Tänane Vähi sodiaagimärgi täiskuu muudab inimesed emotsionaalseks

Täiskuu Vähi tähemärgis saabub 6. jaanuaril. Seekordne täiskuu on mikrokuu, see on superkuu vastand ehk kuu tundub taevas pisem kui tavaliselt. Aasta esimest täiskuud kutsusid vanad Ameerika põlisasukad Hundi Kuuks.

Vähi märgi täiskuu tõstab pinnale kõik selle, mis on sinu jaoks oluline. Vali hoolega, millega koos edasi minna ja millest võiksid loobuda. Just nüüd on eriti aktiveerunud need teemad, mis on sinu jaoks valulikud või vastupidi, hingele olulised.

Kuna energiad on väga aktiivsed, siis täna, homme ja ülehomme võid tunda end kergemini ärrituvana ja ülitundlikuna. Selle vastu aitab teadlikult aja maha võtmine, puhkamine, magamine ja looduses jalutamine. Hoia meeles, et kõik on muutumises ja sa omandad elus õppetunde, ära lase end pisiasjadel ja ebaolulistel seikadel kõigutada. Katsu võtta kiirust maha ning selle asemel proovi tunda ja tunnetada. Ole kohal ja naudi hetki. Ära eksi liigselt minevikku ega tulevikku, eriti siis kui tegemist on murelike mõtetega. Ole siin ja praegu, ole rahus.

Tervise seisukohast tasub praegu tähelepanu pöörata oma toitumisele, sest Vähi märgile alluvad magu ja kõht ning seoses nendega võivad ka kergesti probleemid tekkida. Et vältida seedehäireid ja kõhuvalu, katsu nii söömise kui joomise puhul silmas pidada mõõdukust.

Praegu sobivad eriti hästi tegevused, mis on oma loomult rahulikud ja positiivseid emotsioone loovad. Vaata vanu fotoalbumeid, tee koos perega süüa, mine loodusesse, tegele oma sisemaailma arendamisega, kuula head muusikat või loe raamatut või veeda aega oma lemmiklooma seltsis. Hästi mõjuvad ka kõik veeprotseduurid, alates vanniskäigust kuni spa külastamiseni.

Maagilist täiskuuaega!

Seotud