla sina ise. Uude kvaliteeti jõudmiseks on vaja läbida ka ebamugavaid ja pingelisi olukordi, et õppida enese eest seisma ning väljendama oma tõelist ja ehedat olemust.

Luba oma sisemisel kompassil end juhtida, takerdumata ego või teiste arvamuste lõksudesse. Püüa suhelda südame tasandilt, see loob enim võimalusi soodsateks arenguteks. Pehme ja paindlik olek võimaldab hõlpsalt omaks võtta kõiki muutusi. Õpi usaldama ennast, oma olemust, oma väge ja Kõrgemat Mina. Usalda, et kõik toimuv on alati sinu parimaks hüvanguks, juhtides sind vastavalt su enda mõtetele ja tõekspidamistele aina edasi harmoonia suunas. Universumi ajastus on alati täiuslik, ka siis kui see sinu egole ebasobiv, vastuvõetamatu või arusaamatu tundub. Tuues oma tähelepanu väljastpoolt, reageerimiselt ja teiste muutmise soovilt, tagasi enese sisse, sügavusse ja vaikusesse ning esitades küsimusi endale, mitte nõudmisi teistele, leiad kindlasti endas üles suhtumised ja tõekspidamised, mis reageerima ajendavad. Võibolla on nüüd aeg proovida teistsuguseid suhtumisi, et kogeda senisest erinevaid peegeldusi. Teadlik, õrn ja kaastundlik suhtumine endasse aitab sujuvalt tõusta kõrgemale teadvustasemele.

Maikuu kuuloomise vaikselt voolav energia aitab terveneda süvatasendil, tuues rahu nii hinge, meeltesse kui ka kehasse, kui lubad endal lõdvestuda ja vaadata hetkeseisu sellisena nagu see on, vastuseisu ja hinnanguta, emotsioonideta. Rahu ja lõdvestumise seisundis saavad avaneda uued uksed, hakata lahti rulluma uued teed, ilmuda uued võimalused. Naudi seda vaikset ja leebet aega ning tunne rõõmu jõudu koguvast kevadest, luues iga päev oma mõtetes juurde seda, mida sa elus kogeda soovid. Selles vaikses energias loodu saab nähtavaks juba üsna pea.

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Kui leiad endas rahu, siis hakkab ka sinu elu vaikselt paika loksuma

Iidsed tolteegi õpetused: ole oma sõnades laitmatu

Mai Agate Väljataga: nüüd on oluline luua endale ise meeldiv maailm

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.