Tänane Veevalaja superkuu toob endaga tunnete selginemist ja ilmutusi!

Seekordne täiskuu on mõjutatud sügava ja emotsionaalse Veevalaja sodiaagimärgist. Loe, mida see endaga kaasa toob ning milleks tuleks valmis olla.

Seekordne täiskuu toob endaga salapärase ja rahutu aja. Valmis tuleb olla ootamatusteks ja üllatusteks (nii headeks kui kahjuks ka halbadeks), sest inimesed kipuvad käituma ebaharilikult. Intuitsioon on nüüd tugevnenud ja võib esineda ka ettekuulutuslikke unenägusid ning selgeltnägemist. Seega on suurepärane aeg ennustamiseks ning kõiksugu maagiliste toimingute sooritamiseks.

Kuna inimeste tundlikkus on suurenenud, siis kerkivad päevakorda ka varjatud ja allasurutud emotsioonid. Inimesed püüdlevad vabaduse poole ja soovivad oma „tõelise mina“ vabaks lasta. See võib kaasa tuua plahvatuslikke muutusi ja emotsionaalseid purskeid. Sündmused võivad võtta ootamatuid pöördeid. Seega on soovituseks enne mitu korda mõelda ja siis alles öelda. See ei tähenda, et peaksid end maha suruma, pigem tuleks vältida ennatlikke otsuseid ja mõtlematut käitumist.

Kui oled oodanud sobivat aega, et alustada oma unistuste ettevõtmise või projektiga, siis saad nüüd täiskuult üsna tugeva ja jõulise tõuke. On suurepärane aeg selleks, et manifesteerida oma ellu just seda, mida sa tegelikult soovid!

Tervise osas tuleks nüüd tähelepanelik olla. Tundlikumad on jalad (sääred ja pahkluud), närvisüsteem, vereringe ja meeleorganid (eriti silmad). Esineda võib vererõhu kõikumist, südamekloppimist, krampe ja spasme. Ettevaatlik tuleks olla ka äkkõnnetuste ja traumade suhtes.

Imelist täiskuuööd!

Seotud